Noobirus

Forumowicze
 • Zawartość

  578
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  10

1 obserwujący

O Noobirus

 • Tytuł
  Elf
 • Urodziny 24.03.1991

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/noobirus/

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Połlend
 • Zainteresowania
  Kiełbasa śląska

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Lords of the Locker Room 2
 • Ulubiony gatunek gier
  Strategie
 • Konfiguracja komputera
  C-64
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2015] Platynowa Kostka... Rubika

Ostatnie wizyty

10568 wyświetleń profilu
 1. Jedna z lepszych gier na tą konsolę
 2. Nie jestem pewien gdzie to wrzucić.
 3. Staroszkolne D&D. Agonię będę "oficjalnie" prowadził raczej po zbiórce/korekcie by wyłapać ew. babole w podręczniku. Ale jeśli będzie więcej chętnych na Agonię, to wtedy ją poprowadzę.
 4. Kolejne spotkanie 6 Maja, wstęp wolny. Akurat tak się też składa, że prowadzę wtedy sesję. https://www.facebook.com/klubjaskinia/
 5. Jako ciekawostka oraz zachęta, niedawno poznany znajomy zaprezentował o wiele ładniej moją gierkę.
 6. Mogę się podpisać jako Andrzej "Big Dick" Duda. Niestety mam tak bardzo publiczny profil na internecie, że każdy może mnie namierzyć w kilka minut, nie ma to znaczenia Wolę też podpisywać się właśnie jako Simon, kiedyś nawet myślałem nad zmianą imienia w urzędzie.
 7. Mówią tak na mnie znajomi, rodzice oraz tak jestem podpisany w pracy, by zagraniczni klienci mogli wymówić moje imię, więc jakoś się tak przyjęło. Tak się podpisuję i jestem też pod tym imieniem na FB. Oficjalnie/prawnie to jednak Szymon.
 8. Nie reklamowałem się tutaj na FA, nie było sensu raczej, wiadomości pojawiały się na social mediach i miejscach poświęconych gier bez prądu. Filmik był celowo ponury i "toporny", by oddawać agonialny klimat systemu Ten ostatni, za 19 dni z podziękowaniami będzie w o wiele większej jakości. Podręcznik - format A4, twarda oprawa, ok. 120 stron (+ dodatkowo plik PDF z podręcznikiem).
 9. Tak, old news, ale to prawda, i ten egzemplarz został już przez jedną osobę wykupiony Przynajmniej dwie osoby były #triggered po przeczytaniu tej nagrody, reszta się zaśmiała i doceniła porąbanie umysłowe.
 10. Moja gra fabularna została ufundowana na wspieram.to https://wspieram.to/agonia
 11. Główna strona DeviantArt potrafi czasem pozytywnie zaskoczyć. Nie jest to moja ulubiona seria erpegów, ale i tak. http://quirkilicious.deviantart.com/art/fAIRY-fLIES-675874324
 12. Zaiste osiągnąłem najwyższy poziom wtajemniczenia. Nawet na archiwa artykułów Polygona wchodzę do pewności na karcie incognito, by nikt nie wiedział że ich czytam. @Elano Jako ex-psuedotłumacz niemieckiego mogę potwierdzić, że tak niestety zachowuje się i myśli większość tłumaczy. Nie mam pojęcia dlaczego w tym zawodzie jest taka koncentracja snobów. Spotkałem się już m.in z: 1) Grupowym szantażowaniem tłumacza mieszkającego kilka ulic dalej, ponieważ jego oferta tłumaczeniowa była o kilka złotych tańsza 2) Próba zniesławienia tłumacza w kinie w czasie pokazu filmu tłumaczonego na polski (nikt spoza "grupy" nie wiedział gdzie leży problem w tłumaczeniu, a każdy znał angielski) 3) Bluzganie na tłumaczy pracujących za darmo dla jakiegoś ugrupowania charytatywnego, bo "psują rynek" Nie wszyscy tacy są, ale im starszy pracownik tym większym kwasem nasiąka... Być może jest to wina pracy freelancerów - gdy przesiadujesz całymi dniami w domu odcięty od świata to twoje nastawienie do społeczeństwa się trochę zmienia. Nie wiem.
 13. http://www.eurogamer.net/articles/2017-04-19-sources-nintendo-to-launch-snes-mini-this-year Na to czekałem, SNES Mini nieoficjalnie zapowiedziane. Jeśli będzie tam garstka dobrych erpegów (Chrono Trigger!) - biorę w ślepo.