Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amasuke

DC Universe Online

Polecane posty

Ja, mimo, że grę mam ściągniętą zagrałem w nią raz. Nie mam przyjemności gry, ale chcę zrobić wszystkie achievementy w grze, więc jesli ktoś byłby chętny pograć, prosze mnie dodać na steamie: 'Pieczus2' . Pozdrawiam ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Szczerze mówiąc, takowy klan będzie Ci znaleźć niezwykle trudno, a to z tego prostego powodu, że cała masa polskich graczy (choć nie tylko), po osiągnięciu 30 lvl-u rezygnuje z gry. Muszę się przyznać, że również tak postąpiłem. Powody? Brak zajęć po osiągnięciu maksymalnego doświadczenia, trochę słabe pvp i ogólna nuda. Przyznaję, gra na początku jest miodna, ma grafikę stojącą na bardzo przyzwoitym poziomie, lecz później właśnie ze względu na brak zajęć, wszystko staje się nazbyt monotonne.

P.S. A poprawna nazwa klanu w DC, to Liga :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska Liga Hero

GROM

Rekrutacja otwarta;

Zapraszamy Polskich graczy do Ligi;

Serwer DCU EU PC;

wtorek i czwartek wsólne raidy, sobota areny

Wymagania:

- aktywność w grze;

- rejestracja na forum Ligi

Kontakt w grze:

- Pshekahz

- NokarinKa (lub PW na forum ew. GG-427 538 96)

ZAPRASZAMY

--------------------------------------------

Nasza Liga to nie tylko wbijanie kolejnych lvl'i i podnoszenie CR to grupa ludzi z pasją; ta pasja to świat DCU.

gromi.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyne dobre MMO na PS3, ale za Chiny ludowe nie mogło mnie wciąnąc. Zagrałem z 10 razy, wbiłem dość wysoki lvl i nuda. Raczej do niej nie wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się trzyma nieźle, biorąc pod uwagę, niektóre zmiany, gdzie co drugi dlc przynosi są dobre lub złe zmiany. Ludzi nadal jest sporo i jest kilka polskich lig po stronie hero na eu pc. Ogólnie dobra gra, ale musisz sporo wydać na sam content, by mieć dostęp do rajdów i alertów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...