Skocz do zawartości
Turambar

Zgłoszenia do forumowego Pod Obstrzałem & AMA i dyskusje o zabawie - reaktywacja

Polecane posty

Well, zabawa była zamknięta jakiś czas, więc chyba można spróbować ją reaktywować. Oto regulamin zabawy:

<a href="http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&showtopic=11793&view=findpost&p=1179691" target="_blank">http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1179691</a>

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->UWAGA! Proszę zgłaszać maksymalnie jedną osobę. Proszę wstrzymać się ze zgłoszeniem, jeśli widać, że w kolejce czeka już parę osób - gdy będą potrzebne kolejne zgłoszenia napiszę o tym w tym temacie!<!--colorc--></span><!--/colorc--> Nie chcę, aby na początku wysypało się zgłoszeń na pół roku do przodu, bo to mija się z celem. Po takim czasie dana osoba mogłaby przestać się udzielać itd.

Czekam na zgłoszenie pierwszych osób i ruszę zabawę. Nie dajcie mi powodów, abym ją znowu zamknął ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i zastrzelmy Turbotura, niech ma.

Ja byłem rok temu, rany są jeszcze świeże. Mamy piątkę wspaniałych, zapytajcie ich czy chcą/poinformujcie o ich turze. Zawsze to lepiej, jak zainteresowani wiedzą, bo np. mogą wkleić coś do sygny, żeby się rozreklamować, co zresztą sugeruję, żeby zabawa znowu nie padła. Niech tutaj napiszą! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech będzie i pezet, chętnie w niego trochę postrzelam :P (bezkarnie na dodatek!) Proponuję także Turambara - pomysłodawca niech będzie taki odważny, i sam siebie da ostrzelać innym, a co! Nie okazujcie mu żadnej litości!

Wspaniały pomysł z tą reaktywacją muszę przyznać, mam nadzieję że się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor już był jako ostatni przed zamknięciem tematu i zebrał całe ZERO obstrzałów. Dlatego osoby z ostatniego rzutu ostatniej edycji są niemile widziane jako nominowani. Moja trauma jest jeszcze zbyt silna ;)

No i na razie już mamy komplet.

EDIT: @ Trymus - to oznacza "Nie"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej Turambarze (hehe chociaż faktycznie można różnie to interpretować). Jak zauważono (up) przyjmuję wszystko na klatę. :laugh:

Edytowano przez Trymus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelać do mnie? Samobójcy. Ale próbujcie, mnie nie wadzi.

BTW, mała uwaga - czy nie za szybko ogłasza się "zwycięzców"? IMO lepiej chwilę poczekać i zebrać trochę więcej głosów. Inaczej znowu ostrzeliwać będą po dwie, trzy osoby. Sądzę, że powinno zebrać co najmniej po 5 głosów na każdą z kandydatur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor już był jako ostatni przed zamknięciem tematu i zebrał całe ZERO obstrzałów. Dlatego osoby z ostatniego rzutu ostatniej edycji są niemile widziane jako nominowani. Moja trauma jest jeszcze zbyt silna ;)

Cóż, wprawdzie Murezor nie zawsze czyta FoS, ale sądzi, że skoro reaktywacja zabawy tak rozentuzjazmowała forumowiczów, to nie grozi jej ponowna stagnacja - nawet, jeśli do grona nominowanych trafi osoba z końcówki ostatniej edycji. ;)

Ze swojej strony popieram kandydaturę Trymusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, mała uwaga - czy nie za szybko ogłasza się "zwycięzców"? IMO lepiej chwilę poczekać i zebrać trochę więcej głosów. Inaczej znowu ostrzeliwać będą po dwie, trzy osoby. Sądzę, że powinno zebrać co najmniej po 5 głosów na każdą z kandydatur.

Są to osoby dość znane na forum, więc powinny zebrać grono "obstrzeliwujących". Przede wszystkim musimy zadbać o to, by zabawa była jakoś reklamowana, bo nie każdy zagląda w ten zakątek forum, więc jeśli wstawię sobie do sygnaturki link z ksywkami obstrzeliwanych, podobnie zrobią sami zainteresowani, to przyniesie to jakiś skutek. Trzeba popróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...