Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Tablica ogłoszeń

Polecane posty

Mamy temat do dyskusji o zagadkach, mamy także temat z miejscem na zagadkowe propozycje - ale tematu, w którym zapadłe decyzje zebrane by były do kupy - nie mamy.

W związku z tym pozwoliłem sobie założyć ten temat. Będzie on zamknięty do pisania dla forumowiczów, bowiem znajdować się tu będą tylko i wyłącznie ogłoszenia na temat wydarzeń (na przykład otwarcie nowej zabawy, nabór na uczestników, zmiany w regulaminie). Poprawi to nieco porządek panujący w dziale - nie każdy może mieć ochotę przekopywać się przez dyskusje, żeby dowiedzieć się, co zdecydowano, a jeśli w tym temacie pojawi się cokolwiek nowego, wszyscy będą widzieli to od razu.

W miarę możliwości postaram się aktualizować ten temat.

Pierwszym ogłoszeniem jest zapowiedź wprowadzenia porządku w dziale. Nie jesteśmy w stanie przeglądać regularnie wszystkich zabaw i nie wiemy, jeśli przypadkiem ktoś ich nie psuje - w związku z tym proponuję by mi bądź Rankinowi przesyłać w postaci wiadomości prywatnych informacji na temat osób notorycznie psujących innym zabawę. Każda tego typu wiadomość powinna zawierać w miarę możliwości dowody w postaci linków do postów.

Nie oznacza to, iż ktokolwiek dostanie ostrzeżenie za psucie innym zabawy - raczej dostanie pouczającą wiadomość, a w razie zignorowania skierowanych uwag wobec swojej osoby - zakaz udziału w określonych (bądź nawet wszystkich) zabawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu licznych skarg, które wpłynęły na tą osobę i kilku upomnień, które zostały przez nią zignorowane, z dniem dzisiejszym użytkownik

CDAvsPlay

Otrzymuje zakaz uczestniczenia w grach fabularnych w dziale Z&Z. Jeśli będzie próbował łamać swój zakaz, proszę jego posty w tematach fabularnych raportować niezależnie od treści, które zawierają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oknami jest zimno, na drzewach pełno śniegu... zaraz, coś tu nie gra. Pod względem temperatury i pogody jesteśmy raczej bliżej wiosny, niż jesieni albo zimy... w związku z tym, może żeby wczuć się w klimat, mam zaszczyt zapowiedzieć Wam...

WIOSNĘ ZABAW FABULARNYCH!

Ku mojej rozpaczy i bólowi serca stwierdziłem ostatnimi czasy, że najciekawsze (moim zdaniem) z istniejących zabaw zaczęły powoli przymierać i przykrywać się kurzem. W związku z tym w najbliższym czasie podjęte zostaną działania, by zmienić ten stan rzeczy. Oczekujcie propozycji i pytań skierowanych do Was w tematach przeznaczonych do dyskusji o zagadkach, a także do składania własnych pomysłów. Ja oczekiwałbym od Was tego samego - bo z dumą i przykrością zarazem muszę stwierdzić, że większość zabaw tego typu w Z&Z to mój pomysł - a nie wierzę, że Wy nie posiadacie własnych.

MAY THE FUN BE WITH YOU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...