• Announcements

• wies.niak

Regulamin działów Pomocna Dłoń   03/23/2016

Regulamin Pomocnej Dłoni   1. Na całym forum obowiązuje netykieta i główny regulamin Forum Actionum. 2. Jeden problem=1 temat. Nim jednak go stworzysz skorzystaj z wyszukiwarki, bo być może ktoś miał już podobny problem i udało się go rozwiązać. Temat dotyczy każdej wersji gry. Nie dopisuj się w podtytule"gra z CDA" lub "z Kolekcji klasyki". Takie informacje proszę umieszczać w poście.     Poprawne tworzenie nowego tematu   W tytule tematu musi znaleźć się pełna nazwa gry, której problem dotyczy, a następnie przyczyna, przejaw problemu. Sam temat musi znaleźć się w odpowiednim dziale. Słowo "problem" umieszczone w nazwie tematu czyni go niepoprawnie założonym. Nie bójcie się tagować. Przykład: Nazwa tematu: Mam problem z GTA10 <-źle Nazwa tematu: Grand Theft Auto 10 ? nie ma dźwięku <-dobrze Tematy założone w zły sposób i umieszczone w złym miejscu będą przenoszone i przemianowane na poprawne, a ich autorzy otrzymają upomnienie. Za nagminne ignorowanie regulaminu zostaną wyciągnięte sankcje-ost/urlop/ban. 3. Posty z pytaniami o pirackie wersje gier, cracki, seriale i nieoficjalne spolszczenia będą usuwane, a ich autor zostanie ukarany w zależności od skali wykroczenia. Tak samo traktowane będą osoby udzielające pomocy pytającemu o nielegalne treści. 4. Zasady pisania postów obowiązują wszystkich. Posty nafaszerowane bykami będą z miejsca usuwane. 5. Gdy pytasz o pomoc staraj się podawać jak najwięcej informacji dotyczących Twojego sprzętu oraz napotkanego problemu w celu ułatwienia jego rozwiązania. Kluczowe informacje to: -konfiguracja Twojego sprzętu(procek, ilość pamięci RAM, karta graficzna, system operacyjny, zasilacz itp.) -komunikaty błędów i ich treść -informacja czy zmieniałeś przed pojawieniem się problemu jakieś części komputera/instalowałeś nowe sterowniki 6. Temat w którym pytamy o tytuły gier jak sama nazwa wskazuje to tego służy. W przypadku pytań o konkretną grę typu: "Kiedyś grałem w taką grę..." proszę pisać tam. Pytania o gatunek gier np. "Polećcie mi dobrego FPS-A" proszę kierować do działu Ogólnie o grach. W przeciwnym wypadku posty o tego typu treści zostaną usunięte. 7. W Pomocnej Dłoni rozwiązujemy problemy z grami jak sama nazwa na to wskazuje. Proszę zatem nie zamieszczać tutaj postów, które powinny znaleźć się w Komentarzach lub w Gramy w Sieci. Nawet jeśli w tamtych działach nie ma tematu o danej grze. Takie posty będą edytowane/usuwane, a ich autorzy będą odpowiednio "nagradzani". -Jeżeli chcesz podyskutować na temat danej gry to zapraszam do->Dyskusji o Grach. Przeczytaj najpierw->Regulamin Dyskusji o Grach. -Jeżeli chciałeś zmierzyć się z forumowiczami w potyczce online to zapraszam do Gramy w Sieci. Nim tam napiszesz zapoznaj się z-> Regulaminem Gramy w Sieci. -Jeżeli masz problem z grą i szukasz rozwiązania to jesteś we właściwym dziale . 8. Temat Czy pójdą służy pomocą użytkownikom, którzy nie wiedzą jak dana gra będzie chodzić na ich sprzęcie. Dlatego też prosimy o rzetelne i pewne porady, które opierają się na sprawdzeniu tytułu na podobnej lub identycznej konfiguracji. W razie wątpliwości odnośnie działania gry na Twoim sprzęcie: -sprawdź jak Tobie działa wersja demo(jeśli istnieje) -porównaj wymagania gry z Twoją konfiguracją poprzez test: -> Can You Run It?. Gdy nie jesteś pewny swojego zdania to nie pisz i nie wprowadzaj innych w błąd. Prosimy również o nie zamieszczanie linków z aplikacjami porównującymi wymagania gry z Twoim sprzętem z tłumaczeniami o zbędności tematu. Takie posty będą od razu usuwane i traktowane jako statsiarstwo. Podobnie z pytaniami irracjonalnymi, retorycznymi typu: "Czy pójdzie mi tetris na quadzie i 4GB RAM", gdzie odpowiedź jest oczywista, a samo pytanie ma cel podbić licznik postów pytającego.
Sign in to follow this  
Followers 0
Hink

Battlefield Bad Company 2 - aktualizator

Witam. Dziś doszła do mnie paczka z grą, zainstalowałem, zarejestrowałem kluczem, próbuje odpalić grę włącza się updater, z tego co czytałem to zajmuje to około 2GB, strasznie dużo jak na mój net, dlatego stąd moje pytanie. Czy da się pominąć aktualizacje? Ściągnąć jakiś mniejszy pliczek lub coś w tym stylu? Bardzo mi zależy.

0

Możesz ściągnąć mniejszy pliczek ale wtedy nie zagrasz na multi ponieważ będziesz miał starszą wersję. :wink:

0

Weź ściagnij je ręcznie (ja tak zrobiłem) bo jak formata zrobisz to znowu będziesz musiał ściągać

0

Z updaterem sobie poradziłem ponieważ odłączam neta kiedy się aktualizuje wtedy pyta się czy chce odpalić na starszej wersji więc odpalam, ale pojawia się kolejny problem, kiedy chce rozpocząć kampanię to po napisach wywala do pulpitu bez żadnych błędów itp. gra chodziła na gorszym komputerze niż mój laptop, na zintegrowanej grafice a co tutaj jest nie tak?

0

Weź zrob reinstall gry i napisz

0

Tak lepiej jest ściągnąć patcha ręcznie.

Patch ze strony EA: http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/St...02574_Patch.exe

Aktualizację musisz pobrać, inaczej nie da rady. I jeszcze jedna ważna rzecz, kiedy już ściągniesz patcha musisz się najpierw zalogować do gry, przez główny skrót z grą nie da rady, bo od razu wyskoczy okienko z aktualizacją. Musisz wejść w folder z grą, domyślnie: C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2 i uruchomić aplikację "BFBC2Game". Tam się logujesz do konta EA (lub je zakładasz), kiedy się już zalogujesz wyłącz grę i uruchom patch. Wszystko się powinno poprawnie zaktualizować. Jeśli są jakieś problemy z aktualizacją to najprawdopodobniej coś nie tak z logowaniem (trzeba pokombinować). I jak masz wolnego neta to włącz pobieranie i zostaw komputer na noc, a nawet na dzień i idź na plażę. ;)

0

Dobrze dziękuje za rady ;> A bez aktualizacji tylko multiplayer nie będzie działać rozumiem?

Po reinstalowaniu gry to samo :) Jeżeli omijam aktualizacje i na starszej wersji wchodzę do gry to nie mogę w nic zagrać ponieważ czy to multi czy single to i tak zacina się podczas ładowania. Jaka jest pewność że po aktualizacji będzie wszystko dobrze? :)

0

Myślę, że w aktualizacji starają sie poprawić błędy i bugi w grze. U mnie single dużo lepiej chodził po aktualizacji. I naprawiły się bugi z teksturami i polskimi znakami. Aktualizacji nie robi się po to, żeby ludzie mieli co ściągać. :P Warto sprawdzić czy po patchu coś się naprawi. :)

Może to być też wina twojego sprzętu.

Edited by misiekzwalcza
0

Napisałem do EA Supportu, odpisali i trochę się rozpisali, o sprzęcie nic nie wspomnieli, a raczej o procesach i żebym reinstalował grę z domyślnym folderem bla bla zobaczymy jak to będzie, aktualizacje też napisali że jeśli nie chcę to nie ma wpływu na grę.

0

Napisałem im że nie chce aktualizacji robić więc mi napisali że jeśli nie chce pan aktualizować to proszę się zastosować do poniższych rad bla bla bla...

A według Ciebie sugerujesz że aktualizacja załatwiła by sprawę tak :)?

0

A odpalasz gre przez plik BFBC2.exe w głównym folderze z grą? Ja tak włączałem i działał normalnie singleplayer, w międzyczasie się aktualka ściągała :).

0

Lipa, muszę mieć tego patcha zainstalowanego jednak :)

Myślałem też nad crackiem ale to chyba jedno i to samo więc raczej nie, patch to jedyne rozwiązanie bo nie widzę innej przyczyny dlaczego tak się dzieje.

0

Pisałem, że zawsze jest lepiej sprawdzić czy patch choć trochę pomoże. :P Podaj też specyfikację swojego komputera.

0

A czy mógłby ktoś podać linka do tego "mniejszego pliczku" o którym wspomniał kolega wcześniej? Być może on by pomógł? Jaki to jest patch?

0