cali

Forumowicze
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O cali

 • Tytuł
  Hobbit

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0
 1. Pytanie do redakcji czy te pełniaki Drm Free Anomaly Über Bundle będą na Płycie DVD czy do pobrania.
 2. Real Boxing to słaba gra. Wogóle zawodzi: 1. Wogóle nie czuć zadawanych ciosów 2. Bardzo łatwa 3. Ręce boksera przechodzą za przeciwnika 4. W 100% gorsze od Fight Night 5. Grafika nie najwyższych lotów to port z (ios and)
 3. Polecam http://www.euro.com....6jr-cn140.bhtml Bez sytemu (Asus 3599 zł) lub http://www.euro.com....140h-w8-1.bhtml z windows 8.1 (Asus 3799 zł) Dodam od siebie że nie mam zaufnia do MSI w moim rankingu to słaba firma jeśli chodzi o laptopy jak do grania to Asus z serii Republic of gamers a jak ktoś ma kasę to alienware della, od tego msi to już lepiej lenovo z GTX 660. Te laptopy powyżej są z euro więc pewnie w innych sklepach znajdziesz taniej bo marża jest wysoka. W laptopach gamingowych masz pewność że nie wystąpi throttling czyli mikroprzycięcia są tęż inne laptopy z mocnymi kartami ale nie dedykowane grom ale nie jestem pewny czy na nich nie występuje throttling
 4. Na słuchawkach bezprzewodowych nie usłyszysz basu w takiej formie jak na kabel. Na zintegrowanej karcie muzycznej da się usłyszej dobry bass poprzez podbicie go w programie do muzyki. W grach muzyka gra drugorzędną sprawę i bass jest tylko podczas wybuchów i jeszcze niektórych przypadkach. Prawdziwy basik to tylko w muzyce. Jak jest muzyka podczas gry (ścieżka dźwiękowa) to nie będie tak samo jakbyś słuchał muzyki.
 5. Już 2 Polska produkcja. Jak kolejne będą też z Polski to można celować że będzie gra od Cd Project Red albo coś od CI albo Farm 51 albo People Can Fly.
 6. @Smuggler info dla ciebie tylko nie wiem czy redakcja już grała ? a może za miesiąc w dniu premiery w Polsce Mortal Kombat data premiery gry na PC: 03 lipca 2013 ( światowa data premiery ) 02 sierpnia 2013 ( data wydania w Polsce ) 03 lipca 2013 ( premiera w USA )
 7. "Wiem jaka będzie okładka na pewno z gry Mortal Kombat na PC pewnie to i będzie grą numeru z najwyższą notą." - zgaduje mam nadzieję że nie spudłuje
 8. CDA zacząłem czytać od 1998 wybiórczo a od paru lat co miesiąc. Jestem i z tymi którzy chwalą stare CDA ale również podobają dla mnie się nowe zmiany CDA.
 9. @Elano Kiedyś słyszałem wypowiedź jednego redaktora nie z CDA, dlaczego redaktorzy znają się na grach lepiej niż gracze, w odpowiedzi było tylko to że mają większą bazę gier dostępną, jak i dlatego że grają naście lat i umieją napisać zwięzły tekst (według schematu). Słabe jest to stwierdzenie że to profesjonalista dla mnie to weteran gier.
 10. @Evercia Niektóre sprawy trzeba ocenić inaczej miałabyś drm w każdej grze i to w sposób wkurzający, a konsole by działały w chmurze. Jeśli chodzi o pismo to czytam tylko publicystykę i testy hardware a CDA nawet nie próbuje zmieniać. @itachiv1 znam i takich co wolą CRT telewizory od LCD ale w końcu te pierwsze znikną bo rynek tego wymaga jak i przyzwyczajenia nowego pokolenia. Na e-czytnikach nawet wzrok się nie męczy.
 11. W cyfrowych wersjach gier kupisz każdą grę, niestety nie wszystkie są w wersji pudełkowej. Gry cyfrowe są tańsze i szybciej tanieją np. na jakiejś wyprzedaży. Niektóre gry np z gog'a nagrasz nawet na płytkę i możesz ile chcesz i nie ma drm. Jeżeli chodzi o pismo w wersji cyfrowej a papierowej treść jest podobna albo taka sama, ale te treści można znaleźć również w internecie za darmo ale napisane przez kogoś innego na dowolnej stronie www. Recenzje są często z materiałami wideo czy więcej screenów z podpisami dotyczących gier a nie wygłupami jak w CDA. W internecie znajdziesz zabawne jak i poważne teksty gier a nawet przeczytasz dyskusje czy to redakcyjne czy inne na forum. Teksty w necie są obiektywnym okiem pisane a nie stronnicze jak w CDA. Oczywiście efekt jest za lub przeciw lub ocena. CDA powtarza się ciągle że iphony rządzą i inne ich dywagacje a przecież nie ważna jest platforma a gry.
 12. @Elano to był tylko przykład inny niż wszystkie wypowiedzi ale da się to przełożyć również na CDA wersja cyfrowa w porównaniu z papierową tylko nie wyciągnąłem puenty.
 13. @aMp w przyszłości będą ekrany cienkie jak kartka papieru z taką samą jakością co papier kolory itd. Już takie zostały pokazane na targach.
 14. @Elano muzyka cieszy się większą popularnością niż na CD-Audio ale nie u nas a w USA. Sklepy jak Muve czy CD projekt (gry) czy empik (mp3) już widzą w tym żyłkę złota. Prawda jest taka że muzykę łatwiej kupić cyfrowo niż na CD. U nas w sklepach są tylko bestsellery z USA albo gwazdy muzyki (czyt. legendy).