Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

Co do pytania the GUYa to Holy Warrior Helmet znajduje się w jednej ze skrzyń w Lost Bay.

no a tak konkretniej ??chodzi ci o wszystkie mapy pod lost bay czy tylko mapę n której zchodzisz ze statku??

witam mam pare pytanek :D

1. gdzie moge kupic ta czarna roze dla lady grey ?... szukalem juz na tej samej mapie u kazdego i udalo mi sie tylko kupic czerwona....

2. jak i gdzie dostac jakis fajny miecz ?(jestem po skonczeniu questu z arena)

1. sklep w którym możesz kupić czrną różę jest równiutko na rozdrożu północnej kamiennej altany

2. najleprzy miecz w grze solus też kupisz w tym samym sklepie gdzie czarną różę (miecz kosztuje około 75000)

a jak nie masz kasy to mogę ci zdradzić pewien "sekret"

i wie ktoś jak jescze można odmłodzić kolesia (poza świątynią skorma i avo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko :P jak odbuc stosunek z kobieta ??

Najpierw musisz sie z nia ozenic. Jak sie ozenisz, to dajesz jej prezenty, rozmawiasz itp. az zaproponuje wycieczke do lozka. Albo idziesz do burdelu w mrocznym lesie.

i jak wyrwac Ten miecz kolo Światyni "avo" (cos takiego) :P

Trzeba przypakowac staty fizyczne (glownie chyba sile). Ktos pisal tutaj, ze trzeba miec wszystkie cechy fizyczne ma maks, ale to nie jest prawda, bo ktoras mialem na przedostatnim poziomie (reszta na maksa) i wyciagnalem miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam się o to już jakiś miesiąc (????) może nawet dłużej

jest w tej grze jakiś eliksir młodości???

nie mogę nic znaleźć (poza świątyniami oczywiście)

no to jak jest coś?? gdzieś tu przeczytałem że jest jakiś eliksir młodości ale ja nie mogę go znaleźć :( wie ktoś gdzie coś takiego się znajduje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

never heard 'bout it. I ze niby gdzies tutaj o tym wyczytałeś? Mnie sie wydaje ze czegos takiego po prostu nie ma w Fable.

Raczej qpa ;-)

BTW - stary doswiadczony hero pod koniec gry.. klimacik to budooje ;p

Moze ktos sobie wkrecil ze Jack to Shenlon i go odmlodzil ^_^

W kazdym badz razie nie wierze w eliksir mlodosci w Fable.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

never heard 'bout it. I ze niby gdzies tutaj o tym wyczytałeś? Mnie sie wydaje ze czegos takiego po prostu nie ma w Fable.

Raczej qpa ;-)

BTW - stary doswiadczony hero pod koniec gry.. klimacik to budooje ;p

Moze ktos sobie wkrecil ze Jack to Shenlon i go odmlodzil ^_^

W kazdym badz razie nie wierze w eliksir mlodosci w Fable.

U mnie tak samo.Mój hero pod koniec gry był starym, siwym dziadżyną a'la Gandalf :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

a może mi się z tym eliksirem przewidziało :wink:

ale odmładzanie w fable jest!!

odmłodziłem gościa w świątyni skorma kiedy któryś raz z kolei poswięcałem najmenika i w świątyni avo kiedy oddałem 80 000...

8) więc nie mów mi że czegoś takiego nie ma 8)

z resztą zacząłem go odmładzać kiedy miał 65 lat (maksymalny wiek bohatera) i odmłodziłem go do... 51 :D

a i można "zapuścić" długie włosy bohaterowi bo nigdy nie próbowałem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno Pytanko :P odnosnie naszyjnik Lady Grey, doszlem do Dębowej doliny i co dokladnie tam zrobic ?? bo zaszlem na cmetarz stalo 2 kolkow to ich zabilem :P i teraz nie wiem co zrobic :/

jest pomiędzy dwoma starymi łódkami leżącymi do góry dnem na plaży

Nie wiem czy sie machnalem czy to jest tak ze im postac bardziej zla tym starsza.

machnąłeś się i to ostro bo tu chodzi o to że im bardziej jest postać doświadczona(opanowywanie czarów i umjejętności) tym jest bardziej stara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch jest i gdzieś tu na forum ktoś chyba podał linki do niego ale podobno (nie potwierdzam, to chyba tylko plotka) gdzieś można ściągnąć dodatkowe Questy które urozmaicają grę po ostatecznym zniszczeni Jacka.

A gre przeszłem gdzieś tak w 8-9 godzin

Za drugim podejściem z 20 godzin bo dopiero po piętnastej godzine grania zabrałem się za Questy 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jedynie dom jest do kupna do poslubienia jakiejs kobiety ;)

i powieszenia kilku trofeow.

no nie tylko!! można meć też tzw "burdel w mrocznym lesie" :D:D zawalisty

A no moze? Ta kobitka cos tam mamroli ze ten wlasciel jest okrutny. Pewnie po pozbyciu sie go, doastjemy w nagrode burdel xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...