Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikes

Heroes of Might & Magic V+dodatki

Polecane posty

Ja mam pewne pytanie, a mianowicie jak pokonać Nikolaja w piątej misji kampanii Sylvanu. Cały czas jak z nim wygrywam to on pojawia się w innym zamku z odrodzoną armią. Pomóżcie bo ja stanołem w tym miejscu i nie mogę ruszyć. Chciałem zobaczyć w poradniku co trzeba zrobić tyle, że od kupna gry wogule go nie ruszałem i teraz nie wiem gdzie mi się zawieruszył :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przy teleporcie na drugiej wyspie jest chatka, a w niej zadanie. Po wykonanym zadaniu dostaniesz feniksy. Z feniksami u boku nikolaj się nie odrodzi, tylko nie mogą zginąc podczas walki. To tak po krótce...

I jeszcze mała podpowiedź to powyższej porady: Feniksów nie trzeba wystawiać do bitwy z Nikolajem - wtedy na pewno nie zginą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze chcialbym wiedziec czy mam za slabego kompa czy po prostu silnik gry jest niedopracowany...

Specyfikacja:

Athlon 2.6GHZ

GeForce 6600GT

512 RAM

MSI KT600

To powinno wystarczyc do odpowiedzenia na moje pytanie

Czy tylko mi, ale rowniez i wam sie dzieje taj, ze gdy:

1) Przesuwacie mape powoli (tzn. obraz, no kiedy przesuwacie myszka lub strzalkami interfejs, ekran mape) jest wszystko ok

2) Gdy klikacie na minipamie w calkiem inne miejsce gra sie po prostu dlawi, laguje i potrzeba dobrych kilkanascie sekund zeby wszystko bylo ok

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Z gory mowie ze gram (gralem) bez zadnych updatow czyli na podstawowej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj ustawic widok, w taki sposob, zeby mapa byla wyswietlana z gory - powinno troche pomoc.

A mnie sie udalo spaczyć hirołsa jednego z drugim do wersji 1.2 i teraz mnie wzieli i poznikali wszystkie informacje w temacie: wiela obrazen zada dany czar. Pojawia sie opis dzialania czaru, ale nic na temat liczby pkt. obrazen. Czy mozna to jakos wlaczyc, czy to taki folklor, do ktorego trzeba sie przyzwyczaic? W opcjach gry nic nie znalazlem...

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań na temat tej gry. Po pierwsze czy da się tworzyć sojusze jeśli tak to jak. I po drugie jak można dzielić oddziały np. jak z jednego podwójnego oddziału kolosów zrobić dwa pojedyńcze. Proszę o odpowiedź.

Oddziały dzielisz przenosząc je do innego pola z przytrzymanym shiftem.Co do sojuszy, to nie jestem pewien, ale chyba ustawiasz to w opcjach graczy przy wyborze mapy.(lub tylko niektóre misje są w trybie sojuszu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis sposob na 2 misje w Kampani Sylvan tam gdzie zbiera sie szmaragdowe smoki bo ja juz nie mam pomyslu jakas wskazowke czy cos...

Też miałem początkowo problemy z tą misją.No więc, początkowo zwiedzaj najbliższy teren i kup drugiego hero, który będzie brał surowce(nie warto tracić na to punktów ruchu Findana).JAK NAJSZYBCIEJ zajmij kopalnię złota pilnowaną przez sukkubusy(mogą być straty, bo to bardzo ważny obiekt),W trzecim tygodniu wyrusz statkiem na wyspę położoną na północ , pokonaj demony i zajmij ich miasto.Teraz pora na najtrudniejsze.Masz jeszcze dwa miasta wroga do zajęcia, położone na dwóch innych wysp[ach, do których musisz dłuuugo płynąć(innej drogi nie ma, musisz płynąć naokoło, bo krótszą drogę zagradzają skały).Przed rozpoczęciem rejsu wybuduj w mieście inferno które masz czarcich lordów i sukkubusy.Poczekaj jeszcze tydzień i wymieszaj sobie trochę armię.Potem płyń zająć miasta wroga,(z dystansem, bo Ci do słabych nie należą).Później misja jest już banalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja to miasto podbijam zdobywam tego smoka przychodzi mi jeden demon taki napakowany ja sie w miescie bronie rozwalam mu katapulte i wierzyczkami i magia go tluke , a on nie moze wejsc tylko strzela i czaruje. No ze stratami go pokonuje wychodze dalej ,a tu drugi podobny to tego mi wyjezdza i mnie gromi. No nic , ale sproboje tak jak mowisz dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam taki problem utkwilem w 3 kampani (The Necromancer) w 5 misji (trzeba dotrzeć do Godricka, złapać jego córke i znaleść jakiś amulet). Przeszukałem całą mapę amuletu nie ma, a i córki Godricka też nieznalazłem. Mogli byście pomóc, ewentualnie dać linka do solucji. Z góry THX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Herosi V zostali schrzanieni przez CDP, częściowo też z winy Nival. Nie ma co się nad tym rozwodzić, ważne, że wstydu "profesjonalistom" narobili fani, którzy zrobili nieoficjalnego patcha, korygującego najdrobniejsze nawet, a możliwe do naprawienia, błędy, całą masę. Tu jest ich strona:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Pytania autorom patcha można zadawać w poniższym temacie na forum, nomen omen, wydawcy gry :P :

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=22566

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam taki problem utkwilem w 3 kampani (The Necromancer) w 5 misji (trzeba dotrzeć do Godricka, złapać jego córke i znaleść jakiś amulet). Przeszukałem całą mapę amuletu nie ma, a i córki Godricka też nieznalazłem. Mogli byście pomóc, ewentualnie dać linka do solucji. Z góry THX.

Masz angielską wersję gry? Więc się dostosuję. 8) Po pierwsze, córka

Godrica znajduje się w więzieniu przy Haven, z którego startuje Isabel.

Musisz do tego więzienia wjechać Markalem, a on porwie córkę Godrica. Jeśli się nie mylę, w opisach zadań jest napisane, gdzie się ona znajduje.

Po drugie, jeżeli oglądałeś uważnie filmiki z tej kampanii, to

powinienieś wiedzieć, iż amulet ma Godric. I jeszcze co do jego córki -

dalej to postępuj zgodnie z zadaniami. I voila. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy jeszcze dodać kilka rzeczy:

1.Po córkę radzę iść wtedy, kiedy będziesz miał bardzo silną armię, bo w drodze do nekropolis spotkasz grupę ratunkową dla córeczki z pozdrowieniami od Godryka.

2. Jak zapewnie zauważyłeś, Izabela co turę traci jakiś oddział na rzecz Godryka. Powiem tylko tyle, że przy walce z nim ta armia potrafi być mocno wkurzająca. Tutaj widzę dwie możliwości i albo będzieszsiedział Izabelą w zamku pozwalając Markalowi na potęgowanie swojej mocy do walki z Godrykiem, albo będziesz chodzić nią po mapie z tylko jednym odziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Gra Oryginał oczywiśćie)Hej ludzie mam tą giere i mi nie chodzi nie wiem dlaczego moj komputer spełnia wymagania gry (Proc. AMD Sempron 2800+ 2.00 Ghz 512 RAM NVIDIA GeForce MX/MX 400 64 MB)Pomóżcie

____________________________________________________________

NVIDIA GeForce MX/MX 400 64 MB) ta karta graficzna nie obsluguje PiXEL SHADER lecz na innym forum mowia ze sa jakies obejscia

mowią ze trzeba sciągnąc patch 1.1 wgarc do Heroes I bedzie dzialać

_____________________________________________________________

JEST JAKIS SPOSUB ZEBY MI TA GRA POSZLA BEZ WYMIENIANIA KARTY GRAFICZNEJ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Gra Oryginał oczywiśćie)Hej ludzie mam tą giere i mi nie chodzi nie wiem dlaczego moj komputer spełnia wymagania gry (Proc. AMD Sempron 2800+ 2.00 Ghz 512 RAM NVIDIA GeForce MX/MX 400 64 MB)Pomóżcie

____________________________________________________________

NVIDIA GeForce MX/MX 400 64 MB) ta karta graficzna nie obsluguje PiXEL SHADER lecz na innym forum mowia ze sa jakies obejscia

mowią ze trzeba sciągnąc patch 1.1 wgarc do Heroes I bedzie dzialać

_____________________________________________________________

JEST JAKIS SPOSUB ZEBY MI TA GRA POSZLA BEZ WYMIENIANIA KARTY GRAFICZNEJ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...