Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePanda

Kiedy kupić?

Polecane posty

Sypie się mój staruszek więc myślę o zakupie nowego.
Staruszka? smile_prosty.gif Z czystej ciekawości - co siedzi w obecnej skrzynce?

2008r: E4600 2,4GHz, MSI 8800GT, RAM 4GB 800MHz, 120GB SSD, 2TB HDD, i coś się ostatnio wiesza dziadyga (może Winda7?) tracę siły...

Zatem, kupować nie czekać. A kiedy spodziewać się nowych kart graficznych? Tak na oko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ostatnich informacji karty AMD powinny pojawić się pod koniec tego półrocza, a karty nVIDII już w kwietniu. Przy czym w przypadku nVIDII o kwietniowej premierze są informacje tylko w plotkach, które gdzieś tam krążą po sieci, więc równie dobrze może okazać się, że te karty wyjdą jednak później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest dość dobry czas na zakup laptopa marki Lenovo jeśli takiego planowaliście kupić. W rtv Euro jest promocja na laptopy tej marki. Po zakupie można je testować za darmo przez 30 dni. Po tym czasie oddajecie albo zostawiacie dla siebie.

Sklep ponadto daje raty 0% bez konieczności dobierania obowiązkowego ubezpieczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontraście do poprzedniego posta : kto może niech się wstrzyma z większymi zakupami - złotówka jest niedowartościowana. Jeden ze znanych banków okrzyknął (w zeszłym tygodniu?) nawet polską walutę najtańszą na świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do "obcykanych" w temacie wahań cen. Planuje kupić Gamingowego laptopa (stacjonarka odpada - od tego mam konsole). Może coś Acer, Asus, MSI a może jakiś składak od Aliena albo XMG.

Moje pytanie. Czy warto kupić TERAZ czy w obliczu zaprezentowanych niedawno nowych GTXów i Radeonów POCZEKAĆ bo szykują się sensowne obniżki cen?? Aktualnie w wiekszości gamingowych lapków za top uchodzi 980M połączony z i7, SSD i 8-16 ramu (tzn. z w miarę dostepnych rzeczy bo to i tak koszt rzędu kilku k)

Więc zastanawiam się wybrać coś teraz czy może się wstrzymać bo za miesiąc-dwa ceny polecą mocno w dół?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szykują się żadne obniżki cen. Jeśli chodzi o topowe laptopy (980M) zapasy producentów są żadne, bo sprzedaż ich jest z ich punktu widzenia ciekawostką. Praktyką jest po prostu wycofanie z obiegu, ew. czasami sprzedaż poprzez ebay/allegro tych, które trafiły do sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...