xeinap

Forumowicze
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O xeinap

 • Tytuł
  Goblin
 • Urodziny 24 Lipiec

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Rainbow six siege
 • Ulubiony gatunek gier
  FPS/strzelanki
 • Konfiguracja komputera
  Intel core i3 3,3 ghz
  8gb RAM
  Radeon 7800 series

Ostatnie wizyty

682 wyświetleń profilu
 1. Dla przyszłych ludzi, którzy się zastanawiają: superlux hd668b są wygodne, obejmują całe uszy, mają zrównoważony dźwięk. Używam ich w r6 siege i do muzyki I to są najlepsze słuchawki do 100 zł jakie miałem. Dodatkowo mają wymienny kabel. W zestawie jest 1 I 3 metrowy.
 2. Gra ktoś jeszcze? Mój nick Uplay xeinap2407 . Ranga/lvl nieważne liczy się zabawa. Rzadko gram rankedy
 3. Nie bardzo rozumiem. Czy wpisałeś kod na uplayu i gra jest przypisana do twojego konta? Czy próbowałeś uruchomić ją poprzez wybranie gry w aplikacji Uplay i naciśnięcie przycisku "graj" ? Być może gra potrzebuje aktualizacji do działania.
 4. Czasem nie mam pewności co było pierwsze: Gra czy książka
 5. A masz ją aktywowaną na Uplayu?
 6. Ok. O to mi właśnie chodzi. Sprawdzę i napiszę. Mam nadzieję, że zadziała bo wiem, że warto .
 7. Witam. Niestety nie mam możliwości pobrania Far Cry`a 3 dołączonego do aktualnego numeru CDA, ale mogę załatwić sobie płytę. I tu pytanie czy nie będzie problemów z tym związanych typu ograniczenia trybu multiplayer lub czy jest to uważane za "piractwo" (Moim zdaniem jeżeli kupuję grę to co kogo obchodzi skąd mam pliki). Oczywiście nie chodzi mi o to, żeby nie aktywować gry i grać na cracku . Gra aktywowana, więc tylko muszę załatwić pliki.
 8. Miałem to samo. Znam 1 sposób na to, ale nie mogę ci go tu podać od razu. Zaproś na Uplayu xeinap2407 to ci powiem.
 9. Znając ubisoft wątpię, żeby serwery były sprawne (choć coś czego nie ma nie może być zepsute). Spróbować można, ale nie wiem kiedy będę miał najnowszy numer cda. xeinap2407
 10. Próbowałeś uruchomić ze zgodnością ze starszym systemem? Spróbuj najlepiej z każdym.
 11. Dzięki. Chyba jednak kupię RHA. Gwarancja na 3 lata, i przede wszystkim dokanałowe.
 12. Szczerze to od 3-4 lat żadnych, więc modeli nie pamiętam. Jako koło ratunkowe mam 19 letnie thomsony, które jeszcze działają bez zarzutu, ale w porównaniu do dzisiejszych modeli są słabe. Na ile czasu dostanę gwarancję na 668b ?
 13. Sam właśnie zamierzam kupić słuchawki do siege`a ,ale potwornie nie lubię słuchawek nausznych. Poleciłby mi ktoś może słuchawki dokanałowe w tym samym limicie cenowym>? zastanawiam się nad RHA MA350 i SNAB EP-101M. I czy 668B są wytrzymałe? Jak dotąd ZAWSZE łamał mi się pałąk w KAŻDYCH słuchawkach nausznych, dlatego ich nie kupuję :). Im bliżej 100 zł tym lepiej.
 14. http://www.cdaction.pl/news-48592/wygraj-peryferia-gamingowe-hyperx.html Komentarz z tym długim wierszykiem.(bez linku) Godzina 12:09 . BARDZO dziękuję . Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
 15. Ja mam pytanko dotyczące nie samego forum, ale strony cdaction.pl Da się usunąć własny komentarz? Bo dodałem niechcący posta konkursowego, a jeszcze nie skończyłem pisać. Praca wygląda jakby była skończona.....