Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Jestem Tier 1: Medal of Honor

Polecane posty

Nareszcie jest! Udało się! A więc oglądajcie:

Miałem z nim trochę problemów, jednak jest :wink: Wiem, że jest za długi prawie o 1 min., ale gdyby nie to nie dałbym rady zamieścić tego co chciałem. I tak jest mocno wykastrowany...

Na początku miałem inne zamierzenie co do niego, ale jak zobaczyłem komentarze z dni poprzednich, znacznie zmieniłem fabułę :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=eQwx-gf8MjU

film tworzony cztery dni... myślę że się udało

rozpiska pracy;

1dzień- scenariusz + wstępne sceny testowe ( chciałem sprawdzić nasycenie światła itd... ) + ściąganie materiałów,

2dzień- tworzyłem brodę + obmyślanie z czego ją zrobić i jak zmienić jej kolor,

3dzień- nagrywanie,

4dzień- montowanie + nagrywanie całego materiału dźwiękowego od zera, ten z aparatu okazał się bardzo fee.

ta rozpiska i tak nie oddaje tego co zrobiłem, jestem dumny z filmu dlatego iż robiłem go sam , a moje "studio" pokój ma 1,75m x 3,5... chociaż jest parę błędów , no ale co poradzić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadszedł czas kiedy i ja zamieszczam tutaj swój filmik...

Twór ten nazwałem "Canine Dog"... Mam jedynie nadzieję, że dzieło te spodoba się szerszej publiczności.... Potraktujcie tą pracę z przymrużeniem oka ;)

P.S. Ważne jest, ab filmik oglądać w jakości HD (720p) - wiem, że długo się ładuje, ale tylko wtedy Drogi Widzu będziesz mógł ujrzeć te "dzieło" w pełni swej okazałości ;)

P.P.S. Filmik "Katharsis" nie był mojego autorstwa. Była to praca wykonana przez mojego brata ;) Cieszę się, że niektórym podobał się ten filmik ponieważ montowałem go własnymi rękami, a także zagrałem w nim (rodzeństwu trzeba pomagać na wszelkie możliwe sposoby ;) )... Jednakże był to reżyserski debiut mojego brata... A jego filmik wrzuciłem na mój profil na YT ponieważ nie chcę naszych prac w jakikolwiek sposób rozgraniczać... A w regulaminie nie zauważyłem wzmianki typu "na jedną rodzinę może powstać tylko jeden filmik, nawet kiedy inny jej członek pragnie zrobić inny, oddzielny film", więc mam nadzieję, że nie będzie z tego powodu, żadnych reperkusji ;)

Pozdrawiam i przypominam, aby oglądać w jakości HD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...