Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap z USA

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

Nie sądzę żeby coś z tego było, poleci parę subliminali i najprawdopodobniej na tym się skończy. Niemniej chciałbym się mylić, nudne były ostatnie lata jeśli chodzi o beefy #twitter

Poza tym prędzej bym obstawiał Papoose vs. Kendrick, nie Drake vs. Kendrick jak już jakiś beef miałby być. Drake może olać odpowiadanie Lamarowi bo ma już wyrobioną markę i nie musi nic robić, za to Papoose może coś tam zyskać. Z drugiej strony Kendrick też może olać Papka i temat będzie zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, że ten "beef" się rozwinie? Jeżeli tak, to czy Drake ma jakiekolwiek szanse, żeby wygrać z Kendrickiem?

Nie sądzę, by otwarcie podniósł rzuconą rękawicę, nawet jeśli będzie to zawoalowana, subliminalowa rękawica, jaka modna jest ostatnio.

Jego fanbase to w 90% ludzie, którzy nawet nie wiedzą do końca, że takie coś jak beef/diss istnieje, pozostałe 10% wie, że jego umiejetności bitewne są wątpliwe. Nie ma zbyt wiele do stracenis Drake, niemniej wątpie, by się angażował, co najwyżej znowu wymierzy sprawiedliwość butelką.

[niezwiązany ze sprawą bs]

Ciekawym jest, że Drake'a do odpowiedzi motywowała sama Erykah Badu, która to wg mojej wiedzy aktualnie (nie śledzę ploteczek specjalnie, więc mogę się mylić) umawia się z... Kendrickiem właśnie. Drake użył kiedyś tatyki podrywania Rihanny na złość Chrisowi Brownowi, czekam więc na jakieś newsy na temat DraBadu.

Fajnie też brzmiały słowa Eryki, że Drake nie patrzy jej w oczy, gdy do niego mówi- czego innego spodziewałem się po takim podrywaczu.

[/niezwiązany ze sprawą bs]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, yo, yo! Mam szybkie i niezmiernie ważne pytanie! Czy jest ktoś z Katowic i okolic kto zabiera sie na koncert The Game 15.03 do Warszawy i przygarnie dwójke 16-sto latków? Musi być osoba dorosła w ekipie biggrin_prosty.gif Wadzić nie będziemy a jak coś to i możemy sie dobrze z towarzystwem bawić. Proszę o szybkie info tutaj na priv, albo na maila: krzys.przybylo@gmail.com, pozderki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Krush- Krush.

J Dilla- Donuts.

Fat Jon- Repaint Tomorrow.

K-Def- One Man Band.

Oddisee- Rock Creek Park.

Nujabes- Metaphorical Music.

Apollo Brown- Clouds

Emancipator- Safe In the Steep Cliffs

Blockhead- Music By Cavelight.

Pete Rock- Petestrumentals.

Coś od naszego rodzimego Skalpela, wszystko dobre.

Od razu zaznaczam, że na niektórych mogą być jakieś szczątkowe, okazyjne, nienachalne gościnne wersy raperów, nie chciało mi się już filtrować pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tu cicho. Trzeba rozruszać tamat jak ktoś tu jeszcze zagląda. Kto słyszał nowego Tech N9na z Eminemem ? Jak dla mnie bardzo pozytywnie. Ogólnie po ostatnich singlach wypuszczonych przez Nine, czekam na album z ręką wiadomo gdzie lol.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc mimo że ostatnią rzeczą jaką katowałem od niego w całości toBoilling Point. Z nowości to wyszła kozacka rzecz do Gta V czyli Alchemist & Oh No - Welcome To Los Santos, mega klimat pozostaje tylko odpalić sampa. Sprawdzał kto Yelawolfa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome To Los Santos słuchałem, ale bez zbytniego jarania się. Jeśli masz GTA V na PC to kawałki z tej płyty są puszczane w radiu The Lab. Ja od Techa niemal wszystko słucham, ale w fizyku mam tylko 2 albumy(Absolute Power i KOD) choć czuje, ze będzie trzeci ;).

Yelawolf jeszcze nie przesłuchany, ale zamierzam w najbliższym czasie nadrobić zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yela przesłuchany, a jakże. Mi się na pewno bardzo podoba, ale generalnie jestem fanem Yelawolfa oraz lubię tego typu muzykę. Jak ktoś jest nieco bardziej otwarty na inne brzmienia to polecam, bo album odbiega trochę od typowego rapu. Jest trochę podśpiewywania, jest "Bama", jest też gospodarz w formie, więc jest git. Ogólnie single bardzo dobrze prezentują jak brzmi album.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...