Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pemocasillas11

Speed Link XboX 360 Style Gamepad

Polecane posty

Kupiłem niedawno pada Speed Link Xbox 360 .Kupiłem go do grania przede wszystkim w Fife 10.Ale mam mały problem.Otóż nie mogę ustawić dolnych spustów z tyłu pada.Wchodziłem w panel sterowania i ustawienia padów i one działają ale jak nie normalnie ,że jak się wciśnie przycisk to on działa tylko on działa na zasadzie mocniej lżej np do grania w samochody mocniej wcisne szybciej jedzie lżej wolniej.A jak wchodzę w ustawienia sterowania w fife i wybiorę np sprint i wiskam ten spust i nic się nie dzieje.Pomóżcie i powiedzcie co z tym zrobić aby te spusty działały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych grach normalnie dziala ? Jeżeli tak to będzie trzeba sie pobawić z plikiem "config" bodajrze, Jest tak ze fifa obsluguje podane tam pady, ja sam mam problem ze swoim saitkiem ale teraz sie juz w to nie bawie bo w fifie 11 masz prawie 100% kompatybilnosc zzewszystkimi padami.

Jezeli jest to tzw style xbox 360 polecam sciagnac sterowniki do pada od xboxa 360 na windows najpierw potem bawic sie w "config"

TUTAJ wybierasz windows i potem jezyk i sciagasz. Mi to pomoglo na poczatku ;P bo mysle ze albo teraz nie masz sterownikow zadnych albo te od speed link'a. A te sa naprawde dobre pod moim padem dzialaly. Na windows 7 bez instalacji moj pad tez dziala normalnie. Ale sproboj zainstalowac to, Zrestartuj komputer i przetestuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...