Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Właśnie Berlin ja też mam parę pytań do ciebie wink_prosty.gif Grasz jeszcze może w Dark Souls 2? Kupujesz wersję na PS4? Jest szansa na powrót do DS 2 na YouTube? Swoją drogą świetna seria ci wyszła wink_prosty.gif Czekasz na Bloodborne? Co w ogóle myślisz o tej grze myślisz? Na jakie gry w 2015 czekasz najbardziej? Masz jakieś większe plany na ten rok?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smile_prosty.gif Jako że jakiś czas temu napisałeś artykuł o Hotline Miami wskazujący na twoją sympatię wobec tej gry, pytam o to Ciebie. Gra ma wyjść na PS3 . I mam pytanie, nie wiesz może czy będzie jakaś edycja pudełkowa Hotline Miami 2 na tą właśnie konsolę? Czy tylko za pośrednictwem PSN? Znalazłem jakąś edycję specjalną z winylami i kluczem do steam w formie zdrapki na ''karcie kredytowej', ale nigdzie nie ma informacji czy to będzie dostępne na PS3.

Edytowano przez KingsBounty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pierwszy raz się tutaj udzielam. Berlin mam do Ciebie kilka pytań odnośnie recenzji 3 godzinnej prezentacji Wiedźmina 3, proszę też Ciebie o przekazanie moich pytań Mac Abrze ponieważ nie widzę Pytań do Mac Abra.

Jako że martwi Ciebie system walki w Wiedźminie 3 czy możesz mi odpowiedzieć czy jest on bardziej "wiedźmiński", w sensie książkowy czy też twórcy poszli w innym kierunku? W drugiej części brakowało mi wybitnie piruetów które pozwalały na zaatakowanie z boku lub tyłu.

Następne pytania będą do Ciebie jak również do Mac Abry ponieważ to on pisał tą recenzje.

Jakie są wasze rokowania odnośnie poprawy rozgrywki i błędów? Czy sądzicie że problem z kuszą i petardami zostanie w dobry sposób rozwiązany i poprawiony? Pytam ponieważ kropka nie jest najlepszym rozwiązaniem tym bardziej dla graczy konsolowych siedzących w odległości ~1.5m.

Berlin czy Twoja opinia zgadza się z recenzją zawartą w czasopiśmie?

To chyba ostatnie pytanie. Czy "błąd" związany z niedzwiedziem i nie tylko który będąc odwrócony do Geralta tyłem nagle jest paszczą do niego jest powszechny?

Pozdrawiam Brath.

Edytowano przez Brath
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wg Ciebie rola postaci gracza w Dark Souls 3? Co jest jej celem?

Dla mnie to jest on/ona sila sprawcza, ktora ma sprawic aby swiat w koncu sie skonczyl. Dlatego zabijamy istoty chcace zrobic wszystko aby przerwac cykl, czyli ostatnich lordow oraz (prawdopodobnie) gigantow.

Edytowano przez dahaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zacząłem się martwić , Berlina nie ma nie tylko na zdjęciu z jubileuszowego nr ale i nawet na malowanym obrazku otwierającym numer (ale w stopce redakcyjnej nadal istnieje). Martwie się jego brakiem , ufałem jego gustowi w 97 % i liczę że nadal będzie się udzielał w CDA.

BERLIN WRÓĆ !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami są jego teksty, niestety nie tyle co kiedyś ale są. Niby gust całkowicie inny od mojego ale co wychodziło z pod jego palców zakrawa na miarę dzieła sztuki współczesnej.
BERLIN chłopie odezwij się chociaż

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...