Ronaldo9

Zwycięzcy Smugglerków
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ronaldo9

 • Tytuł
  Ork
 • Urodziny 23.10.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Sportowe
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Ten/Ta nowy (-a), który (-a) wydaje się tutaj być od zawsze

Ostatnie wizyty

3138 wyświetleń profilu
 1. Bond.
 2. Polityka.
 3. Miecz.
 4. Słońce.
 5. Pójście w SLI czyli współpracę dwóch kart graficznych w jednym pececie ma sens tylko i wyłącznie wtedy jeżeli korzystasz aktualnie z topowych produktów dostępnych na rynku, czyli tylko w gruncie rzeczy dla entuzjastów, którzy chcą wyciskać ostatnie soki ze swojego sprzętu w grach, czy też chcąc pobijać rekordy w benchmarkach, a i tak pomimo tylu zainwestowanych pieniędzy mogą pojawiać się problemy. Jedyną sensowną opcją w twoim wypadku jest wymiana karty graficznej na mocniejszą z najnowszej generacji, ale żeby cokolwiek zasugerować musiał byś powiedzieć jakim budżetem dysponujesz, dokładnie jaki sprzęt posiadasz (głównie chodzi o procesor, zasilacz i płytę główną), jaki masz monitor (lub jakie ma złącza) no i do czego potrzebujesz więcej mocy (jakie gry bądź programy)?
 6. Hmm, to może porozmieszczaj kamery w domu jak w Paranormal Activity i na wszelki wypadek noś jedną ze sobą, a może faktycznie okaże się, że wszystkie przekleństwa i pech który cię prześladuje to siła wyższa? Może to jakiś praprapra dziadek bazyla widząc jak został potraktowany jego wnuczek postanowił się mścić w imię zemsty wybierając sobie jedną ofiarę z forume i los chciał, że padło na Ciebie? No co jak co, dużo rzeczy widziałem, dużo słyszałem, a i internet udowodnił mi, że nie ma rzeczy niemożliwych ale samopłonącej szafki jak żyję nie widzialem. Mówię wam pra dziad bazyla zbiera swoje żniwa no ewentualnie Nevka znowu postanowiła gotować.
 7. Lol, niektórych ludzi oraz paradoksów, które funduje ci życie nigdy nie zrozumiem. > bądź moim bratem ciotecznym, typowy no-life i przegryw jak ja. :) > spełnij swoje największe marzenie, kup sobie kompa za 10 tysięcy, gamingowe podzespoły, fotel, świetne biurko, ba jakby było mało, to wyremontuj sobie pokój, kup wielki telewizor, nc+ z pakietem sportowym i HBO, łózko, kanapę, a wszystko zwieńcz pomalowaniem ścian na typowo gamingowy czarno-czerwony kolor i plakatem wiedźmina wstawionym w ramkę, w skrócie zrób sobie wymarzone miejce na świecie z którego wychodzisz tylko do kuchni i łazienki. -Uwaga nagły zwrot akcji- > znajdź dziewczynę, ostatni raz twój super komputer był uruchomiony z 2 miesiące temu, a do pokoju wchodź tylko na 8 godzin żeby się wyspać po pracy. Teraz twoje życie to imprezy, kino, restauracje i inne czynności nasilające twoją syntezę z płcią przeciwną > mało? Zmień pracę, kumpel załatwia ci miejsce w Philipsie, pod koniec kwietnia masz jechać w delegacji do Londynu ładnie ubrany w garnitur, krawat i lśniące pantofle. Nie zdziwiłbym się tak, ale kurcze to tak jakby z dnia na dzień rzucić fajki i alkohol i zostać piłkarzem jakieś zawodowej drużyny. xD Teraz tak pomyślałem, że może zażył jakieś NZT niczym Eddie Morra w filmie "Limitless" czy też genialnie przetłumaczonym przez naszych lingwistów na "Jestem Bogiem", no ale wtedy chyba podzieliłby się, nie? :)
 8. Mickiewicz.
 9. Sąsiad.
 10. Suchar.
 11. Restauracja.
 12. Zupa.
 13. Szczerze to polecam mieć wywalone na to wszystko, albo przynajmniej sprawiać takie wrażenie. Po pewnym czasie rodzina, czy inni będą wiedzieć, że jakakolwiek rozmowa czy uwagi w twoją stronę nie mają sensu, bo co z tego, że ktoś się napoci i poskłada zdania wielokrotne złożone żeby ci zwrócić jakąś uszczypliwą uwagę, jak ty wszystko kwitujesz: ta, yhm, też tak myślę, no, dobrze mówisz. Polecam, testowane na sobie. Jak ktoś się mnie o coś pyta, to kulturalnie udzielam odpowiedzi, ale to coś bardziej w stylu środkowej odpowiedzi w Mass Effectach, czyli jak najszybsza opcja zakończenia rozmowy, bez wdawania się w jakiekolwiek szczegóły.
 14. Mikołaj.
 15. Smoła.