Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Refleksje pourodzinowe

Polecane posty

Powoli kończymy imprezę urodzinową Klary (jutro zamykamy temat z okładką, jutro też zakończy się wywiad z Klarą, we wtorek- rysunek z mroczną Klarą). To pierwsze forumowe urodziny Klary. Napiszcie, co Wam się podobało, co nie, co należy zmienić. Może trzydziestka Klary będzie już wzorcowa :P...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie Puzzli było ekstra ;)

Spodziewałem się także Konkursu z opowiadaniem, ale jego forma była FAN-TA-STY-CZNA!

Fajnie, że była zabawa w "Co autor miał na myśli?", do kompletu brakowało tylko jakiegoś Kalambura ;)

Wywiad z Klarą - genialny... Podziwiam Cię (ekhem... Klarę) za kreatywność w odpowiadaniu na pytania (choć te, które zadawałeś nam były ekstremalne) ;D

Konkurs na okładkę to, co prawda, konkurs dla zamkniętego grona (ja tu ledwo te puzzle w gimpie ułożyłem!), ale sądzę, że jest bardzo dobry... Narzekam, bo brak mi skilla w fotoszopce ;)

Ogółem, było świetne... Impreza może spokojnie rywalizować z Galą Smugglerkową, choć na szczęście nie był na niej takiego chaosu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie było bardzo przyjemnie :) Nie poczułem jakiejś chorej rywalizacji ale to w sumie dobrze bardzo fajnie pomyślane konkursy i niektóre posty były śmieszne. Więcej takich "eventów" :P

Najepsze było wymyslenie dymka i pytania o Klarę chociaż bardzo bardzo trudne niektóre :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie Puzzli było ekstra ;)

Spodziewałem się także Konkursu z opowiadaniem, ale jego forma była FAN-TA-STY-CZNA!

Myślę, że pomysł z bossem był dużo lepszy. Rozmawiałem z BS: nasza współpraca się nie kończy :)

Fajnie, że była zabawa w "Co autor miał na myśli?", do kompletu brakowało tylko jakiegoś Kalambura ;)

Myślałem o kalamburach, ale zabrakło czasu. Mam wrażenie, że jednak konkursów było za wiele. Zostawiłbym na przyszłość Puzzle, okładkę i coś z tekstami. No chyba, że mówimy o atrakcjach na cały tydzień...

Wywiad z Klarą - genialny... Podziwiam Cię (ekhem... Klarę) za kreatywność w opowiadaniu na pytania ;D

Dzięki za docenienie.

Konkurs na okładkę to, co prawda, konkurs dla zamkniętego grona (ja tu ledwo te puzzle w gimpie ułożyłem!), ale sądzę, że jest bardzo dobry... Narzekam, bo brak mi skilla w fotoszopce ;)

Konkurs na okładkę mógłbym robić co roku, a prace za każdym razem będą inne. Bardzo nośny pomysł.

Ogółem, było świetne... Impreza może spokojnie rywalizować z Galą Smugglerkową, choć na szczęście nie był na niej takiego chaosu :)

Nie, Smugglerki mają swoją dramaturgię, nastrój- nie przebiję :P

Ogólnie było bardzo przyjemnie :) Nie poczułem jakiejś chorej rywalizacji ale to w sumie dobrze bardzo fajnie pomyślane konkursy i niektóre posty były śmieszne.

Myślę, że to wina "nagłośnienia" imprezy. Niby przygotowania trwały od dawna, ale coś zawsze musi się walnąć...

Najepsze było wymyslenie dymka i pytania o Klarę chociaż bardzo bardzo trudne niektóre :/
Test to jeden wielki niewypał. Chciałbym jeszcze kiedyś do niego wrócić, ale w zupełnie innej formule...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wziął udział w zabawie, w której mógł się wykazać... Przyznaję, że w wyzwaniach tekstowych jestem słaby, ale za to nadrabiam w grafice. Szukanie puzzli to na pewno zajęcie bardzo czasochłonne, nie mogłem sobie na nie pozwolić :( Czasochłonne i wymagające też znakomitej "głowy" do zagadek. ;) Rysunek alter ego to raczej łatwy konkursik, bo co prawda nie każdy jest Lencem, ale każdy potrafi władać "czymś do pisania". ;P

Wywiad z Klarą i Księgę traktuję jako dodatek do imprezy. Życzeń powinno być zdecydowanie więcej, winę zwalam na niedoinformowanie użytkowników. W ogóle news też spadł gdzieś ze strony głównej?! W temacie z wywiadem, Klara podejmuje się nie do końca łatwych i wygodnych pytań, za co jej chwała ;P Warto zaznaczyć, iż odpowiedzi są bardzo mądre jak na ośmiolatkę ;d

Rozmyślanie pozostawiam Markowi. Nie podsumowuję, impreza jeszcze trochę trwa. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zapytać - ile zajęły Ci przygotowania do tego eventu i z jakim wyprzedzeniem rysowałeś rysunki?

Ponad miesiąc, choć ostateczna data imprezy wypłynęła jakoś ponad tydzień temu (początkowo wypadała w dzień Smugglerków). Zakup czystych kalendarzy, zamówienie koszulki, ogólna koncepcja- dawno, daaawno temu...

A może robiłeś to na bieżąco? ;)

Pomysł na alter ego i kontynuacja okładki to najnowsze z wyzwań. Tak samo jak zaangażowanie Black Shadow'a ;)

Szukanie puzzli to na pewno zajęcie bardzo czasochłonne, nie mogłem sobie na nie pozwolić :( Czasochłonne i wymagające też znakomitej "głowy" do zagadek. ;)

Miało być trudno, było (aż za ;)). To nie typowy konkurs weekendowy. Powtórzę: punktujemy znajomość forum, obycie, orientację, bycie aktywnym forumowiczem :)

Rysunek alter ego to raczej łatwy konkursik, bo co prawda nie każdy jest Lencem, ale każdy potrafi władać "czymś do pisania". ;P

Po pracach (niektórych ;)) wnioskuję, ze to jednak nie takie łatwe :P...

Wywiad z Klarą i Księgę traktuję jako dodatek do imprezy.

Nie wyobrażam sobie urodzin bez takiego dodatku.

Życzeń powinno być zdecydowanie więcej, winę zwalam na niedoinformowanie użytkowników.

I ich zapał ;)

W ogóle news też spadł gdzieś ze strony głównej?!

Nie moja wina. Miał być neews, był...

Rozmyślanie pozostawiam Markowi. Nie podsumowuję, impreza jeszcze trochę trwa. :smile:
Dokończysz jutro :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to już w trzecim miejscu, ale przez złą rzecz, jaką jest szkoła, nie mogłem wziąć udziału w zabawie :(

Bardzo żałuję i teraz czeka mnie przejrzenie każdego tematu i choć trochę poczucie klimatu tego eventu. A niestety jutro też nie będę mógł uczestniczyć, ta szkoła mnie wykończy :(

P.S. - Wchodzę na mój profil a tu taka miła niespodzianka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak mało było widać całą imprezę. Sam do kącika redakcyjnego zaglądam dość rzadko.

Dopiero po zielonych sygnach u państwa zielonych, zwróciłem uwagę, że coś się dzieje. W następnym roku musicie zwiększyć subwencje na urodziny i więcej przeznaczyć na dział promocyjno-pijarowy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując, oprócz okładek, laurki, wypełniania dymku pokusiłem się jeszcze o wykonanie rysunku. Trudno się wymyśla alter-ego do tak pozytywnej postaci jak Klara. Nie napisałem nic o hardkorowym teście. Pytania powalające, niewielu na forum takich fanów, którzy byliby w stanie odpowiedzieć na pytania. Inna sprawa to okres czasu przez, który można było udzielać odpowiedzi. Mimo wszystko gdyby nie to, intensywności by zabrakło... i zapewne 3 pytania leżałyby do tej pory bez odpowiedzi (prawidłowej).

Mi nie pozostaje nic innego jak poczekać na rozwiązanie konkursu na okładkę, bo wychodzę na mecz p.ręcznej POL-Rumunia. W domu będę już po ogłoszeniu wyników pewnie... Podobnie z zabawą na rysunek, widzę kilka dobrych prac - mam nadzieję, że jeszcze trochę napłynie.

Póki co tyle. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie było super! Patent na bossa był ciekawym urozmaiceniem, myślę nawet, że moglibyście wypalić z czymś takim bez jakiejś specjalnej okazji. Zgadzam się też z Iskierem (czy ja się tam odmienia twój login), że przydałby się konkurs z opowiadaniem. Podsumowując: Wszystko świetnie, z niecierpliwością czekam na kolejne urodziny :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się też z Iskierem (czy ja się tam odmienia twój login), że przydałby się konkurs z opowiadaniem.

Kolego, czy ty umiesz czytać?

Przeca konkurs na opowiadanie był, tylko w trochę innej formie. Po prostu był narzucony ogólny koncept, ale forma była dowolna, co można zauważyć po wstawionych pracach. Każda prezentuje zupełnie inny styl piszącego, choś zasady były dość rygorystyczne, co do zawartych treści.

Moim zdaniem było to świetne rozwiązanie, o niebo lepsze od zwykłego pozostawienia nas z tematem typu "Urodzinowa impreza Klary"... Jak sobie przypomnę wypociny co niektórych z gwiazdkowego konkursu na opowiadanie organizowanego dwa lata temu przez Ghosta*, to naprawdę cieszę się, że Marek rozegrał to w ten sposób ;)

* Zająłem wtedy czwarte miejsce, choć niektórzy oszukiwali (!) - przez co konkurs (a raczej jego forma) nigdy więcej się nie powtórzył... A szkoda :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko oceniam na plus! Szkoda mi tylko, że konkurs na znajomość przygód Klary i jej samej tak szybko się skończył. Chętnie bym poszukał więcej odpowiedzi na pytania ;] Mogłeś Panie Marku umieścić od razu wszystkie pytania! Jestem pewny, że wtedy by zabawa miała większy odzew :D Reszta zaś wypadła bardzo dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko oceniam na plus! Szkoda mi tylko, że konkurs na znajomość przygód Klary i jej samej tak szybko się skończył.

Po 3 pierwszych rundach przeżyłem załamanie nerwowe :P

Chętnie bym poszukał więcej odpowiedzi na pytania ;] Mogłeś Panie Marku umieścić od razu wszystkie pytania! Jestem pewny, że wtedy by zabawa miała większy odzew :D Reszta zaś wypadła bardzo dobrze!
Pytania na raz i czekanie na odpowiedzi to dobry pomysł, choć wprowadza pewien chaos (każdy odpowiada na pytania, na które coś wie). Czy taki większy odzew- nie jestem przekonany, zadania były dosyć trudne, ale nie niemożliwe. Dla kogoś, kto ma wszystkie numery, lubi Klarę- do zrobienia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był neews na głównej, ogłoszenie na całym forum, wpis w kalendarzu, nawet info o imprezie znalazło się w polecanych blogach. Ponadto agitacja na fejsie Klary (i moim ;)) i blogspotowym blogu. Sory, na megaplakat na Pałacu Kultury i Nauki mnie już nie stać :P

Nie krzycz na mnie :-(

Może za bardzo żyłem Smugglerkami ostatnimi czasy na forum. No i nie dostałem zapa na fejsie :P

Tak poza tym to wszystko wyglądało na naprawdę świetnie zorganizowane, tylko IMO trochę słaby odzew był wśród ludzi. Może warto konkursy i zabawy w tej ilości trochę bardziej rozwlec w czasie, np. cały tydzień z Klarą.

Sam bym wziął w czymś z chęcią udział (okładka i walka z Wojtkiem kusiły), ale trochę czasu trza na to poświęcić. Z drugiej strony zanim się pokapowałem co sie dzieje to już było w połowie po naleśnikach, więc mea culpa tez tu jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzycz na mnie :-(

Nie było wykrzykników i dwuznacznych emot, więc spoko :soczek: .

No i nie dostałem zapa na fejsie :P

No fakt, o stworzeniu "wydarzenia" na fejsie zapomniałem. To chyba detal?

Tak poza tym to wszystko wyglądało na naprawdę świetnie zorganizowane, tylko IMO trochę słaby odzew był wśród ludzi. Może warto konkursy i zabawy w tej ilości trochę bardziej rozwlec w czasie, np. cały tydzień z Klarą.

Zgadzam się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista zwycięzców:

Test: jak dobrze znasz Klarę? [anulowany]:

Wyróżnienie: Shaker

Patent na bossa:

1. Jeff (czarny Klarendarz i fan kit)

2. Iskier (czarny Klarendarz)

Puzzle Hunt 2010 - Klara Edition:

1. Iskier (unikalna koszulka z Klarą, biały Klarendarz 2011 i DVD- ?Klara: Fan Kit? (wersja mini))

Co Klara miała na myśli?:

1. skoonks97 (kartka świąteczna od Klary)

-

2. MarcinCallOfCthulhu (kartka świąteczna od Klary)

3. diablo998 (kartka świąteczna od Klary)

4. skoonks97 (kartka świąteczna od Klary)

5. melon1992 (kartka świąteczna od Klary)

Okładka z Klarą:

1. melon1992 (czarny Klarendarz i fan kit)

2. Shaker (czarny Klarendarz i fan kit)

Narysuj mroczne alter ego Klary:

1. /Anarchiusz (Klarendarz i gra "Overlord")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...