Sign in to follow this  
Followers 0
McSpawn

Jaki telewizor?

Witam serdecznie.

Mam pytanie a pro po telewizora. Chcę dokonać zakupu i nie mogę się zdecydować. Mam około 2 metrów do ściany i chciałbym kupić 37 cali. Nie wiem czy to dobry wybór jeżeli chodzi o wielkość. Nie wiem też czy ma to być plazma, lcd czy też led. Jaka marka teraz jest najlepsza. Mam między 2500 a 3000 zł na ten zakup. Czy jesteście w stanie mi doradzić?

Pozdrawiam.

Marcin

0

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi. Nigdy. Na żadne pytanie.

Dlatego też dobrze byłoby przykleić gdzieś tu poradnik o TVkach wszelakich (jak się zbiorę w sobie to go nawet napiszę).

Tymczasem kilka uniwersalnych rad:

Nie wiem czy to dobry wybór jeżeli chodzi o wielkość

Dopóki możesz zachować sensowną odległość od ekranu, to rozmiar im większy tym lepszy. Stosowna tabelka - LINK.

"...plazma, lcd czy też led..."

Plazma = Błyszczący ekran, słabiej świeci, lepsza do ciemnych pomieszczeń

LCD = Matowy ekran, stale podświetlony, lepszy do jasnych pomieszczeń

Jaka marka teraz jest najlepsza

Sony, Philips, LG, Sharp, Panasonic.

0

Dopóki możesz zachować sensowną odległość od ekranu, to rozmiar im większy tym lepszy. Stosowna tabelka - LINK.

Dzięki za jakąś pomoc:).

Jeżeli chodzi o link to nie za bardzo widzę aby z 1,6 metra oglądać 40 cali. Jest za duży ekran którego nie sposób objąć wzrokiem "na raz". To tak jakby siedzieć w kinie gdzieś w pierwszych rzędach... Pytałem w jednym z hipersupermarketach i kolo mówił, że z tej odległości to raczej 32 cale. 37 to jest max... Nie wiem czy mu wierzyć bo sprzedawcy zawsze zależy na sprzedaży czegoś co nie za bardzo idzie:)... Szlak mnie trafia bo za dużo tego do wyboru a czas i pieniądze uciekają:).

0

Poszukałem te. Te same zamierzam kupić:

LG 37LE5500

SAMSUNG UE-37C5100

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.