Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Szafa

Company of Heroes

Polecane posty

sorki ale trafilem na to forum calkiem niechcacy ale mam male pytanko chodzi wlasnie o gre company of heroes zainstalowalem gre wszystko niby ladnie okey a jak wlaczam kampanie czy jakas inna rozgrywke to mi sie komp restartuje robilem wszystko zmienialem rozdzialke na 800x600 zmienilem wszystko na low i nic moj komp to athlon 64 3000+ grafa GF 6600GT i ponad 700 ramu prosze o pomoc !! bo juz nie wiem czy nie mam za slabego kompa ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo>>> O której gramy? Ja od 20 do 00:00 nie mogę, bo... Bo leci WP:PK!!! Zapomniałem o tym... Też ktoś ogląda? Po północy będę mógł zagrać. Będzie ktoś?

Meksyk>>> Kompa masz dobrego... A masz oryginała? W dziale "gry" pomagają. A masz pirata??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się znów źle zgraliśmy :P

Mi pasowało tylko dziś do 19 ;P PK mam na DVD ;] więc takowego problemu nie mam ;]. A czas mi się już kończy ;]i nawet wątpię czy zagralibyście ze mną choćby mała partyjkę ;]. A mi weekend wieczorem odpada: dawno nie było tak dobrych filmów w TV ;], wiec jeżeli nie dziś to może w Poniedziałek wieczorem :?:

A jeżeli tak to mi pasuje od godziny 19.... Aha i proszę was na przyszłość- dawajcie mi cynk na GG o meczu(najlepiej dzień wcześniej ;]), bo i pamięć mam słabą, jak i wiele różnych gier online w planach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapisuje gg :P Ja niestety PK nie mam. Przed chwilą kupiłem chipsy, popcorn, cole i paluszki. Małe kino w moim domu. Znajomi wpadną za godzine. Nie ma to jak film w TV ;)

A może ktoś będzie miał czas po północy?

Ivo>>> Poniedziałek? OK :) Pomimo dwóch testów w następny dzień, to będę miał czas zagrać.

Zazwyczaj też o takich rzeczach często zapominam, ale dziś pamiętałem :) Jakby co, to pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki poniedziałek ;] nikt mi nie przypomniał o meczu, ale mimo to zapamiętałem ;] To jak gramy :?:

A fakt byliśmy umówieni na 19...ale może ktoś z Was jest wcześniej ;].

Będę na GG od 17.50..czekam...;]

Aha już teraz mówię, że gram Aliantami :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam taki straaszny problem i licze na waszą pomoc. Mianowicie: Dlaczego mam taki wysoki ping ? Przez to ani w CS'a nie mozna sobie było pograć, teraz z CoH mnie wywalają, bo laguje ... ludzie !! Help !! Może to dlatego, że mam Nortona włączonego ? Sam juz nie wiem... :( Probowałem wylaczyc praktycznie wszystko co bylo mozliwe ( oprocz kompuetra ) , mowie : " moze cos to da " ale nic ! kaszana ! Z gory dzieki za pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nikogo nie było... :P

Byłem o 19:00 na gg i tu i wszędzie. O 19:30 czekałem. Jak wybiła 20:00, to zacząłem uczyć się z chemii :P

To jak, gramy dzisiaj :?:

Jam Pułkownik Wladimir :P

Ja byłem cały wieczór :P

Dziś jestem, pamiętałem :P

o godzinie 18 robie serwa takiego:

nazwa serwa: CDA_FA

hasło: cda

Czekam do 18:30...:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pograć... Ale nie grałem jeszcze online więc nie wiem jak będzie mi szło. :P

Na razie lecę sobie z botami na normalu i hardzie... Pewno z ludźmi jest jak na ekspercie :)

Też za bardzo doświadczony nie jestem. :D Kiedy masz czas? Co powiesz na sobotę 05.05 o powiedzmy... 17?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta sobota to mi pasuje.

Mam tylko kilka pytań:

1. Na jakiej mapie? (wielkość w maks. graczach i nazwa)

2. Z botami czy bez? (skutecznie niszczą własne fortyfikacje xP)

3. Masz może X-frajera? Jeżeli tak to podaj mi swój nick dzięki temu będę miał łatwy dostęp do serwera.

ps. Którą strona chcesz grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta sobota to mi pasuje.

Mam tylko kilka pytań:

1. Na jakiej mapie? (wielkość w maks. graczach i nazwa)

2. Z botami czy bez? (skutecznie niszczą własne fortyfikacje xP)

3. Masz może X-frajera? Jeżeli tak to podaj mi swój nick dzięki temu będę miał łatwy dostęp do serwera.

ps. Którą strona chcesz grać?

1. To zależy... wiadomo, że jeżeli będzie nas dwóch to pogramy 1 na 1, ew. możemy zagrać w sojuszu na dwa boty, co bardziej mi odpowiada :wink:

2. Patrz wyżej.

3. Nie używam.

Allies ;] Szkopami nie lubię grać. :wink:

Hmm właśnie (pierwszy raz) włączyłem multi.. zassało patch 1.51 i nagle zaczęło ssać ponad 100mb... Sprawdź, czy masz najnowsze patche.

Jaka masz prędkość łącza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze mam 512 kb/s więc może być ciężko... Ale zobaczymy jak będzie szło.

Sprawdź czy ci ściąga właściwego patcha bo mi zassało do wersji angielskiej a ona troszkę nie pasowała do wersji polskiej :P

Patch mam prawie zassany (z gram.pl) się zobaczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze mam 512 kb/s więc może być ciężko... Ale zobaczymy jak będzie szło.

Sprawdź czy ci ściąga właściwego patcha bo mi zassało do wersji angielskiej a ona troszkę nie pasowała do wersji polskiej :P

Patch mam prawie zassany (z gram.pl) się zobaczy...

Właśnie najlepsze jest to, że ja już miałem grę spatchowaną do 1.50 właśnie z tych plików z gram.pl... Chyba właśnie wyszedł nowy patch :]

Ja też mam 512 kb/s i z taką prędkością spokojnie da się w coha grać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze mogę się z tym ściąganiem do 17 nie wyrobić :? jak co napiszę czy ściągnąłem czy nie.

ps. Cholercia :P najnowsza wersja patcha to 1.60 i nie ma jeszcze polskiej jego wersji :P bez "Hicośtam" o których używaniu nie mam pojęcia sobie raczej nie pogramy (jak przez lan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze mogę się z tym ściąganiem do 17 nie wyrobić :? jak co napiszę czy ściągnąłem czy nie.

ps. Cholercia :P najnowsza wersja patcha to 1.60 i nie ma jeszcze polskiej jego wersji :P bez "Hicośtam" o których używaniu nie mam pojęcia sobie raczej nie pogramy (jak przez lan)

? Mi się właśnie zassał patch 1.60 PL... Po prostu wejdź na Grę wieloosobową i podczas łączenia się z Relic Online zacznie się automatycznie ściągnie wersji PL... Jest tego ok. 120 MB ;]

EDIT: OK. U mnie wszytko działa.

Gra: CDA_FA

hasło: cda

o 17 powinienem już być ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...