Sign in to follow this  
Followers 0
pemocasillas11

Speed Link XboX 360 Style Gamepad

Kupiłem niedawno pada Speed Link Xbox 360 .Kupiłem go do grania przede wszystkim w Fife 10.Ale mam mały problem.Otóż nie mogę ustawić dolnych spustów z tyłu pada.Wchodziłem w panel sterowania i ustawienia padów i one działają ale jak nie normalnie ,że jak się wciśnie przycisk to on działa tylko on działa na zasadzie mocniej lżej np do grania w samochody mocniej wcisne szybciej jedzie lżej wolniej.A jak wchodzę w ustawienia sterowania w fife i wybiorę np sprint i wiskam ten spust i nic się nie dzieje.Pomóżcie i powiedzcie co z tym zrobić aby te spusty działały.

Edited by pemocasillas11
0

W innych grach normalnie dziala ? Jeżeli tak to będzie trzeba sie pobawić z plikiem "config" bodajrze, Jest tak ze fifa obsluguje podane tam pady, ja sam mam problem ze swoim saitkiem ale teraz sie juz w to nie bawie bo w fifie 11 masz prawie 100% kompatybilnosc zzewszystkimi padami.

Jezeli jest to tzw style xbox 360 polecam sciagnac sterowniki do pada od xboxa 360 na windows najpierw potem bawic sie w "config"

TUTAJ wybierasz windows i potem jezyk i sciagasz. Mi to pomoglo na poczatku ;P bo mysle ze albo teraz nie masz sterownikow zadnych albo te od speed link'a. A te sa naprawde dobre pod moim padem dzialaly. Na windows 7 bez instalacji moj pad tez dziala normalnie. Ale sproboj zainstalowac to, Zrestartuj komputer i przetestuj.

Edited by fredos2001
0

W fife nie działa jak ustawiałem na emulator PS też nie a jak np ustawiałem do pesa to działało

Teraz zrobie to co mi napisałeś i dam znać co i jak.

Właśnie zainstalowałem te sterowniki,możesz mi powiedzieć co dalej.?

0

Robiłeś może kalibrację tego pada? Spróbuj zarówno na zainstalowanych sterach, jak i bez nich jeśli na sterownikach nie pomoże.

0