voda22

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Zawartość

  2632
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

5 obserwujących

O voda22

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  gry komputerowe, historia, uniwersum Gwiezdnych wojen

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  - Metal Gear Solid 4- Alpha Protocol- seria Tomb Raider- seria Total War- Twierdza, Twierdza Krzyżowiec- Star Wars Jedi Knight III: Jedi Academy- Star Wars Empire at War- Medal of Honor Allied Assault (wraz z dodatkami), Pacific Assault
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2014] Autor Blogowego Wpisu Roku

Ostatnie wizyty

45956 wyświetleń profilu
 1. 26 kwietnia zostanie wydany Łotr 1 na płytach BD i DVD. Bardzo podoba mi się okładka, szczególnie wydania Blu-ray
 2. O kuźwa, dobrze, że przypomniałeś mi o tej grze. Jakiś czas temu chciałem do niej wrócić, ale nie mogłem odnaleźć wątku xD
 3. Pozwoliłem sobie poprawić!
 4. Myślę, że 99 zł za to oferuje ta gra, to dobry interes. Ultimate Edition, czyli gra + season pass. I to co napisał Tesu, Zewnętrzne Rubieże (czyli pierwsze DLC) są stosunkowo... biedne, bo skupiają się na trybach z małą ilością graczy. Jasne, kapsuły, konwój, itp. są całkiem fajne, ale Scarif i Gwiazda Śmierci to jest jednak zupełnie inny kaliber.
 5. Profilu Abyssa na Facebooku
 6. O kuźwa, wciąż zapominam o skasowanym kanonie. Myślałem, że skoro MMO The Old Republic bangla, to tamten okres pozostaje bez zmian. O dodatku bardziej rozpisałem się dziesięć stron temu.
 7. Najlepsze jest to, że z tego wszystkiego zapomniałem, więc... cóż, więc nic. xD Ale w postach nie znajdziesz, bo to nie było na FA.
 8. To prawda, ale raz przez twoje niedopatrzenie udało mi się.
 9. Wciąż muszę poćwiczyć grę bohaterami w Battlefront. Dzisiaj wybrałem Jyn na planecie Sullust, rzuciłem się by aktywować przekaźnik i... załatwili mnie w minutę, nawet nikogo nie zabiłem. Szkoda, że skończył się darmowy weekend Łotra 1, fajnie się grało z Sermaciejem (któremu dobrze idzie w kosmosie i na powierzchni!) w tryb infiltracji (czyli przebicie się przez blokadę nad Scarif, wysadzenie promu i ucieczka z dyskiem). Dodatek Łotr 1 i Gwiazda Śmierci wydają się być najlepsze z uwagi na wielofazową rozgrywkę. Szkoda, że podstawka nie ma takich fajnych rzeczy. Kupno tej gry w momencie kiedy jest "kompletna" było dobrą decyzją. Mam sporo rzeczy do zrobienia, np. kontrakty dla Huttów, achievementy, dioramy... będzie co robić do premiery dwójki. No właśnie, dwójka. Ma mieć zawartość z wielu er. Standardowo liczę na Starą Trylogię, Łotra 1 i Ostatnich Jedi. A co więcej? Bardzo chciałbym zagrać w okresie Starej Republiki (tej z KotOR). Wojny Klonów są całkiem spoko, ale... dla mnie tylko z powodu kilku postaci - Kenobiego, Windu, Palpatine'a i Dooku. Wojna między masowo produkowanymi ludźmi a robotami nie ma dla mnie "życia". A kampania? Na moje to niepotrzebne marnowanie zasobów. Czy nie lepiej stworzyć produkcję stricte jednoosobową?
 10. Gołym okiem widać, że chcieli z niej zrobić ładną bohaterkę, ale jak to mawia Chrome, Ups, coś poszło nie tak : (
 11. Zdecydowanie najlepsze
 12. Z Andromedy widzę tylko tyle co na FA lub od ciebie.
 13. Twitter jest jego. Fanpage na Facebooku jest prowadzone przez fana, który czasami swoje wypowiedzi w komentarzach stylizuje na Piechocińskiego.
 14. Jak dobrze, że miałem włączone wifi. Byłoby mi smutno, gdyby transfer poszedł na coś tak marnego. Jeny. Jak ona wygląda, co to w ogóle za ruchy, co za idiotyczna akcja z pistoletami xD