Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Wręcz przeciwnie, też ich bardzo lubię.

Hmm, na pewno cały Smash, prawie cała Americana i Rise and Fall, Rage and Grace, zresztą ten ostatni jest chyba najbardziej dorosłym krążkiem kapeli.

Kontynuując wątek muzyczny... z polskich kapel takie jak Raz Dwa Trzy spodobało się czy nie? ;) Przyznam, że teraz katuję ich Trudno nie wierzyć w nic...

Na płytach nie przepadam, ale byłem na dwóch koncertach i wrażenia niesamowite, zwłaszcza kiedy grali między rockowymi kapelami na jednej imprezie plenerowej i... najlepiej z wszystkich rozruszali publikę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie piosenki linkin parku najbardziej ci się podobają?

Faworytów, tych 'najulubieńszych" pewnie znalazłoby się przynajmniej dwie trzecie z ich dorobku. Nie trawię "tego" co zrobili z Busta Rhymesem, płyta z Jayem-Z, poza może dwoma wyjątkami, też była słaba.

Przybywam ponownie z pytaniem z tej materii - interesują cię wytwory Kraju Kwitnącej Wiśni? ;) Ofc chodzi mi tu o mangę i anime.

Poza okazjonalnym sushi - nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który ze swoich dotychczasowych tekstów opublikowanych na łamach CDA uważasz na najgorszy / najlepszy?

Czy kiedykolwiek zdarzyła się sytuacja, w której Twoja ocena danej gry skrajnie różniła się od oceny któregoś redakcyjnego kolegi? Jeśli tak, to o jakim tytule mowa?

Twój ulubiony "Total War", to... ?

Masz jaką jedną jedyną ulubioną grę? (rzecz jasna pytam o tę komputerową ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który ze swoich dotychczasowych tekstów opublikowanych na łamach CDA uważasz na najgorszy / najlepszy?

Nie mi to oceniać, są teksty które pisze mi się łatwo i szybko, nad innymi siedzę, siedzę, męczę się, przesuwam termin oddania itd. ale niekoniecznie są to potem najgorsze rzeczy, które udaje mi się napisać.

Czy kiedykolwiek zdarzyła się sytuacja, w której Twoja ocena danej gry skrajnie różniła się od oceny któregoś redakcyjnego kolegi? Jeśli tak, to o jakim tytule mowa?

Ależ oczywiście. Pierwszy tytuł jaki przyszedł mi do łowy to Alan Wake - dla mnie to po prostu słaba gra. Z Dead Space'em 2 też szedłem pod prąd całej praktycznie branży.

Twój ulubiony "Total War", to... ?

Pierwszy Shogun, ale drugi depcze mu po piętach :)

Masz jaką jedną jedyną ulubioną grę? (rzecz jasna pytam o tę komputerową ;) )

Jednej nie, już gdzieś o tym w tym wątku pisałem. Można powiedzieć że jestem niestały w uczuciach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie ;) , czy przed przyjściem do redakcji , byłeś stałym czytelnikiem CDA , i czy intrygowało Cie kim jest Smuggler ?

Pisałem o tym w jednym z numerów urodzinowych - nie byłem. Był czas kiedy CD-Action mnie nie interesowało, albo wolałem inne pisma. Czasy, ludzie i czasopisma się jednak zmieniają i jest to magazyn który czytam z przyjemnością :)

A czy intrygowało mnie kim jest Smuggler? Tak i uważam, że postać ta jest naprawdę fajnym elementem "folkloru" pisma.

To bardziej prośba niż pytanie, ale co mi tam. Czy mógłbyś umieścić w profilu bądź na blogu informację "Teraz/obecnie/aktualnie czytam..."?

Jeśli chodzi o książki, to teraz czytam raczej naukowe rzeczy na potrzeby licencjatu, także nic "ciekawego" raczej bym tam nie umieścił ;)

A to już pytanie - jak maluje się Twoja najbliższa przyszłość w CDA?

Swoją pozycję w redakcji uważam za dość ugruntowaną i nic nie wskazuje, żeby miało się to zmienić na moją niekorzyść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o plany, że tak powiem tekstowe. Czy w najbliższych numerach pisma będziesz miał jakieś recenzje gier dużych, znanych i lubianych?

To ani nie zależy do końca ode mnie, ani nie mogę zdradzać ;) Ale do kolejnego numeru faktycznie będę miał nieco mniej niż zwykle, to jednak wynika z natłoku innych obowiązków i spraw prywatnych.

Bardziej podobała ci się pierwsza czy druga część Runaway?

Trzecia :) A jeśli mam wybrać z tych dwóch to pierwsze Runaway. Dwójka wyjątkowo mi się nie podobała (pamiętam że jeszcze w Clicku wystawiłem jej 3+/6).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie też bardziej podobały się pierwsze dwa rozdziały Runaway od reszty?

Ale już na to odpowiedziałem...

Wolisz przygodówki z normalną czy komiksową grafiką?

Jeśli to komedie - komiksową, jeśli mroczne kryminały - niekoniecznie lub nie.

Czy granie na konsoli pociąga cie bardziej niż na kompie?

Co twoim zdaniem jest lepsze PS3 czy XboX 360 Slim?

Często robisz błędy ortograficzne podczas pisania recenzji?

Opłaca się kupować Schogun 2 ?

1. Granie na każdej platformie "pociąga" mnie tak samo o ile gra jest dobra.

2. PS3.

3. Raczej fokule :)

4. Na to pytanie (bardzo) obszernie odpowiadam w recenzji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...