Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Assassin's Creed: Brotherhood - konkurs AsasynPL

Polecane posty

Mnie tylko dziwi jedna rzecz, że duża część biorących udział rozpoczyna film od... ubierania się, i przeciętnemu filmowemu asasynowi zajmuje to jakieś 50% długości całej produkcji. Może i warto wiedzieć w jaki sposób się odziewają polscy zabójcy, ale...

@Muna Drake

zdecydowanie najseksowniejszy asasyn i niewątpliwie zdobędziesz głosy wielu przedstawicieli płci brzydkiej, natomiast Twe pojękiwania i tekściki stylizowane na 'sweet laseczkę' niestety nie wypadają najlepiej.

tak swoją drogą to ciekawe, czy ludzie zwracają uwagę na szczegóły takie jak gra aktorska i fabuła, czy skupiają się wyłącznie na zawartości typowo 'polskich' tekstów i marginesu społecznego ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoją drogą to ciekawe, czy ludzie zwracają uwagę na szczegóły takie jak gra aktorska i fabuła, czy skupiają się wyłącznie na zawartości typowo 'polskich' tekstów i marginesu społecznego ^^

podejrzewam, że wygrają teksty typu

ale urwał

ale to było dobre

mohery do boju i inne takie

co do prac - ja na dobrą sprawę zagłosowałbym jedynie na Muna Drake (jeżeli to ta asasynka) ponieważ oryginalny strój asasyna (choć mało wtapia się w polskie realia) ale niestety tego nie zrobię z powodu okropnie podłożonego głosu :( sztucznie brzmi

no i ta broń... bardziej hitman niż assassin ale generalnie ok

poza tym film TheMirror'a jest na wysokim poziomie ale skreślam go z racji tego, że skoro akcja dzieje się w XXI wieku, czemu asasyn ma strój z XII wieku?

vv0jt3k jest dla mnie spalony z kilku powodów - co Ezio (XV wiek) robi w polsce (XXI) wiek? do tego odstraszają mnie teksty "daj kamienia" "ale to było dobre" - fajnie, przeboje internetu ok, niech sobie będą... ale chyba nie chcę by z tym kojarzono polskę...

i poza tym filmik za długi - widziałem może 1/3 filmu przeskakując scenami

potem jeszcze powiem coś o filmiku TIGER444

dobry, przemyślany - ale początek może dziać się wszędzie - garniturowcy byli są i będą,

czy asasyn XXI wieku musi wyglądać jak Desmond?

nie podobało mi się Moherzysko - skąd u diabła mohery wiedzą o zakonie Asasynów? bo to chyba ta "pani" mówi?? nie wiem, obejrzałem ok. 90 sekund z przeskakiwaniem

generalnie uważam, że skoro to internauci będą głosowali to wygra coś w stylu "ale urwał" itp itd, bo to takie jutubowe i śmiesznem, no bo przecież musi być śmieszny filmik! bo w sumie tematem jest "Asasyn w Polsce - komedia w trzech aktach" to musi być śmiesznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do prac - ja na dobrą sprawę zagłosowałbym jedynie na Muna Drake (jeżeli to ta asasynka) ponieważ oryginalny strój asasyna (choć mało wtapia się w polskie realia) ale niestety tego nie zrobię z powodu okropnie podłożonego głosu sztucznie brzmi

no i ta broń... bardziej hitman niż assassin ale generalnie ok

poza tym film TheMirror'a jest na wysokim poziomie ale skreślam go z racji tego, że skoro akcja dzieje się w XXI wieku, czemu asasyn ma strój z XII wieku?

vv0jt3k jest dla mnie spalony z kilku powodów - co Ezio (XV wiek) robi w polsce (XXI) wiek? do tego odstraszają mnie teksty "daj kamienia" "ale to było dobre" - fajnie, przeboje internetu ok, niech sobie będą... ale chyba nie chcę by z tym kojarzono polskę...

i poza tym filmik za długi - widziałem może 1/3 filmu przeskakując scenami

potem jeszcze powiem coś o filmiku TIGER444

dobry, przemyślany - ale początek może dziać się wszędzie - garniturowcy byli są i będą,

czy asasyn XXI wieku musi wyglądać jak Desmond?

nie podobało mi się Moherzysko - skąd u diabła mohery wiedzą o zakonie Asasynów? bo to chyba ta "pani" mówi?? nie wiem, obejrzałem ok. 90 sekund z przeskakiwaniem

Cały film skreślasz tylko dlatego, że strój nie należał do epoki, bo ktoś miał piskliwy głos, albo zamieścił prawie, że kultowe teksty z YT, które są znane w całej Polsce (chodziło pewnie o plagę podwórkową, która co chwila wykrzykuję "ale urwał" itp.)? :huh: Bo najlepiej wyskoczyć w dresie na dresiarzy nie? A może nasz assassin był tradycjonalistą i uwielbiał styl ubierania się swoich przodków? Nieważne.... Kierujesz się ładnymi kryteriami podczas oceny filmu: "Tego wyeliminuję, bo zagroziłby mi w głosowaniu", albo "tą skreślę bo ma niesamowity głos, figurę i duże szanse na zwycięstwo"... Prawda jest taka, że w swoim rankingu "kogo skreślę tym razem" wybrałeś w mojej ocenie (oprócz mojej pracy, ponieważ to, czy jest dobra zależy tylko i wyłącznie od Was :wink: ) produkcje filmowe z całego konkursu...

Pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnego głosowania :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tą skreślę bo ma niesamowity głos, figurę i duże szanse na zwycięstwo"

niesamowity głos? że co? sam w swoim komentarzu użyłeś stwierdzenia "piskliwy głos" - bądź konsekwenty w swojej wypowiedzi - jest niesamowity czy piskliwy?

nie podoba mi się to jak jest podłożony - każdy ma swoje zdanie

a co do kryteriów - kieruję się WŁASNYMI kryteriami - mam prawo czyż nie?

wymieniłem moim zdaniem najciekawsze filmy i napisałem co mi się w nich nie podoboba, to nazywa się "konstruktywna krtytyka"

zamiast napisać "ten film ssie" napisałem co mi się konkretnie nie podobało

jakoś nie zauważyłem by uczestnicy konkursu komentowali inne prace w konstruktywny sposób (jedynie "żal" "to głupie" itp)

ale skoro odbierasz to jako atak na samego siebie (ponieważ zostałeś wymieniony) to trudno, I don't care

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze gonie na ostatnią sekundę z powodu swojego lenistwa :)

Oskarlip mam nadzieje, że nie obrażę ciebie tym co napisze, ale film mnie rozbawił. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu i to by chyba było tyle śmiesznych filmów, które mi przypasowały.

I ja zamieszczę swoją małą wariacje na temat konkursu:

http://www.youtube.com/watch?v=-eIAOooYZG0

więcej w opisie ;)

Edit;

Dyzio fajny pomysł szkoda tylko ze nie wsadziłeś faulów gdzie zawodnicy udają i nie wiadomo co ich uderzyło. Bo nie raz były sytuacje ze idą koło drugiego zawodnika i nagle lezą ciężko ranni :P Ale ogólnie tez na plus. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miała byc praca na konkurs, ale nie zmieściliśmy się w czasie i została skasowana z forum. W takim wypadku zamieszczamy ją tylko dla zabawy, jak również żeby poznac wasze sugestie i komentarze na temat tej pracy.

Miłego oglądania, mam nadzieję że się spodoba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...