Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap z USA

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

Powieje komercja ale jak dla mnie brakuje Flo Rida i jego albumu "Wild ones". Piosenki sa swietne, szczegolnie singiel promujacy plyte (o tej samej nazwie zreszta) gdzie wokal Sii (czy jak to sie inaczej odmienia) wspaniale wspolgra z rapem.

Ale gdzie brakuje Flo Ridy?

Z tą świetnością bym uważał, Flo ma dobre warunki raperskie ale wybrał karierę rapera stricte singlowego, ryzykowną. Wydał kilka płyt, na których są utwory przewodnie i garść na siłę dorzuconych, które mają za zadanie dopełnienie wymogów formalnych co do przyzwoitej długości longpleja.

Też się mega ciesze z tego Freddiego Gibbsa !

Szkoda tylko, że Brotha Lynch Hung sie nie dostał

sad_prosty.gif Robić drive-by słuchając przy tym o jedzeniu zwłok huhuhuaniolek.gif

Dopiero teraz wygooglowałem, że BLH miał mieć song na GTA V. Ciekawe, czy jakiś ekluzywny kawałek, jak "War Is Necessary" Nasa na GTA IV, czy coś z dyskografii.

Pamiętam też, że kawałki na potrzeby gry robili Tyler The Creator i A$AP Rocky, no i miał się tam znaleźć "Love Sosa" Keefa. Nie widzę ich na tym wykazie.

Sporo rapu ogólnie na tej liście, metalowcy widze jojczą, że ich nikt nie kocha, ale sądzę, że zmieni się coś jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę bardzo że Gangsta Gibbs zagości na soundtracku, może faktycznie zyska trochę słuchaczy w wyniku reakcji "no fajny kawałek, sprawdzę co ten typek tam wydał jeszcze". Też się zdziwiłem że Kendrick jest w stacji pop/dance, co zresztą wyraziłem w komentarzu pod newsem na stronie głównej.

Zdziwłem się też Geto Boys w stacji o nazwie WEST Coast Classics, no ale nie ma co się na siłę czepiać.

Szkoda tylko, że Brotha Lynch Hung sie nie dostał sad_prosty.gif Robić drive-by słuchając przy tym o jedzeniu zwłok huhuhuaniolek.gif

Też miałem takie odczucie, nocna przejażdżka po dzielni w rytmie na przykład Mannibalector to by było coś. ;) No, ale pewnie będzie opcja wrzucenia własnych mp3 także nic straconego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, poświęciłbym własną stację radiową na rzecz możliwości grania 1,5 roku wcześniej, bo zapewne tak się kwestie premiery na dwóch platformach będą przedstawiać.

Na szczęście nie będę miał tego problemu, PS3 od jakiegoś już czasu leży pod tv, nie ukrywam, że kupione pod "GTA" głównie, z braku czasu nie sprawdziłem zbyt wielu innych pozycji, choć te, które kupiłem, warte były zachodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie zauważyłem, że Krizz Kaliko wydał nowy album, mam jedynie nadzieję, że tytuł "Son Of Sam" nie jest jakimś pociskiem w stronę potomka Bogdana.

Strange Music w ogóle poza kontrolą jeśli chodzi o ilość wydawanego materiału, zarówno LP's jak i EP's, a w planach jeszcze w tym roku Prozak (świetny raper, polecam "Paranormal"). I niech ktoś powie, że nie opłaca się w dzisiejszych czasach na rynku muzycznym niezależnie egzystować.

Z tego co widzę na hhdx to wrzesień niesie 3 duże premiery- 2 Chainz (nie zmienili tytułu), MMG, Nelly oraz Drake, który pewnie rozłoży konkurencję na łopatki sprzedażą, coś jeszcze mainstreamowego będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, łącząc branże, jak zamówisz grę Call Of Duty: Ghosts z serwisu gamestop, to dostaniesz link do płyty "MMLP2" z bonus trackiem, bowiem zarówno album, jak i gra mają premierę tego samego dnia. I tak miałem zamiar kupić COD'a nowego, więc może się pokuszę, z drugiej strony fizyka miałem zamówić...Mam nadzieję, że to będzie nowy bonus, nie "Survival".

Swoją drogą Shady coś lubi tę serię, "Till I Collapse" przy MW2 bodajże przygrywało pamiętnemu trailerowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mam nadzieję się już zapoznałeś?

http://www.lastfm.pl/tag/rapcore

http://www.lastfm.pl/tag/rap%20metal

http://www.lastfm.pl/tag/rap%20rock

Tak czy siak, jak znam się na archeologii, to Hollywood Undead jest tym, czego szukasz.

Nie wiem szczerze mówiąc, czym (i czy) różni się rapcore od rap-metal/rap-rock, ale z tego, co mogło tam zostać pominięte, polecam The White Mandingos- The Ghetto Is Tryna Kill Me

Recenzje dobre zebrało

W skład ekipy TWM wchodzi m.in. Murs, jeden z najbardziej utalentowanych raperów, zwłaszcza tekściarsko, na zachodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam was tutaj po raz pierwszy.

Tak od razu odskoczę od tematu - a kto z was kojarzy Run DMC i co o nich sądzi? z Rap/Rocku to chyba jedni z najlepszych czyż nie?

Czy znacie może oprócz nich kogoś jeszcze w tego typu rapie? Bardzo mi to przypada do gustu takie połączenie dwóch ciekawych gatunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam was tutaj po raz pierwszy.

Tak od razu odskoczę od tematu - a kto z was kojarzy Run DMC i co o nich sądzi? z Rap/Rocku to chyba jedni z najlepszych czyż nie?

Czy znacie może oprócz nich kogoś jeszcze w tego typu rapie? Bardzo mi to przypada do gustu takie połączenie dwóch ciekawych gatunków.

Jeśli dobrze rozumiem poszukujesz artystów którzy wykonują Rap/Rock, więc chyba chodzi o Rapcore. Jeśli tak to mogę ci polecić:

- Limp Bizkit

- Ice-T

- Public Enemy

- Kid Rock

- Korn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się rozczarowałem w tym roku. Czekałem na płytkę Jaya z trzymając w ręce wiadomo co, a dostałem materiał nudny jak flaki z olejem. Nie mogłem się doczekać Yeezusa, a po przesłuchaniu stwierdziłem, że płyta sama w sobie jest średnia i IMO najsłabsza w dyskografii Kanyego. Pamiętam mocno, że jakoś w tym samym okresie wyszedł Born Sinner Cole'a i mimo słabszej sprzedaży (celowo mniej bangerów na płytce), to ona przypadła mi najbardziej do gustu.

Całkiem niedawno pojawił się nowy album Drake'a - Nothing Was The Same. Osobiście podba mi się bardziej, niż Take Care. Max 2 kawałki do skipu, reszta to solidny materiał. Kosmiczne bity.

Co do tytuły "najlepsza płyta roku" - Danny Brown ze swoim Old.

BTW: Run the Jewels kozacka produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że płyta sama w sobie jest średnia i IMO najsłabsza w dyskografii Kanyego.

Serio? Gorsza nawet od "808's & Heartbreak"? To, nie powiem, unikalna na skalę światową opinia.

Pamiętam mocno, że jakoś w tym samym okresie wyszedł Born Sinner Cole'a i mimo słabszej sprzedaży (celowo mniej bangerów na płytce), to ona przypadła mi najbardziej do gustu.

Cole sprzedał więcej niż Kanye, na dodatek wydając w tym samym dniu, co on, tak więc no, niemniej dobrze widzieć kogoś, kto docenia Jermaine'a, czasem czuję się z tym osamotniony mocny, zupełnie jak z opinią, że jestem the best.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cole sprzedał więcej niż Kanye, na dodatek wydając w tym samym dniu, co on, tak więc no, niemniej dobrze widzieć kogoś, kto docenia Jermaine'a, czasem czuję się z tym osamotniony mocny, zupełnie jak z opinią, że jestem the best.

O, zaskoczonko. Zatrzymałem się w momencie, gdy BS miał o 60k mniej, a potem już nie śledziłem. Tak czy siak propsy dla Cole'a. To, że wydał w tym samym dniu, to wiem doskonale. ;)

Ktoś tutaj słyszał zwrotkę Kendricka na "Control"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendrick wymienił tam wiele nazwisk, ale na razie zabrał się jedynie za Drake'a. Drejk w którym z wywiadów powiedział, że Kendrick nie jest w stanie "zamordować" go na żadnej płaszczyźnie. Potem Kedrick z tego co pamiętam też mu coś odpowiedział i to poskutkowało, że mini-diss na Lamara pojawił się w jednym kawałku NWTS (The Language). Król NY odpowiedział 15 sekundowym dissem podczas cyphera.

Sądzicie, że ten "beef" się rozwinie? Jeżeli tak, to czy Drake ma jakiekolwiek szanse, żeby wygrać z Kendrickiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...