Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pow3rman

Tribes: Ascend

Polecane posty

Wszyscy chętni zakładać konto i logować się (to jest link polecający do gry Tribes: Ascend. rejestrując się, pomożesz mi):

https://account.hirezstudios.com/tribesasce..._campaign=email

Nick: pow3rboy

Fani serii długo czekali na prawdziwego spadkobiercę Tribes2. T:Vengence - mimo, iż nie najgorszy - ze zbyt uproszczoną rozgrywką nie miał szans zająć miejsca poprzednika, a że się przez to nie sprzedał dobił markę na lata. Niedawny projekt Tribes: Next był fajny, ale ze względu na czas jaki upłynął i problemy techniczne raczej dla miłośników retro. Na Ascend wszyscy czekaliśmy w nadziei, że coś tam zostanie z dawnego klimatu, licząc na podobnej klasy rozgrywkę, a może nawet na jej rozbudowę. Tak się nie stało. Gra jest zaopatrzona we współczesną, aczkolwiek nieporywającą, oprawę oraz obowiązujące obecnie standardy - trofea, medale, unlocki, itp. Pomimo, iż razi słabą optymalizacją to jednak ma to coś co przyciąga i wciąga na długie godziny. Na pewno najlepszy shooter SF w jakiego można dziś pograć. Lepszy niż Section8: Prejudice (też jest świetny i do tego wprowadził dużo nowych, świeżych pomysłów). Lepszy ale niestety nie tak dobry jak T2. Warto pograć, bo jest darmowy i ciągle rozwijany. Z każdym patchem dostajemy coraz więcej ulepszeń. Płaci się za odblokowywanie nowego sprzętu, ale można to sobie darować i odblokowywać wszystko za XP. Będę Ascendowi mocno kibicował. Mam nadzieję, że zaangażowanie twórców zaowocuje już niedługo większymi nowościami ulepszającymi rozgrywkę.

Logujcie się bo Polskich graczy jest niewielu i do zobaczenia w powietrzu walki. Uwaga: gra jest trudna. Nie. Nie można przy niej jeść kanapki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna oficjalna wersja wychodzi dosłownie dzisiaj, choć kolejny duży patch i zdjęcie statusu "open beta" nastąpiło już wczoraj.

Gra jest oczywiście Free to Play, aczkolwiek posiada mikropłatności. Graty można odblokowywać za złoto lub za doświadczenie, także każdy może mieć wszystko, bez względu na to, czy płaci.

https://account.hirezstudios.com/tribesascend/

Tutaj zakładacie konta i ściągacie klienta ;) W sumie możecie też użyć zaproszeń innych graczy. Zarówno on jak i wy (po osiągnięciu 6 poziomu expa) otrzymacie pewne bonusy.

Nazwa: Mayron

Serwer: Europe - Amsterdam (bowiem, o ile mi wiadomo, leży bliżej niż Londyn).

Tryb: 90% CTF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zagrałem, wsiąkłem. Tyle mogę powiedzieć o tej grze. Gra jest szybka, ciągle coś się dzieje, są bardzo duże mapy (uwielbiam grać snajerem, a snajper jak wiadomo ciasnoty nie lubi :) ) Co do grafiki mnie w oczy nie razi, ba anwet całkiem mi się podoba. Do jednej rzeczy mógłbym się przyczepić. Mała ilość plemion. Aż prosi się by dorobić ich więcej i dodać wady i zalety do poszczególnej strony konfliktu. Ale to tylko moje zdanie.

BTW

Nick: Ravandil

Serwer: Europe-Amsterdam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odpaleniu gry myslałem,że gra będzie dla mnie za szybka i nie dam sobie rady. Osobiscie wole FPSy sporo wolniejsze. W pierwszym meczu nawet nie udało mi się nikogo ostatecznie dobić, lecz po 2-3 meczach złapałem bakcyla i wciągnęła mnie na dłużej. Teraz radze sobie całkiem nieźle :) Jak narazie przypadła mi do gustu klasa soldier, pozostałe dwie aktywne (na chwile obecną) poszły w odstawkę...może jak odblokuje pozostałe to się przesiąde na inną klase...

Chętnych zapraszam do grania...warto, na dodatek darmowa i grzech nie sprobować, a fragi cieszą na długi czas....

Nick: Pafnucy

Server: Europe-Amsterdam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem i gra mnie pochłonęła :D . Co prawda wciąż jestem uber noobem jeśli chodzi o zdobywanie killi, ale nad tym się popracuje. No i wciąż przebieram i odblokowuję klasy szukając jakiejś dla siebie. Pytanie z innej beczki: da się złoto kupować za sms czy nie ma w ogóle takiej możliwości?

nick: Horaccio

serwer: North America EAST

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...