• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

15383 postów w tym temacie

Wszystkie się wyprzedały :) 

Na razie nikomu nie anulowali...

0

No, niezły cyrk z tą kolektorką Horizona, też się nie załapałem, ale może jeszcze coś się pojawi w sklepach na premierę. Do czasu podobne jaja były z EK The Last Guardian, którą kupiłem od razu, bo bałem się o późniejszą dostępność. Później było  BUM i każdy sklep miał ją na premierę. Co gorsze, teraz jest przeceniania. Nie mam nosa do zaklepywania kolekcjonerek, bo później i tak są przeceniane. Z Horizonem zaryzykowałem i czekam, bo i sama figurka nie powala na tyle, bym o nią darł szaty. Mimo wszystko gra zapowiada się dobrze, to i takie wydanie bym przygarnął.

0

Akurat to figurka im się udała i jest świetnej jakości, bo nie robi ją Gentle Giant o ile dobrze pamietam.

0

5 minut temu, MadMix napisał:

Akurat to figurka im się udała i jest świetnej jakości, bo nie robi ją Gentle Giant o ile dobrze pamietam.

właśnie że Gentle Giant ją robi. U mnie nadal wisi i w MM i w tym redconie. Jak gdzieś anulują to dam znać :P

0

Tzn ja właśnie miałem na myśli, że Gentle Giant ją robi, dlatego jest dobrej jakości. To "nie" się wkradło przez przypadek. ;)

0

Redcoon anuluje edycje kolekcjonerskie. Niestety trzeba będzie wydać gruby hajs, by zdobyć tą ek. Playstation Polska nie potrafi odpowiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Albo inaczej nie są w stanie.

0

Z innej beczki można składać reklamacje domku z R7 jeśli Wam się uszkodził. Dostaniecie nowy+koszulkę...

0

Na grajtanio the last of Guardian za 299zl

Wysłane z mojego F3211 przy użyciu Tapatalka

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.