Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M4GIK

Dota 2

Polecane posty

Ja gram, głównie agi, czasem intem. Funkcje i pozycje różnie, chociaż nigdy nie supportuję i rzadko jungluję narazie. Docelowo będę junglerem, ale narazie uczę się rozkładu jungli. W LoL'u jungler i solo top to były moje główne funkcje.

Nie dziwi mnie że narazie DOTA2 jest mało popularna, bo jest w fazie CB. W sumie to jak na CB to jest uber popularna. Jaka gra w tej fazie ma zawody z pulą nagród 2mln $ w Las Vegas?

Jak ludzie zobaczą że community jest dużo lepsze (narazie) i że dostają ponad 100 bohaterów za darmo, zamiast 10 na tydzień, to przejdą szybko na DOTA2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą...nie ma to jak kiepy które nie rozumieją "2-1-2" i pakują ci się na mida...i weź tu wygraj grę....na dodatek dają się zabijać jak leci. Miałem dzisiaj mecz gdzie przez długi czas było 5vs4, potem 4vs3. I co ? I [beeep], bo łosie się pakowały na moje farmy i weź się tu wycarruj...skończyłem na 15 lvlu podczas gdy carry przeciwnika miał 24 i jechał wszystkich jak chciał (pozostała dwójka 11 i 12, u mnie mieli 12-13)

Pół biedy jak po jakimś czasie typ zrozumie "och, mam iść na topa, no tak"...ale jak już od początku siedzi na midzie i nic do niego nie dociera (ruskie....) to nie pozostaje nic tylko wyjść z gry :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...