Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Troszkę za późno się za to zabieramy, ale nic nie szkodzi. Ci co będą chętni, to podołają. Za tydzień rozgrywki, więc zaraz założę tematy dla ligi angielskiej i polskiej. Osoby chętne w udziale proszę o stosowne PW. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej można zacząć typować.

PS1: Zrobiłem małą edycję tematu. Jeden temat zbiorczy dla wszystkich typerów w razie pytań i wątpliwości, bo dyskusje to i tak bardziej trafiają do Piłki Nożnej.

PS2: LINKI

Typer Premier League 2012/2013 [LINK]

Typer Ekstraklasy 2012/2013 [LINK]

PS4: W poniedziałek otwarcie tematów niezależnie od ilości graczy, która się do tej pory zgłosiła, choć liczę, że do weekendu będzie ona zadowalająca ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielska ekstraklasa zaczyna rozgrywki 18 sierpnia o godzinie 16 polskiego czasu, w najbliższą sobotę. W związku z tym, o czym już mateusz(stefan) napisał, zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się i udziału w zabawie. Szczegóły wyjaśnione są w poście otwierającym tegoroczny typer, można też przejrzeć archiwalną, premierową, zeszłoroczną edycję. Ze swej strony mogę powiedzieć, że naprawdę świetną rzeczą jest wytrwać w typowaniu i w ten sposób się sprawdzić. Żadna sztuka nabić kilka postów i przestać brać udziału w zabawie (chociaż powody mogą być zdecydowanie inne niż znudzenie), prawdziwą sztuką jest wytrwanie i zmierzenie się z innymi od początku do końca. A przyjemność z rywalizacji i emocje, przychodzą już same. I zachęcam do pilnowania terminu, ponieważ w tym sezonie, wyjątkowo, liga zaczyna się od 11 meczy, a nie 10 jak zazwyczaj, a dodatkowym spotkaniem, rozgrywanym awansem, jest mecz Chelsea-Reading.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tych, co już typowali w Typerze Premier League i nasuwają mi się dwie uwagi. Jedna, to tylko przypomnienie, czyli to, że nie będę akceptował typów oddanych później niż godzinę przed meczem. Uważajcie też na edytowanie postów, gdyż nie siedzę non stop w internecie i na FA i nie patrzę czy ktoś oddał dany typ wcześniej, a dopisał inny później czy odwrotnie. Druga sprawa, uprzedzam, że typy w stylu "wygra X bo jest lepszy/a" też nie będą uznawane, bez wyjątków, ponieważ równie dobrze można uzasadniać "wygra Y ponieważ mają koszulki w paski" To nie jest duży wysiłek by stworzyć pewne uzasadnienie, mające ręce i nogi i dlatego lojalnie uprzedzam, że takie 'typy' nie przejdą, a już kilka takich w typowaniach, widziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie z typerem Bundesligi? Elano się tym zajmie, czy raczej nie ma czasu? I byliby w ogóle jacyś chętni? Wstępnie nawet ja mógłbym być prowadzącym...Liga angielska nie jest dla mnie, a sama Ekstraklasa jest mocno nieprzewidywalna. A liga niemiecka ma sporą liczbę fanów, więc może i ktoś by się do wspólnej zabawy znalazł. Tylko czas pędzi nieubłaganie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Mateusz(Stefan) zgodził się na start typera Bundesligi, musi się jednak zebrać 10 (minimum) graczy. Zgłoszenia przyjmuję w tym temacie lub przez PW. Tak więc:

Lista uczestników typera Bundesligi:

1. DoxtraduS

2. Deadroth

3. Nolaan

4. Kuba350

5. Asasyn101

6. Gr22

7. lukasz19944

8. RedEvil

9. Ketro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponowałem typer Ligi Mistrzów i również przyjmuję zgłoszenia. Może być tutaj, bo tamtego tematu chyba nikt nie odwiedza.

1. Elesshar

2. Nolaan

3. Daedroth

4. DoxtraduS

5. asasyn101

6. kuba350

7. PLDAn

8. gr22

9. lukasz19944

10. Elano

11. RedEvil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do typera Bundesligi.

Elano - chętnie wziąłbym udział w typerze Ligi Mistrzów, ale czy mateusz(stefan) dał temu tematowi swoje błogosławieństwo? Na poprzedniej stronie wyraził raczej dezaprobatę.

edit: Więc masz mój miecz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi, jak inaczej można uzasadnić mecz mistrza z beniaminkiem i to w pierwszej kolejce?

Nie jest to trudne, jeśli się podejmie wysiłek ruszenie odrobinę mózgownicą. Można napisać np. że wygra Z ponieważ beniaminek nie ma doświadczenia z gry na najwyższym poziomie. Inaczej, to można by typować w stylu "wygra beniaminek ponieważ dzień wcześniej jeden z zawodników się żeni i cała drużyna Y będzie następnego dnia niedysponowana". Trzeba zachować pewną dozę prawdopodobieństwa i trochę się wysilić przy uzasadnianiu. W zeszłym sezonie męczyłem się ze słabymi uzasadnieniami, prosiłem itd. ale poprawy nie było i dlatego zanim ten sezon wystartuje, uprzedzam, że nie będę nikogo pilnował czy sobie olewa czy się stara. Nie powiesz mi, że uzasadnienie "będzie miazga" (czy jakoś tak) ma sens. Jeśli, oby nie, na mecz nie wejdzie żaden szaleniec z granatami, spodziewam się normalnego spotkania i "co będzie" nie wiem, bo telefonu do Pana Boga nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...