Skocz do zawartości
RoZy

S.T.A.L.K.E.R. (seria)

Polecane posty

Nie, to nie jest legalne.

Why? Było na jakiejś ukraińskiej (chyba) stronie o Stalkerze, poza tym jak już pisałem to raczej prezentacja kilku map i silnika niż sama gra.

I po co zawracać sobie gitarę jakąś wyciekłą betą?

No np. po to aby zobaczyć zalążki produkcji na którą wielu fanów FPS na tym świecie czeka...

Prawdziwa beta mp przybędzie w połowie stycznia.

A ta jest jakaś oszukana? Poza tym to chyba sam producent wydał na świat, bo przecież w jaki inny sposób by się ta wersja znalazła w necie? Ktoś "wykradł" kod, nudziło mu się zrobił sobie wersje demonstracyjną i opublikował w internecie... Najpierw radzę ściągnąć, a potem dyskutować; to jest na tyle okrojone, że nawet trudno demem nazwać =).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...AAA...

Aż szkoda mi na to odpowiadać.

To że jakaś strona zamieściła tę betę i że jest to "raczej prezentacja kilku map i silnika niż sama gra", to ma niby znaczyć, że jest legalna?

A na przykład ja wolę zagrać od razu w pełną wersję, niż bawić się jakąś niedorobioną betą, czy alfą.

Nie, ani GSC ani THQ nie wydali tej bety. Nie jest legalna i każdy ci to powie. Prawdę mówiąc jesteś chyba jedyną osobą, która się upiera, że jest to legalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu jest to legalne czy nie :?: :roll: bo nie wiem czy ściągać czy nie :wink: a słyszałem że podobno jakieś chyba dwa lata temu wykradli bete stalkera to prawda :?: , to jest właśnie ta beta (jak tak to raczej nielegalna) czy jakaś inna :?: . Jak ktoś wie czy jest to legalne to proszę niech napisze to sobie ściągnę :D pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nastąpił jakiś drastyczny spadek kumania tego co się czyta. Powtarzam:

NIE MA OBECNIE ŻADNEJ LEGALNEJ GRYWALNEJ WERSJI STALKERA. WSZELKIE BETY I ALFY DOSTĘPNE CZY NA TORRENTACH CZY INNYCH WAREZACH, TUDZIEŻ NA STRONACH FANÓW SĄ NIELEGALNE. NIE MA LEGALNYCH WERSJI BETA. NIE BYŁO I NIE MA. PIERWSZA LEGALNA BETA BĘDZIE W POŁOWIE STYCZNIA. NIE MA LEGALNYCH DEM, VER. BETA CZY ALFA. KROPKA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj Vicarious po prostu chciałem mieć 100% pewności, nie mogę się już doczekać premiery, więc miałem nadzieję że sobie w bete zagram i zagram tyle że w połowie stycznia bo napisałeś że wtedy pojawi się legalna/oficjalna beta :D pozdro :wink:

PS. jeśli to naprawdę jest nielegalne to czemu autor posta nie dostał ostrzeżenia :?: :?: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...AAA...

Aż szkoda mi na to odpowiadać.

Ale od tego forum jest, od tego jest forum, od tego jest...

To że jakaś strona zamieściła tę betę i że jest to "raczej prezentacja kilku map i silnika niż sama gra", to ma niby znaczyć, że jest

legalna?

A to że jakaś strona zamieściła tę betę i że jest to "raczej prezentacja kilku map i silnika niż sama gra", to ma niby znaczyć że jest nielegalna?

A na przykład ja wolę zagrać od razu w pełną wersję, niż bawić się jakąś niedorobioną betą, czy alfą.

A czy ktoś się zmusił do grania w betę, lub bój się Boga alfę? Biedaczysko...

Nie, ani GSC ani THQ nie wydali tej bety. Nie jest legalna i każdy ci to powie. Prawdę mówiąc jesteś chyba jedyną osobą, która się upiera, że jest to legalne.

Nie wydali? To cholera skąd ją mam? Może jakaś inna firma się nie mogła doczekać i sama wydała. Tak na złość zrobiła betę i rozesłała po necie; oż to diabelski pomiot.

Mam wrażenie, że nastąpił jakiś drastyczny spadek kumania tego co się czyta. Powtarzam:

Ja też mam takie wrażenie =). Nie kminie tego...

NIE MA OBECNIE ŻADNEJ LEGALNEJ GRYWALNEJ WERSJI STALKERA. WSZELKIE BETY I ALFY DOSTĘPNE CZY NA TORRENTACH CZY INNYCH WAREZACH, TUDZIEŻ NA STRONACH FANÓW SĄ NIELEGALNE. NIE MA LEGALNYCH WERSJI BETA. NIE BYŁO I NIE MA. PIERWSZA LEGALNA BETA BĘDZIE W POŁOWIE STYCZNIA.

A czy ktoś powiedział że jest grywalna? "Mam wrażenie, że nastąpił jakiś drastyczny spadek kumania tego co się czyta. Powtarzam:"

"raczej prezentacja kilku map i silnika niż sama gra"

NIE MA LEGALNYCH DEM, VER. BETA CZY ALFA. KROPKA.

Cholera, a tak często widuje jakieś alfy, lub bety na coverach różnych czasopism; a nawet dema (o zgrozo!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie może się doczekaj, to na zachętę wersja alfa-beta tejże gry:

Sam ściągnąłem i jestem pod dość sporym wrażeniem silnika, choć po HL 2, czy FarCry nie robi takiego wrażenia o jakim marzyliśmy (na screenach prezentuje się lepiej niż w rzeczywistości). W becie kilka mapek, bez wrogów, do obejrzenia =).

to legalne :?: :?:

Nie no ja myśle, że legalne....., a jak nie to cóż... ja i tak ściągam, aby się przekonać :twisted: :wink:

W końcu to tylko kilka map, a nie jakaś pełna wersja gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie róbcie sobie żartów. Ta beta to najzwyczajniejszy w świecie leak i każdy, kto w to gra jest piratem. Sorry, no bonus. Wszyscy, którzy przyznali się do grania dostają po ostrzeżeniu za piractwo, a Vicarious, żeby nie czuł się samotny, za łamanie netykiety.

Następnym razem najpierw pomyślcie. Ale tak logicznie, a nie tak, żeby ułożyć rzeczywistość tak jak sobie to życzycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym planie wydawniczym THQ znalazła się konkretna data wypuszczenia na rynek S.T.A.L.K.E.Ra - a jest nią 16 marca 2007 roku.

Miejmy nadzieje, że naprawde gra zostanie wydana w tym terminie i zobaczymy czy 5 lat pracowania nad grą nie poszły na marne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym planie wydawniczym THQ znalazła się konkretna data wypuszczenia na rynek S.T.A.L.K.E.Ra - a jest nią 16 marca 2007 roku.

Miejmy nadzieje, że naprawde gra zostanie wydana w tym terminie i zobaczymy czy 5 lat pracowania nad grą nie poszły na marne.

Cóż dla bardziej zainteresowanych. Oto cały news:

W najnowszym planie wydawniczym THQ znalazła się konkretna data wypuszczenia na rynek oczekiwanej już ponad wszelką miarę gry S.T.A.L.K.E.R. Wszystko wskazuje na to, że sprawdzą się przypuszczenia, o których pisaliśmy na początku miesiąca.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Jeżeli wierzyć najnowszemu planowi wydawniczemu THQ, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl pojawi się na sklepowych półkach 5 lat po zapowiedzeniu gry - 16 marca 2007. Ta informacja potwierdza i precyzuje to, o czym pisaliśmy niedawno - w produkcję Ukraińców z GSC Game World przyjdzie nam zagrać już za niecałe trzy miesiące. A przynajmniej na to zdaje się liczyć wydawca - i trudno mu się dziwić, że chce w końcu tę grę wypuścić.

Podzielając optymizm THQ czekamy na efekty (a co, odrobina zdrowego marzycielstwa nikomu jeszcze nie zaszkodziła ;))!

Nie mogę się już doczekać. Swoją drogą ciekawe kiedy będzie w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszerny tekst o S.T.A.L.K.E.R.Z.E w przedostanim numerze CDA - 13/2006 - sprawił, że z większym zainteresowaniem wziąłem się za śledzenie informacji o owej grze. Kiedy kilka miesięcy temu podano informację, że z produkcji ma zostać usunięte większość elementów "ambitniejszych", czyli RPG trochę się zasmuciłem, ale i tak uważałem, że powinien wyjść z tego niezły FPS. Teraz wiemy już, że była to jakaś bujda i będzie to RPG pełną gębą, tyle że bardzo niecodzienny, a o ot przeca chodzi! Gra powstaje w okolicach samej Zony oraz Sarkofagu, skrywającego sam reaktor, zatem wygląda na to, że Ukraińcy dość wienie oddadzą mroczny, straszny i tajemniczy klimat tego miejsca, dodając rzecz jasna własne lementy, takie jak mutanty, czy efekty drugiego wybuchu. Bez dalszego rzopisywania się, bo też i pora jest dość wczena - szykuje się coś naprawdę smakowitego, oby tylko twórcom S.T.A.L.K.E.Ra wystarczyło siły i determinacji, aby dopracować swoje dziecko tak, jak to zrobili programiści z Valve przy swoim Half Life II. W każdym razie - zagrać i tak trzeba, przynajmniej dla samego czarnobylskiego klimatu, tylko przedtem należałoby zrobić mały upgrate sprzętu, ale to się zobaczy. Jak na razie pozostaje tylko trzymanie kciuków za GSC...

:faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję tylko że wycięto pojazdy :(

Aż chciałoby się uciec przed jakimś niemilcem Ładą Niwą czy Żiguli :)

Spodziewałem się także czegoś na kształt GTA by Czarnobyl, ale ten koncept też uważam za niezły.

W każdym razie, duuużo lepszy od tego z E3, nie wyobrażam sobie STALKERA jako zwykłej siekaniny tylko że w bardziej "swojskich" realiach.

Również potworki jakie widać na screenach nie napawają przerażeniem, ot jakiś wredny mutancik z rozdziawioną gębą, bójcie sięęęęę! :?

Twórcy mogliby postarać się o jakiś oryginalniejszy "design", mniej chwytów z filmów klasy B a więcej czegos a'la Silent Hill.

Bo przecież tak naprawdę wokół zony, tej prawdziwej, nigdy tak naprawdę nie zaobserwowano żadnych bestii rodem z Martwic Mózgów itp, ba nawet żadnych dwugłowych zwierząt niet zaobserwowano. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja załatwiłem sobie już tą grę bo mam wujka w czarnobylu (wiecie taki koleś co świeci w nocy i może chodzić bez latarki) Tylko nie mogę przejść ostatniego poziomu bo coś się pier.... (pierniczy). Jak ktoś wie niech napisze

POZDRO 600 DLA WSZYSTKICH Z CZARNOBYLA

Gratulacje.

Widzę, że grasz w światową prapremierę :lol: :lol:

Swoją drogą, wiadomo już, jaką powierzchnię będzie miał teren gry?

Podczas przeglądania starszych numerów CDA zobaczyłem wzmiankę że STALKER miał byc wydany w trzech wersjach w tym jedna miała być specjalnie przystosowana pod procesory Athlona 64.

Może teraz twórcy zrobią specjalną wersję pod Core Duo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu robić kilku różnych pudełek z różnymi wersjami... mam nadzieje że wydawcy zapakują wszystkie wersje do jednego pudła z odpowiednimi patchami lub opcjami w grze.

A tak apropo ... nie umiem sie doczekac dema w CDA ! Wiecie jaka bedzie cena gry i jak szybko ona trafi do ekstra klasyki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądania starszych numerów CDA zobaczyłem wzmiankę że STALKER miał byc wydany w trzech wersjach w tym jedna miała być specjalnie przystosowana pod procesory Athlona 64.

Może teraz twórcy zrobią specjalną wersję pod Core Duo?

Wydawanie kilku wersji jest absurdalnie głupim pomysłem: mam np. jakiegoś athlona, kupuję Stalkera, gram sobie wszystko fajnie, robie upgrade kompa - inwestuje w Core Duo, i co :?: :?: mam kupować drugi raz tą samą grę :?: :evil: , hmmm.... To jest po prostu wyłudzanie pieniędzy od graczy, przecież mogłoby być tak jak w Riddick'u, zależnie od komputera/systemu gra wykrywałaby i uruchamiałaby się odpowiednio do naszego sprzętu. :D pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo ... nie umiem sie doczekac dema w CDA ! Wiecie jaka bedzie cena gry i jak szybko ona trafi do ekstra klasyki ?

Ceny oficjalnej jeszcze nie ma. I szybko się nie pojawi. Jednak prermiery wydawane przez CDP kosztują z reguły 99 lub 129 zł. i myśle że tu nie będzie inaczej. A co do Extra Klasyki, to o ile wogóle tam trafi to nie wcześniej niż 2 lata po premierze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...