Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Pomyliłem,beta otwarta od dziś jest. Była zamknięta. Więc może od dziś znów się pokaże kilka sztuk.

W zamkniętą betę grałem jakieś 20h i w mega skrócie mogę powiedzieć-pojedynki 1vs1 są świetne. Jak jest więcej ludzi to za duży chaos i każdy tłucze się na pałę i gra się robi taka se bo jej główny atut-system walki-przestaje mieć znaczenie.

Jak Cię dwóch ludzi gankuje to raczej masz marne szanse aby coś zrobić a większość ludzi tak grała-walczyli tylko wtedy kiedy odosobnili jednego gracza.

Na pewno wygląda i działa przekozacko-grałem u Siebie na ps4pro i lg 65b6 i choć w becie hdra nie było to i tak grafika i detale wszystkiego piękna sprawa.

 

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znów się pojawiła na ps4.

No i dlatego nazwałem to multi guanem. Sensu multi to ja nie widzę w czymś takim. Pomijam moje odkrycie roku dawno temu , że od kiedy w ogóle nie tykam multi to mam czas na różne fajne rzeczy w życiu. Mogliby zrobić expansion pack w starym stylu czyli nowa kampania  w innej krainie z nowymi umiejętnościami. Ale po co, mapki do multi nowe i tak gotowe, season pass jest. "Krowy" będą gotowe do dojenia to będziemy wrzucać po jednym paku, udając , że robimy kolejne i będzie fajnie.

Chyba , że się mylę co do ubisoftu i zamiast mapek multi i wyciętej zawartości z singla dostaniemy co innego. Wtedy chylę czoła przed ich łaskawością.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dostępnej wersji PS4, to jest błąd sklepu. Gdy doda się do koszyka to się nie da zamówić bo już nie ma. ;)

 

Osobiście wolę season passa niż artbooka za którymi nie przepadam. Jest soundtrack i jak dla mnie super. Co do single'a, to też mi na nim zależy, ale z tego co słyszałem ma być normalny single, ale może coś źle zrozumiałem...

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MadMix napisał:

Osobiście wolę season passa niż artbooka za którymi nie przepadam.

Herezje tu głosicie i należy to zgłosić to głównego inkwizytora. 

Artbook vs season passs

1. Cena idąca z każdym rokiem w górę/cena idąca w dół

2. Na dobrze wykonany artbook nawet crapiatej gry zawsze są chętni / na season pass do crapa już nie

3. Fotki , szkice rzadko się nudzą / gra może okazać się nudna i nie zagrasz w dodatki za które zapłaciłeś

4. Do książki zawsze wrócisz , bo stoi na półce / wracanie do gry z wyłączonymi serwerami jest nie możliwe.

5. Książkę możesz pożyczyć otrzymać w zamian inną, odpsrzedać jak się znudzi / season pass za chore pieniądze jest na zawsze z tobą

6. Przygotowanie książki zajmuje czasu dużo / season pass po co się męczyć niech zwiększą sprzedaż

7. Artbook nie ma goty i nie kupisz go później / gra AAA (czyt wydmuszka marketingowa) zawsze ma goty i kosztuje mniej niż premierowa wersja oraz dostajesz wszystko nawet różowe slipki dla rycerza jeśli takowe były jako płatne dlc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SystemShockPl ty piszesz z pozycji kolekcjonera, dla gracza wydaje mi się ze season pass jest ważniejszy

pojawiło się nagranie z odpakowania Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands edycji z czaszką i słuchawkami

 

na filmie widać że nakład tej edycji to tylko 9999 egz., ciekawe ile waży czaszka bo gościu nic nie mówi i jeszcze te koszmarne rękawiczki .. brrr

pozostając w temacie Ghost Recon - Media Markt ma bodajże na wyłączność edycję DELUXE zawierająca dodatkowo mapę i ścieżkę dźwiękową na płycie https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-pc-tom-clancy-s-ghost-recon-wildlands-deluxe-edition steelbooka brak ale może się pojawi

steelbook z For Honor jest za to w ofercie cdp.pl  https://cdp.pl/for-honor-bonus-pud-pc.html 219,99 zł :(

CENEGA po wtopie z HUSK wreszcie ogłosiła że wyda w Polsce pudełko z Little Nightmares http://www.cenega.pl/news/little-nightmares-w-planie-wydawniczym-firmy-cenega/8197 cena wyjściowa to 159,99 zł czyli o kilka zł drożej niż np. w Niemczech 34,99 EUR czy Anglii 29,99 GBP

z innych pudełkowe wydanie Torment: Tides of Numenera trafiło na platformę sprzedażową TECHLANDu https://boxoffstore.pl/pl/offers/torment-tides-of-numenera/ niestety nic nie zachęca akurat do zakupu u nich, drogo i bonusów brak

bonusami kusi za to np. cdp.pl tj. limitowana edycją pudełka z kolekcji "CDP Insider" https://www.facebook.com/zapakuj.to/posts/1717178501946105 niestety zamawiając u nich nie dostanie się już steelbooka co by nie było za fajnie  http://bit.ly/Torment-Edycja-Insider-Box

empik również kusi bonusem w postaci "ekskluzywnego" przewodnika po grze https://issuu.com/empik2011/docs/tom_kultury_2_2017_small/40 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robart napisał:

 

SystemShockPl ty piszesz z pozycji kolekcjonera

 

Z jakiej innej mam pisać? Gracz kupi te hełmy by je sobie na uszy i nos założyć? Season pass powinien być możliwy do kupienia dla leniwców na premierę ze zwykła edycją za 1zł taniej w komplecie. Powinna się nazywać deluxe czy coś edycja dla gracza. Zamknęło by to temat. Bo zakup season pass jest naprawdę "priorytetową" sprawą i tak odblokowują dodatki  powoli , że do tego czasu wszystko tanieje. Zanim np do Mordoru wyszedł ostatni dodatek ja za season pass kupiłem za 1/3 ceny. Nic nie przemawia więc za tym by on był na premierę dodawany w kolekcjonerce. Gry od ubisoftu tym bardziej, sorry ale ta marka straciła na znaczeniu. O kiepskich opiniach For honor się naczytałem. Zobaczymy

 

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła już się Little Nightmares w  świetnej edycji z malutką figurką. Cena to jedyne 149zł na wszystkie platformy.

Edycja PC

Edycja PS4

XBOX ONE

 

O grze słyszałem bardzo dużo dobrego, bardzo liczyłem, że ta edycja się pojawi u nas, także ja swój egzemplarz już zamówiłem. ^^

 

BTW, jest też fajna edycja nowej Zeldy:

Legend Of Zelda Limitowana Edycja NSWITCH

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

For Honor kolekcjonerka doszła do mnie dziś z UBI:D

Przyznam że mnie mega zaskoczyli wysłaniem na tyle przed premierą. Do samego końca miałem wątpliwości że jednak coś będzie nie tak ale teraz gdy wymacałem wszystko to to jest klasa sama w Sobie-fenomenalnie wykonane są te hełmy,ciężkie jak diabli i większe niż myślałem.

Cudnie się prezentują,jedyne czego brakuje tej edycji to steelbook. Muszę go jeszcze dorwać gdzieś do kompletu. Fotki w galerii poniżej.

http://imgur.com/a/G7HCq

 

Podstawka jest drewniana,metalowa blaszka z grawerem i ilością wybita,na szczytach palików do hełmów jest ogumowanie. Podstawka bardzo jak widać porządna również:) Soundtrack miał być cyfrowy a jednak jest na płycie.

 

Po jeszcze większych i głębszych oględzinach tylko się upewniłem-ta EK właśnie wskoczyła na mój top 1 w kolekcji. Od pudełka zbiorczego z grubego kartonu,z grafiką w środku wyrysowaną,świetnie otwierającym się,jak szkatułka i z przyjemnego materiału w dotyku-identyczny jak Deus Ex. Nadruk wysokiej jakości. Litografia ładnie przygotowana i oklejona plastikiem,hełmy i podstawka to już pisałem. Mocarne 9+,była by dycha gdyby nie brak steelbooka. I dałem za to lekko ponad 5 stówek,co patrząc na jakość i porównując do reszty tego co jest na rynku to tak EK miażdży inne w przedbiegach.Jestem zachwycony nią:)

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszę używki? Nie,nie bawię się w zafoliowane kolekcjonowanie. Kupuję tylko to co mi się podoba i chcę mieć każdy tytuł jaki wyszedł na daną platformę na półce który uważam że warto mieć.Kupuję tylko nówki i nie sprzedaję ich po prostu,a używam sam. Nie mam zamiaru zbierać  po to aby koniecznie mieć zafoliowane i sprzedać potem za więcej. Nie bawi mnie to. Dla przykładu-na ps3 ukazały się tylko 142 tytuły pudełkowe które po prostu chce mieć u Siebie na zawsze.  I mam. Tak samo z ps4,co kupię w wersji zwykłej czy ek to zostawiam Sobie. I nie sprzedaję,nigdy.( średniaki,czy crapiaste gierki w które czasem pogrywam się nie liczą do tego:P)

Rozumiem że ktoś może uważać że gry w wersji zwykłej są nic nie warte ale cóż-ja do takich osób nie należę.

To w folii to steelbooki-tak tak,nie kupiłem jeszcze tych fajnych plastikowych opakowań.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie o to mi chodziło. Jeśli chodzi o używki to lepiej skupować za grosze, jak konsola powoli zaczyna zdychać. Płacisz 1/6 kwoty. 

Na premierę kupuję przechodzę i odsprzedaż, by jak najmniejsze straty były. 

Chodzi o to , że mnóstwo forsy przecieka przez palce, no chyba , że spisz na worku zielonych to nie mam więcej pytań. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SystemShockPl napisał:

Nie , nie o to mi chodziło. Jeśli chodzi o używki to lepiej skupować za grosze, jak konsola powoli zaczyna zdychać. Płacisz 1/6 kwoty. 

Na premierę kupuję przechodzę i odsprzedaż, by jak najmniejsze straty były. 

Chodzi o to , że mnóstwo forsy przecieka przez palce, no chyba , że spisz na worku zielonych to nie mam więcej pytań. 

Nie kupuję na premierę,albo coraz rzadziej. Gdy kupuję to tylko zafoliowane. Jakoś mentalnie nie mogę się przekonać do używek-fakt że ktoś to macał i katował przede mną mnie jakoś odrzuca.....W sumie na premierę biorę tylko EK jak się boję że się sprzeda. I coś na co czekam. A tak to kupuję grę dopiero jak będzie poniżej 100zł za nówkę zafoliowaną zwykłą edycję . To taka moja bariera.

Nie,nie przecieka mi kasa i staram się oszczędzać gdzie się da-wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę  do mnie też gra już dotarła, karton był trochę obity ale na szczęście zawartość nie ucierpiała, fakt steelbooka trochę brakuje ale za tą cenę (78,40 EUR ) głupotą byłoby nie brać, teraz czekam na Ghosta i South Park :)

no i duże propsy dla UBI za szybkie dostarczenie przesyłki, pewno jesteśmy jednymi z pierwszych w Polsce którzy już mają grę 

PS. na gry-online wyczytałem coś takiego, jak ktoś poluje na zwykłą wersję chyba warto wybrać się do empiku w walentynki 

Cytuj

Od 14.02: For Honor PC – 189 zł, PS4/XONE – 239,99 zł + medalion z mosiądzu dla pierwszych klientów (konsolowe wersje w Empiku za 229,99 zł z kartą Mój Empik + dodatkowo dla pierwszych klientów w prezencie są koszulki i steelbooki).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MadMix napisał:

Mi by się nie chciało tak bawić.

Kupuję na premierę jak mam ciśnienie , odsprzedaję. Po 2-3 latach kupuję folię za 30-40 zł. Nie ma z tym żadnej zabawy, mnóstwo tego w necie jest. Zawsze mam listę co chcę mieć w kolekcji. Po dziś dzień kupisz tanio gry na ps2 i 3 w folii czy na x360. Jak kampania w For honor? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Kupuję na premierę jak mam ciśnienie , odsprzedaję. Po 2-3 latach kupuję folię za 30-40 zł. Nie ma z tym żadnej zabawy, mnóstwo tego w necie jest. Zawsze mam listę co chcę mieć w kolekcji. Po dziś dzień kupisz tanio gry na ps2 i 3 w folii czy na x360. Jak kampania w For honor? 

Nie powiem Ci jak kampania bo nie da się grać do 14:P

Gra wymaga stałego połączenia z serwerami nawet podczas kampanii przez co nawet przez ekran startowy nie da się przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muve zaktualizowało opis, normalnie "Jest Super" T.Love :)

Cytuj

Pragniemy poinformować Cię o ważnych aspektach związanych z For Honor (PS4/X1/PC):

- Przypominamy, że For Honor zawsze wymaga stałego połączenia z siecią. Połączenie z internetem wymagane jest nawet w trybie dla jednego gracza (by korzystać z opcji gry dla wielu graczy dodatkowo potrzebny jest abonament PSN+ lub XB Gold)
- gracze nie będą mogli zacząć gry przed północą w poniedziałek 13 lutego (zależy od strefy czasowej) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...