Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin93123

Jerry Springer Show!

Polecane posty

Witajcie.

Nie było dotąd tematu o Jerry Springer Show.

Więc co o tym show sądzicie?

Ja osobiście lubię to oglądać, ale broń Boże dla tych kobiet (chwała, że są ocenzurowane) lecz dla śmiechu, ogólnie wyluzować się. Uwielbiałem tematy odcinków typu "Sąd dla prostaków" - "Hillbilly court", prawie wysiadłem, bądź "Walentynki z Ku-Klux-Klanem".

I prezencik dla fanów najgorszego programu w historii telewizji!

http://www.youtube.com/watch?v=UiPSMuAbSy8.

Piosenka, która się przewija przez cały program, widzowie tańczą przy niej, są bijatyki.

Emitowany był kiedyś na Zone Club, teraz na TV Puls w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świent program. Nie oglądam go po to, aby popatrzeć na bijatyki. Często poprawiam sobie nim humor, oraz... uczę się. W programie przecież poruszane są ważne sprawy i problemy każdego człowieka, a na końcu Jerry (BTW. świetny prowadzący) poucza nas czego w życiu nie robić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również go ogladam dla śmiechu, ale i chyba po trochę dla bijatyk. W sumie fajnie się wyluzować przed tv i zobaczyć jak ludzie robią z siebie idiotów przed kamerami :D nie zapomnę odcinku 'kto się ożeni z...'. Ale nie oglądam tego programu jako fan jakiś, czasami podczas migania po kanałach akurat zobaczę że jest to zostawiam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma zły humor to można jak najbardziej obejrzeć, bo dostarcza dużo śmiechu i właściwie nic poza tym. Dyskusję są na żenującym poziomie, a "riposty" widzów z sali godne zwiędłego kalafiora. Jeszcze ich pokrzykiwanie jak stado orangutanów. Tragedija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam głowy kiedy ostani raz go oglądałem, ale był taki wątek że było dwóch kumpli i jeden z nich się podkochiwał w jego matce co się mu nie podobało drugiemu, więc sobie urządzili w studio bitkę, i tak przy tym zdją mu bluzkę A TAM!

Miał na sobie biustonosz, ten go pyta skąd ma, a on milczy, i ten wrzeszczy że nosi biustonosz jego matki i każe mu go zdjąć, a on nie, i tak ten w biusonoszu ucieka, a tamten go goni i tak poza studio wylezli :D.

Kurde jakby Rozmowy w toku takie by były to bym oglądał codzeninie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...