Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darth7Vader

HoMMV (PL), TESIII (PL), GTA VC (ENG), Trine, Singularity (PL) oraz inne rzeczy...

Polecane posty

Hejka. :P

Bez owijania w bawełnę, to, co chcę koniecznie sprzedać/zamienić. czytaj.gif

Gry PC i konsolowe:

  • Singularity PL Wydanie „The Best of FPS” Cena: 10 ZŁ
  • Heroes of Might and Magic PL/ENG/Dubbing V: Złota Edycja Wydanie Ubisoft Exclusive (zawierające dodatki „Kuźnia Przeznaczenia” i „Dzikie Hordy”) Cena:  45 ZŁ
  • The Elder Scrolls III: Morrowind PL + Blitzkrieg: Rolling Thunder PL czyli pełne wersje gier z CD-Action 06/2007 (Nr 140) Cena: 5 ZŁ
  • Might & Magic: Clash of Heroes PL + Call o Juarez: The Cartel PL + Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII PL czyli pełne wersje z CD-Action 01/2013 (Nr 212) Cena: 5 ZŁ
  • Trine (Napisy PL) Cena: 10 ZŁ
  • GTA: Vice City (PlayStation2) ENG + duża mapa miasta z oznaczeniami - Cena: 60 ZŁ

Sprzęt komputerowy:

  • Nagrywarka DVD Samsung SH-S183 Writemaster Lightscribe:

STAN: BARDZO DOBRY - Praktycznie użyta dwa lub trzy razy. Sprzedaję ją wraz z przejściówką do zasilacza oraz kablem sygnałowym. Cena: Zamienię się na inną grę

  • Prowadnice do dysku twardego lub napędu CD/DVD Cena: Zamienię za inną gierkę
  • Karta-Adapter PCI IDE-SATA firmy Gembird

STAN: B. DOBRY - - adapter jest w formie karty PCI i po jego zamontowaniu, można podłączyć do bardzo starej płyty głównej, np. dysk twardy albo napęd posiadający wyjście SATA. Adapter posiada trzy gniazda SATA (2 wewnętrzne + zewnętrzne) oraz jedno gniazdo IDE. Sterowniki na płytce CD są kompatybilne z OS: 95/98/98SE/2000/ME/NT4.0/XP oraz DOS-em. Cena: Zamienię się na inną grę

Czasopisma i literatura związana z grami:

  • CD-Action 09/2015 - Żadne klucze nie użyte, wszystko nowe. Może ktoś się skusi.. :P = Cena 10 ZŁ

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kartonowym pudle, czy sam jevel case z płytkami i instrukcja?

Same płytki, bez pudełka ale instrukcja w formie PDF-u jest na CD1. Na CD3 jest DirectX 8.1

Jeśli to pierwsze, to wstępnie bym zaklepał i prosił o jakieś zdjęcia oraz opis stanu i zawartości.

OK. :ok: Proszę, oto fotki: (Beyond Divinity) a co do ich stanu, to oceniam da dobry + ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Spora obniżka. Koszty wysyłki od 5-10zł. Składajcie oferty. :)

Podbijać można raz na 7, a nie 6 dni, zapoznaj się z regulaminem działu - Aiden

- A patrzyłeś na datę ostatniego mojego postu? 17.10.11 - to chyba nie jest "6 dni różnicy"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Stillborn @ sobota, 04 luty 2012 - 11:43)

Masz jeszcze Divine Divinity?

Oczywiście, że mam. Stan płytek oceniam na dobry, bo nie wszystkie były aż tak mocno używane - najwięcej ta do gry, najmniej ofc reszta. Cena ofc ta sama 10zł + 5zł wysyłka poleconym, żeby poczta nie zgubiła, ponieważ ostatnio naprawdę przesyłki idą do mnie wręcz w żółwim tempie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Stillborn @ niedziela, 05 luty 2012 - 21:17)

Co do konta z LoL, to usuń tego newsa z targowiska i zamieść w Gramy w Sieci.

Ok. Usunięte - zresztą i tak Treser chce to konto, więc muszę do niego napisać co i jak....

CYTAT(Stillborn @ niedziela, 05 luty 2012 - 21:17)

Co do Divine Divinity, to jaka to edycja? Podrzuć fotki. No i jak bardzo płytka jest porysowana?

Masz. http://i1087.photobu...07/IMG_1159.jpg - A co do edycji - ta gierka była z takiego wydania gazetowego - czyli jakaś "x kolecja gier coś tam" co teraz to dają np. po 5-10zł typu - wielka tekturowa podkładka, cienka gazetka opisująca gierkę + płytki i wszystko pofoliowane.Jak bardzo płytki są porysowane? Hmm... Ta z grą na pewno bardzo mocno ale spokojnie - Diablo II naprawdę mocno mam zajechane a chodzi wszystko gładko, więc nie martw się o to, że coś nie będzie działać.

@nieaktualne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Stillborn @ poniedziałek, 06 luty 2012 - 17:38)

Co do kont EA, Steam etc.:

http://forum.cdaction.pl/index.php?act=ann...;f=56&id=68

Ale mam tam założyć odpowiedni temat o nazwie np.: "Oddam za darmo konto EA i inne", tak? Poradź, będę wdzięczny.

CYTAT(Stillborn @ poniedziałek, 06 luty 2012 - 17:38)

Co do Divine Divinity:

Kurde, myślałem że masz inną edycję, bo tą mam :|. Cóż, trudno.

Ja mam w sumie tylko same płytki i nic więcej. Jeśli myślałeś, że mam wersję np. z extra klasyki xxx coś tam, to raczej nie - życzę tylko powodzenia w szukaniu.

-----

A co do Adaptera, dla luqasza1234

- Działa on tak, że po zamontowaniu go w gnieździe i podłączeniu do niego np. nagrywarki DVD z wejściem SATA (ten czerwony kabel sygnałowy) + przejściówka do zasilacza, system wykrywa nowe urządzenie i prosi o sterowniki, więc wkładasz tą małą zieloną płytkę i instalujesz - dobrze się przypatrz jakiego masz windowsa (95/98/98SE/2000/ME/NT4.0/XP oraz DOS-em.) , bo ja nie mam możliwości przetestowania tej karty. Po zainstalowaniu, wszystko co masz z wejściem SATA (napęd, dysk twardy czy coś innego), podłączasz i będzie śmigać dzięki temu adapterowi w formie karty. Przykładowo u mnie, miałem Pentiuma III 800 Mhz ze starusieńką płytą główną i wszystko działało, wtedy jak to kiedyś z parę lat temu kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Stillborn @ wtorek, 07 luty 2012 - 14:19)

kliknij tamten link i zapoznaj się z tym, co tam pisze.

Dzięki. Już wiem o co w tym chodzi.

@Quetz - Jakby co. Wszystko OK i super. Jutro wyślę z rana paczuszkę. wink_prosty.gif W razie jakiś problemów - pisz do mnie na PW albo na GG to pomogę. wink_prosty.gif Podziękowania za transakcję dam w temacie o "Opiniach o kupujących i sprzedających". wink_prosty.gif

==========

@UPDATE = aktualne przedmioty w 1 poście..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...