• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Gość kabura

Total War (seria)

2333 postów w tym temacie

Co sądzisz o grze Medieval: Total War - Viking Invasion

0

A czy ma ktoś informacje czy ta gra już wogule wyszła albo kiedy wyjdzie??

0

powinna wyjsc niedlugo. tyle ze za cene KOSMICZNA: 139 zl!!!!!

Chyba nikt nie kupi oryginala......... no ja w kazdym razie sie nie spiesze 8) jakby bylo po 80-90 to bym kupil ale tak..............

0

Nie est tak drogo moglo byc drozej. Ja juz ją mam Cool.

0

no fakt troche pomysleli i obnizyli cene do jakiegos wyobrazalnego poziomu :D ja bede ja mial na dniach, z recenzji wynika ze jest niezla........

0

no i mam, i fakt - jest niezla, choc to malo powiedziane. Kampania jest swietna, wlasnie podbilem Szkocje (gram Wikingami) - nowe jednostki, nowy ekran przed bitwa, ulatwiajacy bardzo zycie :) i ogolnie miodzio. Polecam :!: :!: :!: :D

0

Rome to kolejna świetna strategia z serii. Sądzę, że zaciekawi mnie bardziej niż Medieval (starożytność lepsza niż średnowiecze).

0

Już się nie mogę doczekać. Mam zarówno Shoguna jak i Medievala, mam nadzieję, że Rome utrzyma ich poziom. Jedno mnie tylko martwi - rzymska taktyka nie była zbyt różnorodna...

0

Już się nie mogę doczekać. Mam zarówno Shoguna jak i Medievala, mam nadzieję, że Rome utrzyma ich poziom. Jedno mnie tylko martwi - rzymska taktyka nie była zbyt różnorodna...

Co? Wręcz przeciwnie. Rzymianie byli wielkimi taktykami. A ile mieli formacji wojsk, ile różnych oddziałów! Nie można marudzić.

0

Ciekawe jest to, co mówisz. Ja tam swoją wiedzę opieram na paru książkach + grze the great battles of caesar + jeszcze paru grach (ale w mniejszym stopniu). Wydaje mi się, że Rzymianie mimo wszystko trzymali prosty szyk, a ich przewagę osiągali nie tyle dzięki finezyjnym zagrywkom taktycznym, co wyszkleniu i uzbrojeniu.

0

Ciekawe jest to, co mówisz. Ja tam swoją wiedzę opieram na paru książkach + grze the great battles of caesar + jeszcze paru grach (ale w mniejszym stopniu). Wydaje mi się, że Rzymianie mimo wszystko trzymali prosty szyk, a ich przewagę osiągali nie tyle dzięki finezyjnym zagrywkom taktycznym, co wyszkleniu i uzbrojeniu.

A mnie nawet na historii mówili to, o czym wspomniałem. Pamiętam jeszcze jakieś książki historyczne.

0

Po obejrzeniu trailera moza powiedzieć, że gra zapowiada sie świetnie. ALe z oceną poczekam do premiery, chociaż chyba mozna twórcom takich hitow jak Medieval i Shogun ufać.

0

Jak ja załuje że niemam.......A jaka teraz jest cena(4.VI.04r.) ?Chciałbym pograć .Medieval był świetny .Grałem polaczkami. :arrow: :arrow:

0

A wiecie jakie mniej więcej będą wymagania?Już się nie mogę doczekać.ale bym porzezał..... :arrow: :arrow:

0

Mam wielkie nadzieje w zwiazku z tym tytulem.

No i czuje ze sie nie zawiode :)

0

Jakie będą wymagania to nie wiem ale wiem że ta gra będzie super!!!!!

A czu ktos z was wie kiedy ta gra będzie miała swoją premierę?

EDIT: Dobra znalezłem datę premiery i będzie dopiero w listopadzie.

0

pomimo ze wyszedl taki mod do Medievala

Czy ja dobrze rozumiem, że wyszedł mod do Medievala przerabiający go nieco graficznie na Rome :?: :!: Coś nieprawdopodobne mi się to wydaje...

Mam wielkie nadzieje w zwiazku z tym tytulem.

Wielu ludzi ma wielkie nadzieje i spać po nocach nie może :) Gra będzie super, jak widziałem te screny i trajlery to normalnie dech zapiera :)

A wiecie jakie mniej więcej będą wymagania?Już się nie mogę doczekać.ale bym porzezał

Zapewne spore, ale konkretów raczej Ci nikt nie poda... Coś koło 512 Ram, karta graficzna 64 Mb plus proc jakieś 1,5Ghz to chyba minimum będzie. Aczkolwiek możliwa jest dobra optymalizacja kodu, zresztą i tak musi być niezła, skoro tyle trójwymiarowych jednostek znajduje się naraz na jednym polu bitwy... A większość RTS'ów ma ograniczoną ilość jednostek dla jednego gracza dla jakiś 200-300, bo silnik nie wyciągnie...

A mi tam epoka Rzymu bardzo odpowiada, moim zdaniem jest ciekwaszym materiałem na grę niż Średniowiecze...

0

Ta gra będzie poprostu genialna!!! Zresztą tak samo jak Shogun i Medieval. :D Jeśli chodzi o strategie to te są najlepsze!!! :D:D:D:D

Pierwszy Twój post - dlatego został. W przyszłości uzasadniaj swoje zdanie, bo posty bedą znikały - RoZy

0

Masz racje to najlepsza seria gier jaka wyszła na świecie poprostu super. :D:D

0

Ja mam wątpliwości co do wymagań :| no bo żeby tyle jednostek i jeszcze budowle udźwignął komputer średniej klasy to albo będo one i ich animacja stały na niskim poziomie albo po prostu 512 MB ram to minimum :)

0

No to ja i mój komp odpadam.Moj komp dawno powinien pójść na emeryture.To już złom jest.Takiej gry nie pociągnie........ :arrow: :arrow:

0

A ja tam słyszałem że gra będzie miała takie wymagania.

700 Mhz,

128 RAM,

Karta graficzna z 4 MB( nie nie ma pomyłki poprostu program ma być taki żeby gorsze komputery udźwigneły.) HEHe ale jak tam wiem to będą trochę większe, ale co tam pozyjemy zobaczymy.

0

A ja tam słyszałem że gra będzie miała takie wymagania.

700 Mhz,

128 RAM,

Karta graficzna z 4 MB( nie nie ma pomyłki poprostu program ma być taki żeby gorsze komputery udźwigneły.) HEHe ale jak tam wiem to będą trochę większe, ale co tam pozyjemy zobaczymy.

Też tak słyszałem ale po tym co inni pisali zaczołem wątpić.Ale jesli by tak było to wwwowwwww.U mnie by pociągneło....... :arrow: :arrow:

A ktoś zna jakieś stronki z trailerami do ściągnięcia o romie?

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.