Apostoł

Minecraft - problem z logowaniem

Witam!

Kupiłem Minecraft-a i nie mogę zalogować się do gry. Launcher wyświetla can't connect to minecraft.net. Zaporę wyłączyłem i problem nie zniknął... Ludzie ratujcie napaliłem się na tą grę, a głupi launcher nie działa. Zresztą stare launcher-y też mi nie działają...

Tak to wygląda:

post-84877-1316795545_thumb.jpg

Thank you from the mountain!

Edytowane przez Apostoł
0

Przeczekać. Minecraft.net lubi sobie okazjonalnie siąść lub być przeciążony.

0

Nie to było przyczyną. Strona minecraft.net działała mi poprawnie... Odinstalowałem Javę i zainstalowałem ponownie. Dopiero to poskutkowało, a próbowałem wszystkich rozwiązań na innych forach (o tym rozwiązaniu nikt nie napisał... :dry: ). Już wszystko jest ok...

0

Bo bardzo często trzeba poczekać parę godzin. To, że witryna http://www.minecraft.net działa poprawnie wcale nie oznacza, że serwer autoryzacji nie jest przeciążony. Zazwyczaj problem przechodzi po kilku godzinach, czasem po pół, czasem po dwóch, a czasem dopiero do rana. Powodów może być poza tym mnóstwo i stosunkowo niewielka część zależy od gracza.

Edytowane przez piotrekn
0

Na serio jestem pewien, że to z Javą było coś nie tak. Alboviem gry nie mogłem włączyć przez dwa dni, a po reinstalacji wszystko działa. No, ale dowiedziałem się przynajmniej, że witryna nie jest związana z serwerem Minecrafta. :happy: Dzięki za pomoc!

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.