Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

4 godziny temu, NWWStation napisał:

Chyba nie było:

No nie, ale preorder 200 dolca jest już. Też mnie gra nie obchodzi, ale poprzednią nie kupiłem za 269 i jakoś mi się odechciało FF. Nie wchodzili w figurki i było idealnie. Jakby za 100 nie mogli bez niej tego sprzedawać. Tego ziomka mogliby spychać za 100 i każdy były happy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SystemShockPl napisał:

No nie, ale preorder 200 dolca jest już. Też mnie gra nie obchodzi, ale poprzednią nie kupiłem za 269 i jakoś mi się odechciało FF. Nie wchodzili w figurki i było idealnie. Jakby za 100 nie mogli bez niej tego sprzedawać. Tego ziomka mogliby spychać za 100 i każdy były happy. 

Wiadomo. Jako ciekawostkę pokazałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu rozpudełkowałem moje For Honor - ta edycja z UbiShopu jest kosmicznie dobra. Naprawdę, ten stojak z hełmami robi wrażenie, a chcąc go zmontować nie byłem w stanie wepchnąć tych stojaków w podstawkę. Do tego, stojak drewniany i hełmy metalowe - dawno nie dostaliśmy tak dobrego i klimatycznego gadżetu. Za 360zł, które za to dałem było warto! Aczkolwiek, brakuje mi w tej edycji artbooka. Ta gra aż się prosi o pełnowymiarowy artbook, a tu go niestety brakuje. Może kiedyś dokupię samodzielny (o ile będzie) i wtedy uznam to za wydanie kompletne. Nie słuchałem jeszcze OST-u, ale znowu odnoszę wrażenie, że to jakaś demówka (utworów jest dosyć mało na liście). Za to cieszy kompletna gra, chociaż śmiem podejrzewać, że do tej gry powstanie kolejny season pass jak np. do Rainbow Six Siege. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, TTTr96 napisał:

W końcu rozpudełkowałem moje For Honor - ta edycja z UbiShopu jest kosmicznie dobra. Naprawdę, ten stojak z hełmami robi wrażenie, a chcąc go zmontować nie byłem w stanie wepchnąć tych stojaków w podstawkę. Do tego, stojak drewniany i hełmy metalowe - dawno nie dostaliśmy tak dobrego i klimatycznego gadżetu. Za 360zł, które za to dałem było warto! Aczkolwiek, brakuje mi w tej edycji artbooka. Ta gra aż się prosi o pełnowymiarowy artbook, a tu go niestety brakuje. Może kiedyś dokupię samodzielny (o ile będzie) i wtedy uznam to za wydanie kompletne. Nie słuchałem jeszcze OST-u, ale znowu odnoszę wrażenie, że to jakaś demówka (utworów jest dosyć mało na liście). Za to cieszy kompletna gra, chociaż śmiem podejrzewać, że do tej gry powstanie kolejny season pass jak np. do Rainbow Six Siege. ;) 

Aby powstał drugi SP musi być na tyle duże zainteresowanie co Siegem- a po becie mam pewne obawy że gra może szybko umrzeć. Zweryfikuje to czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2017 o 16:51, SystemShockPl napisał:

A kto niby wykupił? Handlarze jak zwykle.  Będzie się walać po ebay przez kilka lat w cenach po 500 euro. 

Wygląda na to że się myliłeś co do For Honor. Na allegro nie ma ani sztuki a na ebayu zostało z 5. Na 2-3 przed premierą z tego co widziałem schodziło kilka dziennie a cena cały czas rosła. Teraz jedynie za za 1200zł można kupić minimum to co zostało a i później będzie pewnie jeszcze drożej.No przyznam że zaskoczony jestem.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę swoje - ta litografia z podziękowaniami to banał. W dodatku słabo wykonany , soundtrack leży i kwiczy - ocb? W kopercie? Na wierzchu nie najgorzej wykonanego pudła dostajemy tekturkę, a na niej grę wraz z kopertą.  Dalej opakowanie na całość, no jak mam to postawić na półce nie otwierając? Szare duże paskudne pudło?? Double ocb i minus dla ubi.  To co najlepsze to podstawka numerowana z drewna i trzy kołki, hełmy owszem masywne i nie brzydkie. Można było jednak zamiast w całości z metalu użyć różnych materiałów i kolorów by wyglądały bardziej realistyczne, albo dać inną replikę 1:1 w każdej platformie. Ogólnie patrząc na całośc to na plus, przy tym syfie co wydają. Jest naprawdę nie najgorzej. Nie kosztuje 300 dolców i człowiek się tego nie wstydzi , że kupił i postawi na półce. Brak artbooka , zamiast season pass to już wiadomo :)

Dla tych co myślą czy to sprzedać dalej , info ode mnie. Nie otwierajcie gry , bo pudełka z nią nie zastąpicie. Jest to exclusive z ubi, pudełko wielojęzykowe, przygotowane do tej wersji. Bo na rynek poszczególnych krajów wchodzą edycje gold w języku danego kraju. 

Nie grałem w to bo nawet zalogować się w becie nie szło, ale z doświadczenia, patrząc na Rune, Severance, Die by the sword tego typu multi kariery nie zrobi. Za 2-3 mce gra może być za pół ceny jak Heroes 7, a serwery stać puste. Ludzie wolą pukać w Call i Medal. Może choć w co wątpię, ubi dorobi fajną kampanię w singlu. 

49 minut temu, Yoszek napisał:

Wygląda na to że się myliłeś co do For Honor.

Że co zrobiłem? Myliłem się kiedy proszę Pana??

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=for+honor+collectors&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=0&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D2&_salic=3&LH_SubLocation=1&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

 

jak się będę mylił co do tego typu rzeczy to poproszę o dowody :)

Na allegro owszem były, ale mało. No kto w ogóle to wystawia na allegro? Ten serwis to złodziejskie corpo i niech ląduje w piachu. Od kiedy swój sklepik otworzyli to poszli z prowizjami w górę. Na filmach przycinają , aż 10% !!!  Auto wystawić tam to 25 zł i to dwa razy krótszy termin niż w innych serwisach. Mnóstwo kolekcjonerów sprzedających rzeczy poszło w inne serwisy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 19:32, UnboxingManer napisał:

Kolekcjonerka For Honor - klasa sama w sobie. Już powoli zaczyna się wysyp tej kolekcjonerki w absurdalnych cenach na Alledrogo. Myślę jednak, że za jakiś czas pojawią się oferty tańsze ;)

Wciąż tak uważasz? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NieR: Automata też "przepiękne" ceny osiąga. Nawet jeszcze nie wyszła. W sumie standard od tej firmy. Pewnie jak zwykle będzie ostatecznie tylko fajna, ale co się ludzie pobiją, to ich ;)

Sam tytuł dosyć wpasowuje się w klimaty, które preferuję, ale obawiam się, że to ostatecznie nie wyjdzie tak, jakbym chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, UnboxingManer napisał:

Tak, nadal twierdzę, że na różnego rodzaju serwisach u osób które mało znają się na cenach spokojnie dopadnę tą EK

Twierdzisz , że osoba, która słyszała o tej ek, założyła konto na ubi, opłaciła to online, nie znajdzie info za ile to może pchnąć? Jest różnica między zakupem towaru w swoim kraju , a zakupem online za granicą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Errasmus napisał:

For Honor to dobra kolekcjonerka. Wątpię. by spadła na wartości. Leci jak ciepłe bułeczki. Ja będę miał bez gry. Gra mnie nie interesuje. Jest dobra, ale nudna... Czyli nie porywa...

Moim zdaniem może się trafić. Tu chodzi o coś innego. Czy się komuś chce czekać. Bo to może potrwać i to długo, zanim się trafi fajna oferta. Może też się nie trafić, to jednak loteria. Ale myślę, że sporo to ludzi kupiło, więc może się kiedyś tam pojawić. Fakt, mogą to też inni polować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa edycja prosto z Ubisoftu nie trafi się okazjonalnie. For Honor jest dobrze wykonana. Po za tym, każdy może sobie sprawdzić po ile chodzi na Ebay. Jedynie można trafić taniej egzemplarz "jak nowy" ale nie za to 150-250 zł! Ludzi różne sytuacje przymuszają do wielu różnych decyzji. Jeśli ktoś będzie chciał wystawić to wystawi na allegro, Ebay, olxie. Tylko czy mu nie zejdzie? Owszem sprzeda bez problemowo za przyzwoite pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Errasmus napisał:

Nowa edycja prosto z Ubisoftu nie trafi się okazjonalnie. For Honor jest dobrze wykonana. Po za tym, każdy może sobie sprawdzić po ile chodzi na Ebay. Jedynie można trafić taniej egzemplarz "jak nowy" ale nie za to 150-250 zł! Ludzi różne sytuacje przymuszają do wielu różnych decyzji. Jeśli ktoś będzie chciał wystawić to wystawi na allegro, Ebay, olxie. Tylko czy mu nie zejdzie? Owszem sprzeda bez problemowo za przyzwoite pieniądze.

Sprzedawałeś na ebay? Ja próbowałem. 10 wyświetleń w ciągu miesiąca. To samo co ja sprzedawałem, ba, w gorszym stanie z UK wtedy ludzie się dobijali do 700zł, a u mnie było 400zł. Oni nie wybierają w wyszukiwarce całej Europy/Świata. A jak im się poda przesyłkę, to w ogóle wyśmieją. Nie polecam. Więc pozostają nasze serwisy aukcyjne, a tam rożnie bywa. Czasem się coś wystawi i walka na maxa, a czasem prawie nikt nie patrzy, bo się tego nie spodziewa i ktoś może trafić tanio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesem jest też dobry opis, który zachęci. Nie wiem ile razy próbowałeś. Jak masz mało feedbacków to nic nie zdziałasz. Ludzie są wybredni, bo chcą kupić okazjonalnie. Doświadczyłem absurdalnych głupot, więc nawet nie wdawałem się w takimi w rozmowę. NWW ja nie sprzedaję swoich edycji. Jako kolekcjoner dbam o nie. Jeśli Ciebie znudziły to przykre, ale wiele osób tak ma. Zbiłem z toru. For Honor cena momentalnie wzrosła i nikogo nie trzeba było namawiać. Okazyjnie to można kupić hełm z Titanfalla 2. Kiepskie wykonanie i wysoka cena. Podobnie jak Ghost Recon Wildlands. Tutaj cena na pewno spadnie i wpadnie na Black Friday. A na koniec powiem, że kolekcjonerstwo to pewne ryzyko. Jeśli ktoś się na to nie  godzi, to po prostu w to nie powinien się bawić :) 

NWW For Honor jest numerowane tak apropos ;)

Edytowano przez Errasmus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NWWStation napisał:

Nie polecam. Więc pozostają nasze serwisy aukcyjne,

Herezje kolego głosicie. Raczej po prostu jesteście amatorem-sprzedawcą. Wszystkie kolekcjonerki łącznie z polskimi zepchnąłem na ebay. Wyjątek stanowiły dwie z kilkunastu, które przemilczę. Co to dla kupującego jest wydać 15 euro na kuriera . jak kupuje grę za ponad 100 euro. 

 

8 godzin temu, NWWStation napisał:

po ile był Homeworld kolekcjonerka na allegro?

Pojęcia nie mam, wiem , że na Amazonie była wyprzedaż. Obecnie nie ma. O tym też jak obecnie wśród młodego pokolenia jest to mało znana marka to pisał nie będę. Przecież wiesz w co się teraz gra. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Herezje kolego głosicie. Raczej po prostu jesteście amatorem-sprzedawcą. Wszystkie kolekcjonerki łącznie z polskimi zepchnąłem na ebay. Wyjątek stanowiły dwie z kilkunastu, które przemilczę. Co to dla kupującego jest wydać 15 euro na kuriera . jak kupuje grę za ponad 100 euro. 

Ja tam nie wiem, mogę poszukać w historii aukcje. Wystawiłem z możliwością wysyłki na cały świat, potwierdził ten ich regulamin itd. Potem była cisza, jedna osoba spytała tylko o przesyłkę i chyba jej się nie spodobała. Zaraz, jakie 15 euro na kuriera? Więcej to kosztuje... Znaczy zależy gdzie to ma być wysyłane i waga też dosyć istotna. Wystawiałem Bioshocka, żeby nie było. Potem na allegro ładnie zszedł, więc ostatecznie jestem zadowolony. Napisałem, jak było. Wielkim sprzedawca nie jestem, bo masowo tego nigdy nie kupowałem - chociaż trochę tego było i sprzedałem większość. Ostatnio miałem sprzedawać gry Blizzarda, ale porzuciłem ten pomysł. One są śliczne i same gry ciągle mnie niesamowicie bawią - bardziej od nowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SystemShockPl napisał:

Starcrafty dodatki są grosze warte , bo natłukli tego niesamowicie dużo. Stracisz tylko, a artbooki fajne są. W zasadzie to coś zostawiasz?

Pomijając jakieś edycje premierowe gier na Steam, które nic nie są warte, to wszystkie gry Blizzarda (premierówki lub kolekcjonerki - jeśli były), do tego seria Fallout, AVP seria, kolekcja TES (ten pack kilku części), ME trylogia w zbiorczym, a reszta to już chyba Steam. Może o czymś zapomniałem, nie będę się kłócił :P

Tylko Diablo Hellfire mi brakuje. Niby to nie Blizzard, ale zawsze lubiłem ten dodatek. Nigdy go nie trafiłem w sensownej cenie w sumie (chociaż też szukałem PL wersji, bo w takiej mam podstawkę). Myślę o wersji w dużym pudle, ofc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...