Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap z USA

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

^Jedynie, co obiło się mi o uszy to tylko klip "Def Jammable" promujący jego album. Jeżeli pozostałe utwory będą na takim samym poziomie, co ten kawałek to powiem, że Reggi tym razem się nie popisał, a płyta okaże się największym rozczarowaniem roku. Chyba, że wyjdzie jeszcze coś gorszego, ale jak na razie to moje gdybanie. W najbliższym czasie sprawdzę cały album.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ pewnie "Muddy Waters 2" będzie znacznie lepsze.

Czyżby Reggi miał w planach nagrać kontynuacje krążka z 1996 roku? No proszę oby się tym razem lepiej postarał, bo jego najnowszy album kompletnie mnie rozczarował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem nowego redmana ale zamierzam. Ostatnio kupiłem to:

51Q3VTEE26L.jpg

194644.jpg

0602498616611.jpg

za 19.90 w MM, naprawde bylo warto.

Teraz do Was pytanie są 2 kawałki Dr.Dre

i
, ktore sa bardzo do siebie podobne (refren,beat). Wie ktos z Was dlaczego powstaly 2 podobne wersje?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Premier zapowiedział, ze wyda nowy album Gang Starra, na którym znajdą się nigdzie nie publikowane wersy nieżyjącego już Guru. Preemo zbiera kawałki Guru z całego świata.

?Są kolesie w Europie co mają siedem, osiem takich nagrywek?, powiedział w wywiadzie dla XXLa. ?To kawałki, które nagrał z nimi a nigdy nie zostały ukończone i teraz mówią, że mogę je wziąć. Wszystkie z nich to nie słyszane nigdzie zwrotki, sprzed około półtora roku. Słuchałem ich i mam zamiar zrobić je tak, żeby brzmiały jakbyśmy byli cały czas razem. Znaczy, jesteśmy cały czas razem, duchowo on będzie ze mną do końca mojego życia.?- powiedział DJ Premier

DJ Premier ma tez zamiar wypuścić dodatkowo DVD z archiwalnymi materiałami Gang Starra no no szykuje się całkiem ciekawy materiał.

?Mam nagranie z naszego pierwszego show?, mówi. ?Byli tam Ice-T, Queen Latifah i Monie Love. Monie Love siedziała zdenerwowana w łazience próbując zapamiętać jej wers z ?Ladies First?. Special Ed powiedział jej, że będzie ok więc Monie Love weszła na scenę i dała radę. Byliśmy tam. Ice-T pokazał mi sprzęt DAT i wtedy powiedziałem ?wow?. To był 1989 rok. I ja mam ten materiał.?

?Chcę zrobić to dvd, bo od 1989 roku nagrywałem dużo materiałów,? kontynuuje. ?Nagrywałem sam do 1993 roku, dopiero później zajmował się tym ktoś inny. Mam setki taśm na których np. kłócimy się z Guru na lotnisku, mam nagranie na którym Guru się bije z Shugiem. Guru próbował walczyć ze wszystkimi. Teraz stwierdzam, że mi tego brakuje.? - mówi DJ Premier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Fajna sprawa, mam nadzieję, że Premo w natłoku pracy nie chcę na tym tylko zarobić i będzie to niezłe zakończenie dyskografii Gangstarra i świetne upamiętnienie pamięci Guru.

Czekam też aż kilka legend z NY zdissuje Solara, chociaż chyba się tego nie doczekam.

Can't leave rap alone the game needs me - nie są to czasem słowa Hovy? (patrz: sygnaturka TKPulp)

http://www.youtube.com/watch?v=Sn7Nx6eR_GE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Reggi miał w planach nagrać kontynuacje krążka z 1996 roku? No proszę oby się tym razem lepiej postarał, bo jego najnowszy album kompletnie mnie rozczarował.

Takie newsy się pojawiły, o "MW 2" i "How High 2" jakiś czas temu. Warto czekać.

Co do Gang Starr to fajna inicjatywa, na pośmiertnych wydawnictwach Guru nie da rady zbić takiej kabony jak na Pacu czy Notoriousie, więc może poziom będzie dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając jeden z polskich serwisów o rapie natknąłem się na ciekawy wywiad. W wywiadzie udzielonym globalgrind.com odpowiadał na pytania Fat Joe. Sam wywiad dotyczył kilku kwestii jak kontynuacji krążka "Darkside Vol. 1", opowiada również o swoich ulubionych artystach i kondycji hip-hopu w Stanach.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów powiedziałeś, że po ?Darkside Vol. 1? wydasz jeszcze dwa albumy i przejdziesz na emeryturę. Czy to prawda? I dlaczego akurat dwa albumy?

Sam nie wiem. Po prostu tak powiedziałem. Pracuje właśnie nad nowym albumem. Nie jest to kolejna część ?Darkside?, jest to album o moim sposobie na życie. Zrobimy kolejny ?Darkside?. Nie wiem czy będzie to pełnoprawny album, czy mixtape dołączony do albumu. Album o moim życiu nie będzie kolejnym ciężkim, podziemnym materiałem. Będzie zawierał różne rodzaje rapu. Możecie spodziewać się go w okolicach czerwca. Będzie tam kilka hitów. Bity zrobią mi: Jim Johnson, Rico Love, Scott Storch i Scoop DaVille. Tytuł tego albumu to prawdopodobnie ?Lifestyle?. - odpowiada Fat Joe

Wspomniałeś, że ?Lifestyle? będzie zawierał różne utwory. Czy są one czymś inspirowane?

Inspiruje się tym, że bywam w różnych miejscach na całym świecie. Inspiruje mnie Flo Rida i inni komercyjni muzycy, ale nie będę robił takich kawałków. Zrobię imprezowe kawałki. Możecie nazywać to Urban-Party Music. Coś jak ?Lean Back? i ?Make it Rain?. Na pewno to nie będzie pop. Powtórzę jeszcze raz. Jaram się Pitbullem i Flo Rida, ale nie każdy może być szanowany za taką muzykę. To jest teraz popularne, ale nie wyobrażam siebie w takiej konwencji. - odpowiada Fat Joe

Co myślisz o aktualnej kondycji rapu?

Gdybym powiedział, że mi się nie podoba, to zabrzmiałbym jak hejter. Zawsze jest tak, że mamy dobrą muzykę i kompletny syf. Kocham rap bardziej niż cztery lata temu. Wtedy myślałem, że hip-hop umarł. Jestem szczęśliwy, ponieważ wybiłem się w najlepszym okresie dla rapu. Wtedy kiedy na topie byli LL, Rakim i KRS One. To była złota era rapu. - odpowiada Fat Joe

Kogo słuchasz teraz?

Jaram się Nicki Minaj, Kanye. Lubie ?Black and Yellow? od Wiza. Kozacki numer. - odpowiada Fat Joe

Możesz polecić kogo powinniśmy posłuchać?

Powiem wam o najlepszym amerykańskim artyście, którego zna mało osób: Tech N9ne. On jest w trasie cały rok. Byłem na kilku jego koncertach gdzie zawsze jest około 5000 osób i wszyscy szaleją. Mógłby być najbogatszym raperem na świecie, ponieważ ma ogromne wsparcie fanów, ale radia go nie puszczają. Tech jest prawdziwym geniuszem. - odpowiada Fat Joe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do Was pytanie są 2 kawałki Dr.Dre 187 Ulm i Deep Cover, ktore sa bardzo do siebie podobne (refren,beat). Wie ktos z Was dlaczego powstaly 2 podobne wersje?

Lil' Wayne - Fly in

Lil' Wayne - Carter II

Lil' Wayne - Fly Out

Taki sam beat, co mu odwaliło, tylko tekst zmienił :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do Was pytanie są 2 kawałki Dr.Dre 187 Ulm i Deep Cover, ktore sa bardzo do siebie podobne (refren,beat). Wie ktos z Was dlaczego powstaly 2 podobne wersje?

Taki sam beat, co mu odwaliło, tylko tekst zmienił :o

Trochę mógłbys rozpisac swoją odpowiedz. Napisałes jedno krotkie zdanie, z ktorego nic nie zrozumialem :o... Dlaej podtrzymuje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomy dobre, mam pytanie - znacie jakieś dobre internetowe radia puszczające amerykański rap i r&b? Obecnie słucham Hot 108 Jamz, ale kawałki często się tam powtarzają niestety... Kiedyś słuchałem naszej polskiej popgry, bo tam też całkiem niezłe bangiery można było usłyszeć, ale teraz już ta radiostacja nie działa. ;/ Słowem - proszę o pomoc.

Zadko kiedy słucham radia, ale jest taki programik jak open fm. Tam znajdziesz dobre stacje z muzyka rap. Ale nie weim czy nie musisz miec do tego gg :dry: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim krokami nadchodzi nowy album Taliba Kweli "Gutter Rainbows?, bo tak nazywać się będzie płyta. Wyjdzie 25 stycznia w Duck Down/Blacksmith Records. Ciekaw jestem, co tym razem stworzy pan Kweli.

Sprawdźcie poniżej pełną tracklistę:

1.After The Rain (produced by 88-Keys)

2.Gutter Rainbows (produced by M-Phazes)

3.So Low (produced by Shuko)

4.Palookas feat. Sean Price (produced by Marco Polo)

5.Mr. International feat. Nigel Hall (produced by S1)

6.I?m On One (produced by KHRYSIS!)

7.Wait For You feat. Kendra Ross (produced by S1)

8.Ain?t Waiting feat. Outasight (produced by 6th sense)

9. Cold Rain (produced by Ski Beatz)

10.Friends & Family (produced by E. Jones)

11.Tater Tot (produced by Nick Speed)

12.How You Love Me feat. Blaq Toven (produced by Blaq Toven)

13.Uh Oh feat. Jean Grae (produced by Oh No)

14.Self Savior feat. Chace Infinite (produced by Maurice Brown)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj źle sie dzieje w świecie rapu ostanio panowie, najpierw biebery z Dre czy z Westem, wiele rozczarowan(patrz Dogg Pound, Snoop Dogg i Katy Perry :dry: ), a teraz jeszcze to:

- jak mozna tak zbeszcześcic takiego pieknego klasyka? Pytam się! :dry:

Dobrze, ze jest jeszcze Kno( "Death is Silent" własniej przesłuchuje arcydzieło pod względem bitów i nie tylko :wink:) , K-Rino i Eminem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie te lata, kiedy Coolio był na fali. Taki ruch z jego strony pachnie skokiem na kasę, co samo w sobie złe nie jest, bo pieniądze są dobre i potrzebne, ale mógł jakiś nowy track z nimi zrobić, a nie przeróbkę klasyka.

Nie, wychodzi na to, ze pieniadze sa złe :wink: . Bo przez nie mamy takie piosenki(i duety)...

Co polecilibyście z Twisty? Jakis dobry album?

I Necro mam do wyboru: Necro - Cockroaches EP, Necro - The Sexorcist (2005), Circle Of Tyrants - The Circle Of Tyrants(2005), Necro - The Pre-Fix For Death (2004), Necro - Gory Days (2001), Necro - I Need Drugs (2000), ktory na poczatek, a który na odstawke :rolleyes: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...