Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Szafa

Company of Heroes

Polecane posty

Przez hamaka :?: Nieee chyba, że masz pirata ;]

Nie widzę sensu grania na hamaku(potem są jaja, z robieniem sieci wiesz: jedni mają wewnętrzne, inni TP itd.- i w końcu nikt nie pogra ;]), jeżeli oficjalne serwery są spoko.

BTW: jeżeli chcecie grać przez neta nie zbędny jest patch 1.2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak oficjalne serwery w CoH, a przynajmniej niewidziałem żadnych dedykowanych serwerów ani możliwości ich tworzenia. Wszystkie serwery były hostowane przez osoby trzecie czyli graczy, dlatego nie widzę przeciwskazań do gry po necie, po co się babrać z hamacziczi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sobota odpada, bo ide na różaniec bo do bierzmowania potrzebne, za to sobota i niedzielka jest otwarta dla mnie

Eeee?? U mnie sobota odpada, za to sobota i niedzielka jest otwarta dla mnie :lol:

Hmmm mi pasi i piątek i sobota i niedziela:

Dana: Sobota i Niedziela odpada

HaCkBoY kRiS: za to sobota i niedzielka jest otwarta

Hmm ciężko będzie się zgrać ;]

HaCkBoY kRiS :arrow: z tego z zrozumiałem chodziło Ci, że w PIĄTEK Ci nie pasi bo różaniec- a czy różaniec po różańcu dasz redę :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ;]

Więc zapraszam nightbringer i Dana na 18 jutro ;] a jeżeli HaCkBoY kRiS wróci wcześniej z różańca to pogramy w 4 ;] a tak to: zagramy 2 v 2 tyle, że będzie np: nightbringer i Ja na Dana i bota(ew. HaCkBoY kRiS ;])

Więc zagadajcie do mnie juto o powiedzmy 17,45 na GG i dokładnie zgadamy co jak i z kim ;].

Jaki macie sprzęt i łącze by postawić serw :?: Ja:

Neo 512

Athlon 3000+

1024 MB RAM

GF 6600LE ;]

Aha, jeżeli z jakiegoś powodu zagrać bym nie mógł, ew. ktoś z was by nie mógł to napiszcie to w tym temacie PRZED meczem ;] Ja postaram się napisać mały opis naszych zmagań ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GF 7950GT

1024 RAM DDR2

Athlon 64 X2 3800+

i Neo 512

Będziemy grać przez relic online? czy przez jakieś hamachi bądź inne hamaki?

Ja jestem prawie zupełnie zielony jeżeli chodzi o granie online do tej pory miałem bardzo pooooooowolny internet i po prostu nie widziałem żadnego sensu żeby grać po sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GF 7950GT

1024 RAM DDR2

Athlon 64 X2 3800+

i Neo 512

To już wiemy kto stawia serwa ;]

Będziemy grać przez relic online? czy przez jakieś hamachi bądź inne hamaki?

tak przez relic online bo:

Hamachi jest takie hmmm pirackie ;]

A jeżeli mamy oryginały wszyscy to sensu nie widzę by grać przez hamaka xD

Do zobaczenia na GG jutro przed 18 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczynajmy ;]

Piszcie na GG ;]

nightbringer :arrow: postawisz serwa: CDA_FA a hasło:cda, może ktoś się przy okazji dołączy ;] (np. HaCkBoY kRiSxD )

___________________________________________________

No już po meczach:]

W pierwszym graliśmy następująco:

Alianci:

IvoSzafarczyk i nightbringer

Oś:

Dana i bot ekspert

Przebieg: Na poczatku Ja i nightbringer prowadziliśmy, jeżeli chodzi o punkty strategiczne, jednak bot ekspert był prawdopodobnie niezłym cziterem bo zbyt szybko nas zaatakował ;]. Tak więc po chwili stosunek punktów wynosił 100 do 400 dla Ośi ;]. Szybko uzyskaliśmy liczbę punktów równą 0 i po meczu ;].

W 2 meczu, zabrakło Dana i ralismy 1 v 1 tzn.:

Alianci:

Ivo

Oś:

nightbringer

Na początku mieliśmy małe problemy z połączeniem-jakoś serwery stawiane przez nightbringer zaraz wywalało- więc ja zrobiłem grę. Na początku(chyba) grało nam podobnie(za wolno klikam xD ). Lecz po jakiś 10 min. nastąpił przełom: krew z nosa Iva ;]. Od tej pory dowództwo na aliantami przejął mój młodszy brat. Z tego co widziałem na repie, nie szło mu najlepiej ;]. W końcu poległ....

Tak więc podsumowując:

Każdy wygrał prócz mnie ;] :( .

Ja sam muszę się jeszcze mocno podszkolić w grach z ludźmi- o dziwo z botami idzie mi całkiem całkiem...

A więc panowie kiedy rewanż :?:

P.S. Zapisywałem repy, ale nigdzie ich znaleźć nie umiem ;], czy ktoś wie w jakim katalogu się one znajdują :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak bot ekspert był prawdopodobnie niezłym cziterem bo zbyt szybko nas zaatakował ;]

Oo, a moje stugi i grenadierzy ownujący rangersów w południowo zachodnim krańcu mapy to co, pies ? :)

A komp nie czituje, za drugim razem po wielkich mękach udało mi się go pobic w skirmiszu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...