Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Ghost Recon (seria)

Polecane posty

Grałem w poprzednią (no ba, przeszedłem całą) część Ghost Recon, ale w Advanced Warfighter popykalem tylko w wersję demo, ktora niezbyt przypadla mi do gustu. No niby szata graficzna bardzo fajna, ale nie ma tego klimatu co pierwsza czesc. Moze jednak sie na pelniaka (kiedys) skusze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę zawiodłem. Zawiodłem się, bo myślałem, że wersja na PC jest konwersją z X360. Odpalam grę a tutaj tryb FPP :x , zamiast TPP i fachowego przyklejania się do ścian. PCtowych FPSów nie trawię, ale GRAW jest świetny, piękny graficznie i wymagający.

Mam pytanie...jak się wydaje komendy duchom ?

TZN. na mapie potrafię polecić im "idzcie do...." itp., ale np. zaznaczam ducha (domyślnie 1) i pojawia się ramka z opcjami np. "Chodz za mną". Wiem, że gałką myszki zaznacza się opcję, ale JAK WYBRAĆ TEN ROZKAZ ??

Już czwartą misję przechodzę prawie solo :D

P.S czy ktoś wie czy jak mój komp nie ma problemu z full-grafą w GRAWie to czy pójdzie mi tak samo Vegas ? (na którego mam chrapkę ;)), bo o GRAW2 mogę tylko pomażyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rozkazami też miałem na początku problem dopiero jak zainstalowałem po kilku miesiącach było już wszystko dobrze.Ale zanim tak zrobiłem musiałem naciskać 1,2,3 czyli wybranie któregoś z komando i drugi raz naciskałem którąś z tych cyfr aby poszedł tam gdzie wskarze celownikiem.A tyldą automatycznie wybiera sie wszystkich.Ale lepiej zrobić reinstalke bo jest to niewygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pc też jest super a są jakieś wielkie różnice między wersją na xbox 360 a pc?

Przede wszystkim kapitalny tryb tpp i przyklejanie się od ściany, lepszy HUD i ponoć grafika na HD jest minimalnie lepsza + trochę zmieniona w malutkich detalach architektura poziomów. Nie jestem pewiem ale wersja na x360 umożliwia też sejva w dowolnym momencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie dziwi w wersji na pc brak widoku z tpp.Tylko nie rozumiem o co wszystkim chodzi z tymi wymaganiami przecież wcale nie są takie duże sam się zdziwiłem jak go odpaliłem bo nastawiałem sie na grę w low detalach a mi śmiga ze wszystkim na maxa + wszystkie przeróbki na high w tym pliku ini chyba.Mam geforca 7600 gs semprona 3000+ i od tygodnia 1,5 giga ramu.Czytając co mówią o wymaganiach inni nie dawałem sobie szans na gre w wysokich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste przed chwilą włączyłem frapsa i rzadko schodziło poniżej 27 fps.gram w roździelczości 1024 na ileś tam.Jeszcze mieszałem w plikach aby ulepszyć grafe która teraz jest poprostu boska.Szkoda że nie można włączyć wysokich detali z menu gry.Niewiem dlaczego u ciebie tak jest może masz zasyfiony system.U ciebie powinno chodzić jeszcze lepiej.Wgraj patcha bo przyśpiesza gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs dżołk, men. Mam dokładnie taką samą konfigurację (tylko procek mocniejszy) i satysfakcjonującą szybkość zyskuję dopiero na średnich.

Bjutiful sanglases Vilku, to chyba przez nie Ci gre spowalnia. Mi na

Intel Pentium 4 2.66, Radku X800GTO i 2 GB RAMU śmigało na najwyższych z włączonymi wszystkimi bajerami i roździałką 1280/1024...

Już czwartą misję przechodzę prawie solo

Szczerze mówiąc...ja tak przeszedłem całą grę :P . I po tej wypowiedzi można wywnioskować ile taktyki zostało z pierwszego Ducha. Ogólnie grałem i w Iksowego, i w PieCykowego, i muszę przyznać, że wersja konsolowa została dużo lepiej wykonana. Tryb TTP świetnie pasuje, przyssawki do ścian umilają życie i wogóle jest lepiej niż u nas. A na PieCach FPP, co prawda nie najgorszy, ale mogło być o niebo lepiej. Brak przyssawek które by się przydały, gorsza grafika, a za te wymagania by się przydało coś porządniejszego, no i polonizacja. Musiałem się obejść bez rozgrywki z qmplami przez pare tygodni, arggggh.Za to życie umila/uprzykrza Al wrogów, którzy są cholernie celni, tymbardziej gdy grasz bez wsparcia kompanów... Gdybym oceniał tę grę na konsoli i PieCu to oceny byłyby takie:

KONSOLA-9+

PieC-7+

Różnica dość znaczna, ale bez wątpienia słuszna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znoszę grać solo... Dlatego kapitanem zostałem do końca gry... :) Bradzo mi się podobała, świetne jak dla mnie njest uzucie uczestnictwa w "prawdziwej" strzelaninie, efekty są świetne.

Co do wersji na PC i konsol to tworzyli je inni ludzie (PC - GRIN / Xbox, X360, PS2 - Red Storm i Ubi Montreal), więc jak dla mnie jest logiczne, że nie ma tam bajerów jak obramowanie przeciwnika...

Mimo tego grało mi się bardzo przyjemnie... Może nawet dlatego, że ostatnio nie miałem dobrego taktycznego schootera... ach... Czekam na R6: Vegas... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ( zapowiedź w najnowszym CDA 02/2007), ale bardziej mi to wyglada na wersje 1.5... Pod wzgledem szaty graficznej niemal nie rozni sie od AW 1, a wymagania sprzetowe pewnie beda o wiele wieksze. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ( zapowiedź w najnowszym CDA 02/2007), ale bardziej mi to wyglada na wersje 1.5... Pod wzgledem szaty graficznej niemal nie rozni sie od AW 1, a wymagania sprzetowe pewnie beda o wiele wieksze. :roll:

Heh,heh... To były screeny z jedynki! :roll: :wink:

Przyjrzyj się logu, jakie jest na większości z nich - nie ma tam wielkiego "2"...

W temacie numeru jest tylko kilka prawdziwych screenów z "dwójki", zresztą w sieci nie ma więcej fotek z drugiej części GRAW... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie wymogi będzie miał GRAW2, bo wydaje mi się że, nie będą większe niż ma R6, chyba UBI nie wyskoczy z wymaganiami ala 2 giga ramu... :wink: W każdym bądź razie czekam do marca może dłużej z utęsknieniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzawa wokół GRAW 2:

Burmistrz przygranicznego meksykańskiego miasta Juarez, Hector Murguia Lardizabal, chce wprowadzić zakaz sprzedaży gry Ghost Recon: Advanced Warfighter 2. Uważa, że przedstawia ona jego miasto w złym świetle.

Akcja drugiej części strzelaniny taktycznej Ghost Recon: Advanced Warfighter toczy się między innymi na terenie meksykańskiego miasta Juarez, ukazując konflikt tamtejszych rebeliantów ze specjalną grupą operacyjną, dowodzoną przez gracza. Fabuła nie spodobała się burmistrzowi Juarez, który stwierdził, że ukazuje ona jego miasto w negatywnym świetle, a jego mieszkańców jako brutalnych i nastawionych agresywnie. Jak podaje tamtejszy dziennik, El Paso Times, Lardizabal wezwał odpowiednie władze państwowe do wycofania gry ze sprzedaży. Przedstawiciele Ubisoftu jeszcze nie wydali oświadczenia w tej sprawie.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Advanced Warfighter 2 nawiązuje do niechlubnej tradycji serii produktów, sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego. W 2004 roku Ghost Recon 2 zebrał gorzkie słowa od rządu Korei Północnej, zaś w sprawie Rainbow Six Vegas apelował burmistrz Las Vegas, Oscar Goodman. Twierdził on, iż produkt Ubisoftu może szkodliwie wpłynąć na finanse jego miasta.

No i proszę - do czego to dochodzi? Przemysł growy, mający pierwotnie w swych założeniach jedynie rozrywkę, co i rusz to wkracza w sferę polityki. Tym razem pewnie skończy się jedynie na niezadowoleniu pana Lardizabala, ale jak tak dalej pójdzie, to za 10 lat będziemy mogli grać w same tytuły poprawne politycznie. A niechby teraz w Polsce ukazał się taki Duck Hunt w 3D...

Dobrze, że się do Call of Juarez nie przyczepili :) Swoją drogą nie wiem po co robią z tego problem. To raczej podbije sprzedaż tej gry, niż ją popsuje. No, bo wiadomo. Zakazany owoc, lepiej smakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.... Robią GRAW2. Czasem mam wrażenie, że nowe gry tak gonią do perfekcyjnej oprawy graficznej, że rozwój sprzętu komputerowego za nimi nie nadążą. Przynajmniej w Polsce. Ja mam dośc porządny sprzęt, ale GRAW1 dość słabo mi działa. Boję się myśleć co będzie z dwójką. Na upgrady co pół roku mnie nie stać. Takie tempo rozwoju gier to przesada, patrząc pod kątem zwykłych ludzi. Ale są tacy, którym na super grach zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.... Robią GRAW2. Czasem mam wrażenie, że nowe gry tak gonią do perfekcyjnej oprawy graficznej, że rozwój sprzętu komputerowego za nimi nie nadążą. Przynajmniej w Polsce. Ja mam dośc porządny sprzęt, ale GRAW1 dość słabo mi działa. Boję się myśleć co będzie z dwójką. Na upgrady co pół roku mnie nie stać. Takie tempo rozwoju gier to przesada, patrząc pod kątem zwykłych ludzi. Ale są tacy, którym na super grach zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.... Robią GRAW2. Czasem mam wrażenie, że nowe gry tak gonią do perfekcyjnej oprawy graficznej, że rozwój sprzętu komputerowego za nimi nie nadążą. Przynajmniej w Polsce. Ja mam dośc porządny sprzęt, ale GRAW1 dość słabo mi działa. Boję się myśleć co będzie z dwójką. Na upgrady co pół roku mnie nie stać. Takie tempo rozwoju gier to przesada, patrząc pod kątem zwykłych ludzi. Ale są tacy, którym na super grach zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.... Robią GRAW2. Czasem mam wrażenie, że nowe gry tak gonią do perfekcyjnej oprawy graficznej, że rozwój sprzętu komputerowego za nimi nie nadążą. Przynajmniej w Polsce. Ja mam dośc porządny sprzęt, ale GRAW1 dość słabo mi działa. Boję się myśleć co będzie z dwójką. Na upgrady co pół roku mnie nie stać. Takie tempo rozwoju gier to przesada, patrząc pod kątem zwykłych ludzi. Ale są tacy, którym na super grach zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.... Robią GRAW2. Czasem mam wrażenie, że nowe gry tak gonią do perfekcyjnej oprawy graficznej, że rozwój sprzętu komputerowego za nimi nie nadążą. Przynajmniej w Polsce. Ja mam dośc porządny sprzęt, ale GRAW1 dość słabo mi działa. Boję się myśleć co będzie z dwójką. Na upgrady co pół roku mnie nie stać. Takie tempo rozwoju gier to przesada, patrząc pod kątem zwykłych ludzi. Ale są tacy, którym na super grach zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...