Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

2 godziny temu, Errasmus napisał:

Być może można jeszcze kupić Horizon EK za normalną cenę. Szukajcie, a znajdziecie. Ja znalazłem :P 

Też wszędzie szukam, choćby limitki, i znaleźć nie mogę. Priv, jeśli nie chcesz pożywiać tu handlarzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SystemShockPl napisał:

I za co jest tam płacić te 150 zielonych? :) Zwykła śmieciówka o i tak sporym nakładzie jak za taką grę. Jeśli cdp wyda to jak poprzednią ek to będę happy. Żeby było śmieszniej ek z cdp schodziła na allegro po 400 , a kickstarter po 200 :D. 

Wydaje mi się, że tych kolekcjonerek będzie mniej więcej tyle, ile zostanie zakupionych teraz w ramach kampanii na Figu. Na chwilę obecną to jakieś 2500 sztuk, co nie wydaje mi się dużą ilością. Czy zawartość powala? Niekoniecznie, ja jednak jako fan Obsidianu bardzo żałuję, że nie mam kasy, żeby sobie zafundować taki specjał.

A PoE1 w Polsce w pudełku wydała akurat Cenega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TTTr96 napisał:

A PoE1 w Polsce w pudełku wydała akurat Cenega.

Cenega? Może być, już dawno tego pudełka w ręku nie miałem. Takie małe tekturowe, prawda?. Jak napiszą, że dają po dwa kody na grę. Kupujcie sobie i dla kolegów z forum. Bo potem to tylko po 400 zł na allegro. Ja dałem 250 zaraz po wyprzedaniu się

Tak patrząc na ceny nowości, to już chyba zatarły się granice między konsolami , a piecem. Ciekawi mnie jaka jest wasza teraz opinia na ten temat. Dalej jesteście przekonani tylko do pieca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż to za tajemniczy sklep miał na stanie tą kolektorkę ? nie żebym polował na tą edycję ale może w przyszłości się przyda

miał ktoś w ręku ten medalion http://allegro.pl/kolekcjonerski-medalion-for-honor-box-po-grze-pb-i6719988050.html jakość do przyjęcia czy mega szajs ?

do premiery Mass Effect już niecały miesiąc a steela jak nie było u nas tak nie ma, w MM jest jakiś preorder ale to tylko pudelku z kodem 

wygląda super http://steelbook.com/releases/mass-effect-andromeda-steelbook-edition/

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal żadnego maila nt. wysyłki Horizona nie dostałem, jeszcze się okaże, że dla mnie nie starczyło, zamawiałem wczoraj o 19:50. Daliście dostawę na poniedziałek (płatną), czy wtorek (darmową)? Ja dałem to drugie, może dlatego maila dostanę w poniedziałek, it is a mystery. Nadal nie mam zaufania do tego typu sklepów, skoro renomowane growe sklepy nie mają tej EK w ofercie. Czekam na rozwój wydarzeń...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuję, ale obawę lekką mam, bo wszyscy zamawialiśmy w podobnym czasie, a u mnie już jakaś podejrzana cisza. W sumie dziwne, premiera gry we środę, jeśli dostawy będą na poniedziałek/wtorek to mają naprawdę dobre źródło, jeśli się z tego wywiążą to szczena mi opadnie i nabiorę do nich zaufania. Nie uda się, nie będę rozpaczał, choć w tym roku to na tę kolekcjonerkę najbardziej byłem napalony. W pokoju coraz mniej miejsca na tak monstrualne pudła, finansowo z roku na rok robi się też coraz gorzej, ceny idą w górę, a jakość taka sama, jeśli nie gorsza niż przed laty. Jeszcze kibicuję ewentualnym kolekcjonerkom niezapowiedzianego Asasyna i Red Dead Redemption 2, w tym przypadku na pewno brałbym w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Spokojna głowa, ja dziś do nich dzwoniłem, bo też zamówiłem w piątek około 20, z tym że wybrałem wysyłkę ekspresową, a żadnego numeru nadania nie otrzymałem. Poinformowano mnie, że przy zwykłej wysyłce, nadadzą paczkę w poniedziałek, a przy ekspresowej kurierzy odbierają je w piątek lub w niedzielę wieczorem.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, modlę się, by nie doszła w fatalnym stanie. Na 90% ta ek nie ma wierzchniej folii, czyli podobnie jak ek Uncharted 4. Jak zapakują w karton lub owiną folią to będzie w porządku. Gdzieś tę nalepkę przewozową w końcu muszą nakleić. Wiecie może jaki kurier to rozwozi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...