Ronaldo9

Zwycięzcy Smugglerków
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ronaldo9

 • Tytuł
  Ork
 • Urodziny 23.10.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Sportowe
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Ten/Ta nowy (-a), który (-a) wydaje się tutaj być od zawsze

Ostatnie wizyty

3089 wyświetleń profilu
 1. mass effect 2

  Szczerze to nie pamiętam, ale tu masz bardzo fajny poradnik odnośnie romansów. Czemu ograniczać się do dwóch kobiet jak można "zaliczyć" wszystkie. :D http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?t=12921
 2. Wino.
 3. Nintendo.
 4. Włochy.
 5. Paparazzi
 6. Hibernacja.
 7. Joga.
 8. O, MrAjdi widzę że masz "trochę" doświadczenia i jesteś na bieżąco, powiesz mi coś na temat alistara i gry na supporcie, jakiś mały poradnik na jego temat? Tak myślałem, żeby może spróbować tego Lola, no i jak już miałbym grać to chciałbym żeby moim mainem był Alistar, nie wiem czemu ale po prostu spodobał mi się ten czmpion i pozycja supporta. A lepiej na początek posłuchać rad gracza, który wie co w trawie piszczy, niż nadziac się na jakieś nieaktualne poradniki.
 9. Medytacja.
 10. Incepcja.
 11. Ta gra to Mad Tracks. Świetna gierka, wielki plus dla niej za split screen i możliwość gry ze znajomymi na jednym ekranie.
 12. Statek.
 13. Disney.
 14. U nas wchodziło się po dwóch na badania i był taki jeden ziomek na korytarzu w poczekalni, który nie zachowywał się zbyt normalnie, mało tego domagał się kategorii D, bo on na żadną wojnę z Rosją nie będzie szedł. Los chciał, że wszedłem akurat z nim i na koniec badań słyszę jak komisja czy lekarz nie pamiętam już, mówi do niego "przykro mi kategoria D, czyli psychiczny, z pana ojczyzna już nie będzie miała pożytku". Psychiczny heh, nie powiem uśmiałem się wtedy trochę.
 15. 2 czy 3 lata temu u nas na komisji sprawdzali, ale chyba lekarz tylko wizualnie chciał porównać ze swoim, bo na tym się skończyło, nie było żadnego badania. Na sam koniec się wchodziło za parawan: proszę zdjąć majtki, dobrze, proszę założyć i to tyle. Kategoria A, nie ma czego się wstydzić. :P