Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Ghost Recon (seria)

Polecane posty

Może napisze inaczej,dochodze do tego kompleksu,kiedy podchodze do jednego z budynków zaczyna mi padać noktowizja ale niewidze tam nigdzie C4 i niewiem do którego budynku mam podejśc ?. Na mapce nie ma zaznaczonej pozycji tej stacji,owszem są kwadraciki z odległością ale one znikają,podchodze do tej pozycji ale nie widze tego cholernego C4. Mógłby ktoś pomóc,ewentualnie wstawić screenshot ?. Męczy mnie ta misja już.

Mnie się wydaje że z tym to powinieneś się udać TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale na PCty gra sprzedała by się może w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy a na konsole w kilkuset a może nawet w milionach, jeśli gra nie będzie bublem ;) Przestańmy może udawać wielce oburzonych i spójrzmy prawdzie w oczy - piractwo na komputerach jest cholernie dużym problemem i z biznesowego punktu widzenia rzadko się opłaca a producenci gier to nie organizacja charytatywna ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAW 1 przeszedłem do 10 misji na PC, a GRAW 2 całego na X360 i na najwyższym poziomie. Pierwsza część wydaję mi się trudniejsza, lecz pewnie platforma też robi różnice. Co do piracenia gier Ubi, to z czego bierzę się 70% piratów ? Z różnych torrenów ! Nie możne tego zamknąć, czy podać właścicieli do sądów ? Jednak to byłoby zbyt proste, chociaż wynajęcie hakerów... Przeciwko akcją w całej Europie i wjazdom/ą na chatę bym nic nie miał . Jednak to nie jest takie łatwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady... jak gra jest dobra to PC też zarabia ;] jest tego dużo przykładów.Oczywiście gry są bardzo piracone ale można spokojnie na nich zarabiać jeśli są dobre;]
World of Warcraft, StarCraft 2...? Dalej nie mogę sobie przypomnieć o żadnej grze na PC, która zyskałaby sprzedaż idącą w miliony, która w jakimś sensie mogła by konkurować z zyskami z konsol ;) Jasne, potem po ocenach można zobaczyć czy należy płakać nad brakiem danej gry na PC czy też nie a w przypadku Future Soldier chyba jeszcze recenzji nie ma aczkolwiek gra z materiałów wygląda sensownie IMO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zdania, że Ubisoft pojechał po bandzie. Czytałem trochę dłuższy artykuł dotyczacy sytuacji z GR:FS i było tam napisane, że Ubisoft powołuje się na sprzedaż swoich gier na PC. Obecnie gry Ubisoftu na PC kupuje coraz mniejsza ilość graczy, która posiada wyłacznie tą jedną platformę. Gracze multiplatformowi (którzy już teraz stanowią większość, a do pojawienia się nowych konsol będzie ich jeszcze więcej) wybierają wersje konsolowe z kilku powodów. Po pierwsze, Ubisoft przełożyło wszystkie swoje multiplatformowe premiery na PC. Nie były to hity, ale osoby, które miały ochotę na te gry wybierały wersje konsolowe. Po drugie, DRM i tutaj tłumaczyć nie muszę. Po trzecie, jakość portów na PC zamiast się polepszać stoi w miejscu. Warto przypomnieć przy tej okazji chociażby From Dust na PC. Idąc dalej, Ubisoft nie wydał swojej najlepszej gry w tym roku (Outland) na PC, a kolejna fantastyczna produkcja, czyli Rayman Origins również komputery prawdopodobnie ominie. Do tego dochodzi jeszcze cyrk z I Am Alive. Oczywiście mozna wspomnieć o Heroes VI i Anno 2070. Strategia turowa i ekonomiczna na konsolach by jednak nie działały. W dodatku nominacja do nagrody za najgorszy marketing należy się Ubisoftowi za wydanie obu gier w tak gorącym okresie wydawniczym. Sam mam ochotę na Anno, bo ekonomiczne strategie lubię chyba najbardziej z wszystkich stricte PCtowych gatunków, ale w zaistniałej sytuacji poczekam, bo kupka wstydu na półce rośnie.

Podsumowując. Jak można liczyć na duże zyski z platformy, która nie dostaje należytego wsparcia? Ręce opadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra ma miec identyczna jakosc, jak ostatnie produkcje UBI wydawane (po jakims czasie...) na PC, to nie jest to zadna strata. Podzielam tez opinie lubro, ze najwiekszym winowajca jest samo UBI, a nie piractwo. Piractwo, oczywiscie, jest bardzo dotkliwe na PC, ale jesli chce sie upatrywac powodow, dla ktorych produkt nie sprzedaje sie wystarczajaco dobrze, nalezy pierwsza przeanalizowac, czy produkt i provider spelnia oczekiwania klientow. Slaba optymalizacja, cyrki z zabezpieczeniami, brak zaufania do klienta, ktory placi niemale pieniadze za produkt, wyraznie gorsze traktowanie graczy PCowych niz konsolowych i brak szczerosci w oficjalnych wypowiedziach... Przy takim bilansie piractwo jest najmniejszym problemem UBI. Ich produkty nie osiagalyby na rynku PC sukcesow porownywalnych do konsolowych nawet, gdyby piractwa nie bylo w ogole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o GRAW2 dodane do najnowszego CDA ? widze ze tu dość cicho czyzby tytuł słaby...albo wiekszość grała już wcześniej?a w kazdym badz razie odpaliłem i uczucia mieszane,jedynka wydawała sie bardziej klimatyczna ale dopiero rozpoczałem rozgrywke wiec moze opinia ulegnie zmianie...narazie muzyka z gry na minus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze na wszystko dm czy co op jak ktoś ma ts 3 to niech poda namiary lub jeżeli nikt niema to zapraszam na ts.a klanu BFzone.pl (BFzone.pl:6666)to adres zaczepcie szerszenia na 18 + to was przerzucę pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójce kwestia zdrowia wygląda identycznie. GRAW to nie Quake. Gra jest skierowana dla graczy którzy lubię gry FPS, z nutką realizmu. Także w takiej grze, obrazą było by dodanie apteczek, czy regeneracji zdrowania, ala CoD. Racja brak zapisu wlustruje, ale z drugiej strony wymusza bardziej racjonalne myślenie czyt. taktyczne planowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...