Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stillborn

Mu-sick - Edycje kolekcjonerskie

Polecane posty

Ostatnio zakupiłem sobie płytkę zespołu Shrapnel w edycji kolekcjonerskiej, co mnie natchnęło do stworzenia tego tematu.

Otóż chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o różnych edycjach kolekcjonerskich (różne gatunki muzyki) i jakie posiadacie.

Pochwalę się tym, co mam (a niestety oprócz Shrapnel "Hetacomb" nie mam nic...) jutro, jak zrobię zdjęcia :P.

Więc jak? Która edycja kolekcjonerska jest Waszym mokrym snem? Która nie jest warta funta kłaków? Jakie posiadacie?

Można wrzucać zdjęcia, ale proszę wrzucać najwyżej miniaturki (ew. linki do fotek). I przede wszystkim, chcę, by był to temat dyskusyjny. Posty z samymi zdjęciami lądują do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat żeś poruszył. Ja na chwile obecną nie posiadam żadnej edycji kolekcjonerskiej, ale zastawiam się nad zakupem Electric Ladyland [Wersji Kolekcjonerskiej] Jimiego Hendrix'a. Dla mnie kolekcjonerka musi być warta wydanych pieniędzy, dlatego staram się zawsze wybrać to, co mnie bardzo interesuję. Zabrzmiało to dosyć banalnie, ale wybaczcie mi to. Kolekcjonerka musi mieć tez coś ciekawego do zaoferowania poza muzyko danego artysty no i cena, która również biorę pod uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko, czy mnie zaatakowała pomroczność jasna i nie dostrzegam niczego innego?

hehe rzeczywiście nie ma nic nadzwyczajnego w sensie super dodatków, ale kolekcjonerka oferuje muzykę na bardzo wysokim poziomie i te DVD z materiałami dokumentalnymi tez niczego sobie. Także to tez jest coś ciekawego dla fana Jimiego Hendrix'a skromnie, ale mi to nie przeszkadza.

Shrapnel w edycji kolekcjonerskiej

a cóż znajduje się (z bajerów) ciekawego w twojej edycji kolekcjonerskiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zapatrujesz na wartość cena-jakość? Wiesz, ja kupując Shrapnela płytkę dostałem torebkę ze "słoniem" (odsyłam do woja :P) za 59 zł, więc jestem zadowolony. A tam? Jakoś tak mi się wydaje, że biednie. Nic specjalnego, w zasadzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze w sklepach edycji kolekcjonerskich z gatunku, w którym się obracam.

Zresztą co by raperzy mogli mi dodać, bym chciał wydać ponad stówę na to? Kajdan, replikę glocka? Do płyty Biggiego karnet na Obóz Wesołego Odchudzania?

Pozostanę przy starych dobrych deluxe edition z dodatkowymi piosenkami, klipami etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość takich collector's edition jest ograniczana tylko przez pomysłowość. Mogłoby być to choćby i tylko zdjęcie z podpisem. Niby banał, ale wypuszczone w bardzo niskim nakładzie (np. 100 kopii) szybko by się rozeszło i później uzyskało niezłą cenę w drugim obiegu.

@Down

Człowieku, to tylko przykład...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciał dostać reedycję mojego ulubionego albumu wszechczasów, która została wydana w Marcu 2011 na 40-sto lecie tegoż albumu.

Click

Tutaj macie zawartość tego wydania.

Kolejna rzecz to "Oh By The Way" Pink Floyd. Moim zdaniem jest to chyba najlepsza rzecz jaką fan Floydów mógłby dostać. Wszystkie albumy ekskluzywnie wydane, tak jak płyty Vinylowe ( rozkładane pudełka i takie tam ), wszystko w jednym boxie.

by dowiedzieć się o czym piszę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...