Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

O długość rozgrywki się akurat za bardzo nie czepiam, bo jest wiele krótszych produkcji, ale ta gra jest za prosta! Do tego po pierwszym pokonaniu Jacka grałem już jakby z przymusu, po prostu znudziło mi się :/ Aha, jeszcze jedno pytanie. Jest jeszcze jeden secik po Plate, nieco mocniejszy. Jak i gdzie go mogę dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niechce mi działać. Widziałem jaka to super gra u kuzynów, ale co poradze jeżeli przy włączeniu wyskakuje error.

Już nawet wiedziałem kim mam grać ( złym magiem ) ale co poradze jeśli mam problem z grą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Nie, to jest jakieś sprawdzanie systemu. Co to robi?

No, sprawdzanie systemu po prostu. :) To jest od tego, aby sprawdzić czy dana gra pójdzie na sprawdzającego kompie. Wybierasz grę tam z góry i sprawdzasz (chociaż to coś chce instalować - przynajmniej mi - przy sprawdzianiu). Taka przydatna rzecz, gdy akurat dema nie ma i nie wiemy czy dana gra pójdzie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na Radeonie 9200, Athlonie 2000+ i 768 MB RAM gra będzie dobrze działać?

Stary... Ja mam

P3 866 MHz, S370 AGP x4

ECS P6VXA - VIA

384mb SDRAM 133mhz (3x128),

MSI GeForceFX 5200 Ultimate 128mb, 128bit, pamięc 600mhz - układ 400mhz

__________________________________________________

.....i FABLE w

1024x768 +

full textury +

full cienie

___________

= ~30-40 FPS

AA - OFF

I ty sie martwisz o swoje? :| BTW - w teście od Hawka nie spełniam nawet MINIMALNYCH wymagań...

fable1pu.th.jpg

luzik

__________________

Hehehe - Ja już pisałem w temacie o MOST WANTED ze mój sprzęt jest strasznie dziwny ;) sami przynajta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy głupie pytania :D :

1. Czy chrupiące kurczaki idzie gdzieś kupić czy występują tylko jako znajdźki :?:

2. Czy po skończonej misji na Arenie jest ona w później dalej otwarta :?: Bo do otwarcia jednych demonicznych drzwi potrzebuje zbroi którą podobno tam idzie kupić lecz Arena jest zamnknięta :?

3. Co trzeba dokładnie zrobić żeby ta cała Lady Grey dała mi w końcu ten zajefajny miecz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP rzeczywiście spaprało spolszczenie... Nie wiem czy występuje tylko u mnie ale polskie napisy są wyświetlane przez ok 1 sec a później znikają, późniiej siiiię pojawiają ale na tak krótko że sie ich nie da przeczytać do końca... Da się coś z tym zrobić?? :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy chrupiące kurczaki idzie gdzieś kupić czy występują tylko jako znajdźki

2. Czy po skończonej misji na Arenie jest ona w później dalej otwarta Bo do otwarcia jednych demonicznych drzwi potrzebuje zbroi którą podobno tam idzie kupić lecz Arena jest zamnknięta

3. Co trzeba dokładnie zrobić żeby ta cała Lady Grey dała mi w końcu ten zajefajny miecz

_________________

4. Mam problem z wzięciem ślubu. Obdarowałem mą wybrankę róznymi prezentami i obrączką, ale nie wiem jak wziać ślub. Pomozcie

ODP:

1. Można je kupić u tragarzy (ci, co chodzą po polanach i są często atakowani przez stwory)

2. Po skończonej misji nie można wejść na arenę, ale zbroje będziesz mógł kupić w ostatnim mieście albo wykopać ją z grobów (nie pamiętam gdzie)

3. Nie wiem, o jaki miecz chodzi i najprawdopodobniej nie będę wiedział, bo wydałem lady gray władzom miasta za to że zabiła siorke :)))

4. Ślub można wsiąść tylko pod warunkiem, że posiadasz w danej wiosce wykupiony dom oczywiście przed tym musisz dać kobiecie obrączkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem dość nietypowy... Jak się leczy inne postacie?? Bo przejrzałem instrukcję i nie znalazłem nic na ten temat :?

Bo w misji "Jaskinia hobbesów" trzeba przeprowadzić jakiegoś chłopca i z jakiegoś powodu tytułowe hobbesy atakują tylko jego a nie mnie :? I jak sobie poradzę z jedną grupą on ma jakieś 50% życia, chcę go uzdrowić ale nie wiem jak!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem dość nietypowy... Jak się leczy inne postacie?? Bo przejrzałem instrukcję i nie znalazłem nic na ten temat :?

Bo w misji "Jaskinia hobbesów" trzeba przeprowadzić jakiegoś chłopca i z jakiegoś powodu tytułowe hobbesy atakują tylko jego a nie mnie :? I jak sobie poradzę z jedną grupą on ma jakieś 50% życia, chcę go uzdrowić ale nie wiem jak!!

Ja zostawiłem go i pobiegłem do końca ...tzn do wyjścia ... fakt stracił trochę krwi ale się udało bez sieczki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę poszczycić się tym, że (przynajmniej tak mi się wydaje) jako pierwszy z tego forum znalazłem tan hełm dla dobrej postaci który tak wszyscy szukali. Znajduje się on w Necropolis, a dokładniej w srebrnej skrzyni którą można otworzyć mając 25 srebrnych kluczy. Znajdują się w niej:Archon's Battle Helmet, Archon's Battle Chest Piece, Archon's Battle Gauntlets, Archon's Battle Leggings i Archon's Battle Boots. Ja niestety nie mogę nosić tego hełmu ponieważ już założyłem maskę Jacka (w sumie to jest ona dość lipna w porównaniu do Archon's Battle Helmet).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam gdzieś na tym forum ktoś poruszył już tą sprawę. Tak można grać dalej po zabiciu Jacka, ale tylko w wersji angielskiej (tak tylko słyszałem, nie bijcie jeśli się mylę) i po przeczekaniu napisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...