Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dnia 15.02.2017 o 18:10, NWWStation napisał:

Tylko Diablo Hellfire mi brakuje. Niby to nie Blizzard, ale zawsze lubiłem ten dodatek. Nigdy go nie trafiłem w sensownej cenie w sumie (chociaż też szukałem PL wersji, bo w takiej mam podstawkę). Myślę o wersji w dużym pudle, ofc

Okazja ostatnia była ponad 5 lat temu , gdy po raz pierwszy poszła aukcja za 300 zł.... Gra jest po angielsku, ale chodzi Ci o duży box z Cdp. Sa jego dwa rodzaje mniejszy czyli premiera i większy jakby dodruk. Nie pasujący wielkością do Diablo 1. Podobnie było z serią SC , reedycje nie miały otwartego przodu (podstawka )  i miały większe boxy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Okazja ostatnia była ponad 5 lat temu , gdy po raz pierwszy poszła aukcja za 300 zł.... Gra jest po angielsku, ale chodzi Ci o duży box z Cdp. Sa jego dwa rodzaje mniejszy czyli premiera i większy jakby dodruk. Nie pasujący wielkością do Diablo 1. Podobnie było z serią SC , reedycje nie miały otwartego przodu (podstawka )  i miały większe boxy. 

Otwartego przodu? Co to znaczy? Ale tak, chodzi mi o te pudła od Cdp. Mam od nich od SC podstawki (ach te instrukcje na ponad 90 stron i opisy historii, aż to się chciało czytać) i dodatku, Diablo podstawki itd.

Parę razy prawie kupiłem wersję USA, ale w sumie bym wolał od Cdp, bo kolekcja itd. Ale jak pisałem, jakoś mnie nie pali i sobie spokojnie czekam. Może się kiedyś trafi, kto to tam wie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Normalnie przednia część okładki od SC1 była otwierana jak książka. Reedycje już nie. Jak Twoja tak się nie otwiera to masz reedycję. 

Aha, no, mam reedycję. Nie, żeby to mnie jakoś bolało xD

Nie mam wersji otwieranych, myślałem, że w USA są tylko takie, he he.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie zamówił, to w ofercie konsole i gry znów jest dostępny Torment nowy EK za 339zł:

Torment: Tides of Numenera PC

 

A w CDP jest edycja z plakatem i dużym boxem, też ciekawa opcja w sumie

https://cdp.pl/torment-tides-of-numenera-pud-pc.html

 

Oprócz tego kolekcjonerka Castelvanii po bardzo okazyjnej cenie:

CASTLEVANIA LORDS OF SHADOW 2 DRACULA’S TOMB PREMIUM EDITION X360

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Errasmus napisał:

Media Markt anuluje część zamówień na Ek Horizon Zero Dawn. Sprawdźcie lepiej swoje zamówienia.

U mnie dalej jest "Zamówienie złożone" ale zamawiałem dość szybko po wrzucie (około 13, 1 lutego) Więc jakbym się nie załapał, to chyba by mi już wysłali anulowanie. W końcu wycofali ze sprzedaży. 

 

@Errasmus pozostaje mi tylko czekać.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 12:14, NWWStation napisał:

jak ktoś zauważy to dajcie znać, zestaw na pewno lepszy od tego naszego z koszulką, w Czechach dają za to kubek https://www.xzone.cz/mail.php?id=12359 

pytanko dla tych co kupili RES7 z MM , czy wydanie pecetowe też było tak zapakowane, zagapiłem się i już wykupiona edycja :( 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badał ktoś może jak wygląda kwestia nowego Tormenta? Nie planowałem brać tej gry na premierę, ale coś mi podpowiada, że warto się zorientować jak wygląda tema w razie gdyby pojawiły mi się jakieś wolne środki. Jak wygląda kwestia cen kolekcjonerki (który sklep ma najniższą) oraz który sklep ma 'najlepsze bonusy'. Będę wdzięczny za jakąś pigułkę wiedzy na ten temat. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zamówienia zostały anulowane. Nie ma oficjalnego stanowiska. I nie będzie. Dlatego nie widzę sensu się spinać. To było do przewidzenia. Media Markt barzo rzadko ma w ofercie kolekcjonerki. Empik i Ultima też nie zrealizują wszystkich zamówień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne, że nie anulują wszystkim od razu. U mnie nadal w MM mam aktywne. zamówiłem z tego redcoona, ale to rzeczywiście jest jakiś cyrk z tą EK. Wszyscy anulują? Empiki, Euro, ultima, MM, saturn i gdzie się jeszcze pojawiło?

 

@Errasmus nie cenegę, tylko PlaystationPolska, bo oni są dystrybutorem tej gry.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...