Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Ranilel - Mecze będą grane w weekendy w godzinach z grubsza dowolnych - tj. do ustalenia między drużynami (acz będą deadline'y).

Rozgrywki rozpoczną się od kolejnego tygodnia (od poniedziałku 1 listopada), a dokładny terminarz ustalony zaś będzie w zależności od liczby zgłoszonych drużyn (należy niemniej oczekiwać długiej, około półtoramiesięcznej przeprawy, w trybie cotygodniowo-weekendowym).

Info w newsie insynuuje iż mecze miałby rozgrywać się od poniedziałku, tj. w dni robocze.

Wiem że same eliminacje do turnieju będą na weekendzie i tu nie ma problemu, po prostu chcę wiedzieć czy ma sens się zapisywać, jeżeli mielibyśmy przegrać przez zwyczajny brak czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem, że news jest nieco mylący. Szczegóły turnieju głównego podam po kwalifikacjach, jak już rozłożymy drużyny na drzewku. Ogólnie natomiast turniej będzie miał kilka rund, które planujemy rozegrać w ciągu trzech-czterech tygodni/serii meczów. Ostateczna ilość będzie uzależniona częściowo od tego jak sprawnie przebiegną kwalifikacje. Zresztą w regulaminie wrzuciłem coś co nazwałem "tygodniem meczowym" trwającym od soboty do piątku, co oznacza, że wszystkie mecze zaplanowane na dany tydzień należy rozegrać w weekend, lub w razie kłopotów w ciągu kolejnego tygodnia. Napisałem tam też, że domyślne dni na mecze to sobota i niedziela. Jeśli jakiś mecz nie może być rozegrany do niedzieli, do wieczora, drużyny w nim uczestniczące powinny poinformować mnie o tym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej jest organizowany przez polskie czasopismo, polski oddział Riot Games, dla Polaków, na serwerze, do którego oficjalne należy Polska. Każdy kto chce pograć w turnieje dla West niech poszuka w necie, jest tego mnóstwo (choćby Go4LoL co tydzień). Wszyscy którzy bez przemyślenia sprawy przenieśli się na West... cóż, mają teraz za swoje. Ja rozumiem, że pro teamy tam grają, ale ilu z tych którzy się tam przeniosło jest na poziomie by matchmaking wrzucił ich do meczu z pro playerami? Bo jak ostatnio widziałem raporty to powyżej 1800 ELO było niewielu :P. Poza tym scena EU NE też mogłaby się wzmocnić, a jedynym na to sposobem jest granie amatorskich i półprofesjonalnych turniejów, które pomagają odkryć utalentowanych graczy/drużyny. Nie każdy z nich będzie chciał od razu uciekać na West... mam nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie organizowany podobny turniej dla graczy z West? Z tego co wiem o wiele więcej Polaków (wysokie ELO, a nie 10/15 lvl'e) siedzi aktualnie na Zachodzie, więc miło by było zagrać w ich gronie też tutaj.

Powtarzam pytanie

Przeglądając listę zgłoszeń było tam kilka znanych mi drużyn z Westa na smurfach. Jeżeli się przeniosłeś na Westa i chcesz grać też polskie turnieje, to licz się z koniecznością posiadania takiego smurfa. Wszystkie topowe polskie teamy posiadają takie smurfy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...