Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Szafa

Company of Heroes

Polecane posty

HA! Udało się! Ściągnąłem aktualizacje ale serwera nie mogę znaleźć :P

Jesteś może?

Napisałeś, że dziś się nie wyrobisz, więc nie grałem. Mogłeś napisać, żę patche ściągasz, to bym zaczekał... Jakiś inny niedzisiejszy termin? Jutro popołudniu? W poniedziałek wieczorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie może być 18 ^_^

Uff chyba pierwszy raz jestem na czas ;] 18.00 gra założona (CDA_FA, hasło: cda) i czekam. Mam czas tak do ok. 20...

Nie czekam na Ciebie dłużej niż do 18.30...

EDIT: 18.35 => koniec czekania. Dzięki za partyjkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę byłeś od 18?? I założyłeś serwer??

Bo ja o 18 wszedłem na forum (żeby zobaczyć takiego posta jakiego napisałeś[był]) i po upewnieniu się że jesteś wszedłem do gry. Ale serwera nie było więc czekałem myśląc że właśnie zakładasz (odświeżałem) tak poczekałem do 19 (książkę miałem pod ręką) i zauważyłem twój edit... Dziwne...

Czy jest możliwe że walnęło nas na 2 różne serwery albo coś w tym rodzaju? Bo byłem i spisałem w filtr CDA_FA + hasło i nic...

No dobra trudno... Musiałem coś sknocić (może straciłem połączenie z serwerem albo cuś) zawsze można spróbować kiedy indziej : P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę byłeś od 18?? I założyłeś serwer??

Byłem. A serwer był założony nawet jeszcze przed 18 :wink:

Hmm dziwne. Następnym razem ty założysz serwer, ok?

Właśnie następnym razem, czyli kiedy? Co powiesz na sobotę 12. 05 o ok. 18?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się troszkę spóźniłem i założyłem serwer o 18:05.

po 30 minut wybyłem. Jeżeli teraz jesteś to mogę założyć jeszcze raz.

Jeżeli będziesz to:

Serwer: CDA_FA

Hasło: cda

Wrrrr sry, że znów mnie nie było: jak to dobrze, że jest TP i neostrada :/ Chyba jakieś obciążenie sieci było. :/ To kiedy znów gramy? ^^ Dziś 20? Jutro pod wieczór?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pograliśmy 3 mecze:

a) Alianci: Szafa, bot normal vs. Oś: MadeinHell, bot normal

Mimo, że były to tylko normalne boty, to ten po stronie MadeinHella był morderczy. ;] A mój prawie nic nie robił :? Wystarczyło, że wojska osi zaczęły mu niszczyć budynki w bazie to tan zaprzestał produkcji jednostek/obrony :? Po tym jak oś rozprawiła się z współpracującym ze mną botem zabrała się za mnie... o 10 min było po wszystkim xD

B) Alianci: Szafa, MadeinHell vs. Oś: 2 x bot normal

mapa: Tory i stal

Początkowo zajęliśmy większość punktów zwycięstwa. I wydawało się, że prowadziliśmy... Nic bardziej mylnego. Kiedy ja zająłem się umocnieniem prawego mostu, boty cheaterzy zalały MadeinHella Stugami IV, Panzerami IV i Panterami w ogromnych ilościach lewym mostem. Ja sam praktycznie całe wojsko straciłem, podczas wybuchu prawego mostu, gdy właśnie całym wojskiem zamierzałem zaatakować od tyłu wroga... Wytrzymaliśmy jeszcze z 30 min. po czym obie nasze bazy padły.

c) Alianci: Szafa, MadeinHell vs. Oś: 2 x bot normal

mapa: Tory i stal

Ta sama mapa, inna strategia. Zamierzaliśmy wysadzić oba mosty, po czym zająć i zabezpieczyć teren pomiędzy nimi. Jednak zanim zdołaliśmy wysadzić prawy most nadciągnęła fala piechoty... Gdy już praktycznie było wszytko stracone udało mi się wysadzić most, co zatrzymało komputer na jakieś 20 minut... mieliśmy czas, by się okopać, zająć uprzednio stracone punkty strategiczne, wyprodukować dużą ilość piechoty i czołgów. Gdy byliśmy gotowi na odparcie piechoty, komputer zaatakował masakryczną ilością... czołgów. Po 20 min. postanowiliśmy zakończyć mecz... szans już nie mieliśmy....

Czas umówić się na kolejna partyjkę. Co powiesz na poniedziałek o 18?

BTW: Jeżeli w opisie rozgrywki coś pominąłem to mnie popraw ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że niczego nie pominąłeś.

Nie wiem tylko czy nazwy map które podajesz odnoszą się do tych na górze czy na dole.

Poza tym ogólnie rozegraliśmy 4 partie:

1-2: na mapie Tory i Stal

3-4: na mapie której nazwy nie pamiętam :/ stosunkowo równa mapa (jeżeli chodzi o to która strona ma przewagę i większą łatwość w zdobywaniu terenu) z 2 mostami i płytkim dnem na środku (właśnie tutaj padliśmy przy ostatniej walce)

Generalnie grało się miło chociaż muszę stwierdzić parę rzeczy:

1. Boty w wersji 1.61 są po prostu mordercze (na normalu!) i jestem przekonany że cheatują. No bo jak można niby w ciągu 7 minut (sprawdzałem w czasie 2 rundy z zegarkiem w ręku) zalać wroga falą Stugów IV (to jeszcze rozumiem), Panzerów IV(to jeszcze też jest do przyjęcia), Panter (bardzo ciężko ale da się zrobić) i co najważniejsze TYGRYSÓW tych które zdobywa się w taktyce blitzkriegu (jeżeli dobrze pamiętam 4 punkty za same tygrysy) jeżeli jedyna walka z wrogiem w czasie której można było zdobyć punkty to pojedynek saperów z pionierami (jeden!), rozumiem że pd dostaje się także za budynki ale to jest przecież absolutnie niewytłumaczalne.

2. Muszę potrenować ;) zwłaszcza wysadzanie mostów ^^ ponieważ za wcześnie wysadziłem lewy most (trzeba to było zrobić kiedy było na nim wojo), a poza tym zbyt wolno szło mi rozbudowywanie bazy. Od tej pory nie wypuszczam pierwszego inżyniera w pole by zajmował punkty (jak zwykłem robić) tylko buduję nim koszary i inny stuff.

Co do tej 18 to może być. Postaram się nie spóźnić :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam Ciebie wszystko da się zrobić jesli się wie jak.

Sytuacja patowa, posiadam jedynie piechotę (Panzefausty i granaty) nie duży odział (5 odziałów) przeciwko fali nadjeżdżających czołgów (w sumie 10) wroga (Wymieszane Shermany, i Panzer IV) co robię? Minuje główne drogi w miejscach gdzie najprawdopodobniej przejadą (nie ma się dużo czasu ale jak dobrze zaminujesz masz przewagę). A piechota? Czeka az "tanki" podjada pod jakikolwiek budynek, podchodza "od tylca" i zium, zium. Po tanku. Kilka w minach 2 pod budynkiem. No oczywiście pzegrałem ale...satysfakcja ztego że sama piechota takie szkody nabroiłem była nie oceniona.

Ale czemu pzytaczam ci tę historię? Nie dlatego że chcę z wami grać (brakuje mi 512 RAM do "płynnego grania na średnim") lecz dlatego że jeżeli wiesz co wybdować i jak to użyć to nawet w ciągu 10 minut możesz miec Tygrysa. Zreszta nigdy nie miałem problemu z kompem i przegrywam tak tylko z własnej głupoty ( i sojuszników). Po prostu jezi dobrze wyćwiczysz logiczne myslenie (tzn. cierpliwości) to nawet jak komp będzie miał 5 Tygrysów a ty jedynie 8 jednostek piechoty (Panzerfausty, miotacze ognia i inne bajery) i będziesz wedział jak przeciwnika zmusic do odwrotu/porażki/ucieczki to zawsze będzie ci tak szło.

Ta gra to również psychika (serce podczas walk mi wali jak młot). Bo np: wygrywasz ale jest taki "ropierd***" że wydaje ci się że przegrywasz bo przeciwnik jest wszędzie (choć słaby) to śie pewno wycofasz bo nie bedziesz pewnien ale...jak masz cierpliwośc i nerwy to ZAWSZE sobie poradzisz.

Ale jeżeli chcesz sprawdzic jak to komp robi wex sobie potyczkę i komp jako sojusznik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehuehuehue... 10 tanków :P

Żeby tyle było to byśmy żadnych problemów nie mieli (preferuję grę piechotą) ale 10 to ich było w pierwszym szeregu, dlatego sądzę że komp cheatował :P (a podsunąłem taką teorię bo takie rzeczy się autentycznie zdarzają) głównie dlatego że było ich tak dużo że nawet limit populacyjny 2 graczy by nie starczył.

Mam pomysł. Przy następnej partyjce przeciwko botom (po tym jak się zakończy) zapiszę sobie powtórkę. W ten sposób można zobaczyć jak to przeciwnik sobie radzi. Wtedy będę wiedział JAK komputer to zrobił :P

Ale dobra. Pewno gdybyśmy zrobili to wszystko co planowaliśmy, można by rozwalić boty bez większych problemów. Ale jako że szło nam troszkę za wolno to nie do końca to wyszło.

Boty rozumiem ale jest JEDNA rzecz której twórcom nie wybaczę...

Jak można było pozbawić Shermana Callope możliwości strzelania z głównego działa :(

Rozumiem Że krokodyl nie może tak strzelać ale qrcze no... Callope jest na tyle drogi że powinien mieć możliwość strielania z działa :P.

OK. End of topic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :biggrin:

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego dodatku do tego IMO świetnego RTS'a pt. Chwała Bohaterom (wedle Gram.pl - premiera w marcu '09) postanowiłem trochę odświeżyć sobie pamięć w podstawowym Company of Heroes oraz Na linii frontu :) Widzę, że parę potyczek udało się rozegrać, ale temat jakoś przymarł. Może wspólnie go wskrzesimy? Jak pisałem, posiadam oba tytuły, oczywiście oryginały w najnowszej wersji (system updatów Relic Online jest świetny) i pisałbym się na pojedynki 2vs2 lub 3vs3 - przeciwko AI lub żywemu graczowi ;D

Nick: BlackShadow1991

Statsy ;P : 30 bitew (3 przegrane; łącznie 4 rankingowe [jedna przegrana])

Preferowana strona: Amerykanie - 'Drzewospady' czyli airborne lub Wermacht (zależy czy Axis czy Allies)

Kiedy? = piątek, od 18:00; sobota wieczór; niedziela - zależy kiedy, tak do 20:00 mogę grać

Zmawiać się tutaj, na GG lub przez Xfire :happy: Hostem niestety nie mogę być ze względu na posiadanie wewnętrznego IP. Nie mam kasy aby płacić za zewnętrzne, sorry.

See ya in game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszytkim moze ktos chce zagrac na kompa albo na siebie(najlepiej 2v2 albo 3v3) lub we 2-3 na cpu ekspert??Jakby ktos byl chetny pisac.Na jakiej mapie gramy i kiedy ustalimy jak beda chetni

P.S. Troche ciezko sie ze mna palaczyc moze ktos wie co jest przyczyna problemu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...