Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

15 urodziny CD-Action: Życzenia

Polecane posty

A oto moja praca - http://www.youtube.com/watch?v=qe6n5Ah0Tgw

Mam nadzieję, że się spodoba. Troszkę szybko wszystko się dzieje, ale ufam, że się połapiecie ;) Całość zajęła mi sporo czasu i chociaż chciałbym ją jeszcze dopracować, nie za bardzo mam jak. Miłego oglądania i wszystkiego najlepszego!

Komiks gratis: komost.png

link - http://img51.imageshack.us/i/komost.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ten tekst przydało by się zaśpiewać,bo inaczej nie ma sensu ale dodam : D

- Mega fantazja recenzja dodana artykuł zrobiony smug już zadowolony brak mi już rymu do tego utworu,gdyż przeglądam archiwa i łezka mi leci,bo piętnaście lat temu trochę papieru uszczęśliwiło wielu dając nam radość z każdego miesiąca z chmurki na niebie i z każdego zadania więc z szarego i szczerego serca dziękuje wam za to,że jesteście ze mną każdego miesiąca i każdego poranka na lekcjach polskiego a wos'u nie z rzadka więc życzę wam wszystkiego najlepszego mało upadków więcej budżetu wyjazd daleko od zła szarego sporo pizzy do tego pepsi może coli tak więc kończę to wszystko i ciesze się lekko gdyż nowy cd-action czeka do przeczytania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc:

Tutaj macie 1 wersję mojego filmiku (co niektórym znaną)...

A tu:

Drugą.

W drugiej propozycji dźwięk nie podmieniony więc narazie nie dziwcie się, że bez głosu. Co prawda przesadziłem z długoscią ale warto próbować;)

Nie mogłem się zdecydować który będzie najlepszy więc dałem 2 filmiki. Życzenia są szczere a nie na zasadzie "Chce wygrać konkurs!", bo Cda to powinno zaliczać się do 8 cudu świata!

Może w złym miejscu to piszę, ale Arkadiusz, czemu wklejasz filmik już w sumie trzeci raz? Pierwszy, drugi i oba. Gdyby każdy tak mógł, to też wklejałby po dwie prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Wam Lara nago tańczy ;)

Krótkie, ale z przesłaniem :D

A teraz takie normalne:

Dużo gier, jeszcze więcej recenzji i fajnych artykułów, super okładek, fajnych pełniaków, sterty pudełek po pizzy wysokości Rys (2499 m.n.p.m :) ) i.....zdrowia dla wszystkich redaktorów ( przyda się ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...