yojc

Junior Admini
 • Zawartość

  63942
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  357

2 obserwujących

O yojc

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Konfiguracja komputera
  Xeon X3440 @ 3,1GHz
  Gigabyte GTX660
  ASUS P7P55D-E
  2x Samsung HD502HJ (RAID0 + RAID1)
  Team Vulcan 2133MHz CL10 @ 1650MHz CL9
  Corsair RM650
  Cooler Master 692 Advanced
  Prolimatech Megahalems + 2x SilentiumPC Sigma Pro PWM 140mm
  LG 29UM67-P
  Logitech G105 + Bloody A9
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2014] Personifikacja
  [2014] Ten/Ta, który (-a) pomocnością swą zawstydza
  [2013] Ten/Ta, który (-a) pomocnością swą zawstydza
  [2012] Sygnaturka najlepsza pod słońcem
  [2012] Ten/Ta, który (-a) pomocnością swą zawstydza
  [2011] Ten/Ta, który (-a) pomocnością swą zawstydza

Ostatnie wizyty

101957 wyświetleń profilu
 1. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 2. No to w takim razie chyba nie ma przeciwwskazań. Niemniej premiera topowych Ryzenów już na początku marca, więc na razie się warto wstrzymać z osądami i decyzjami
 3. No tak, w tym przypadku cena wychodzi OK - porównując te konkretne komponenty (i zakładając, że dadzą porządny SSD). Z drugiej strony - gdyby zestaw "zoptymalizować" (dać tańszy zasilacz i obudowę, zmienić kartę na RX-480, itp.) mogłoby wyjść taniej przy praktycznie tej samej wydajności, ale raczej bez większych różnic. Na minus trzeba zapisać gwarancję - tylko 2 lata, podczas gdy komponenty same z siebie najczęściej mają 3 lub więcej. Ciekawe, czy NTT plombuje komputery jak kiedyś, co wg mnie też jest sporym minusem - nawet czyszczenie się staje problemem.
 4. Możesz sprecyzować, o którym modelu NTT konkretnie mowa?
 5. Firma jak firma, na rynku jest od wielu lat, sam miałem od nich sprzęt kupiony kilkanaście lat temu. Z perspektywy czasu stanowi tylko dowód na to, że gotowych komputerów się nie kupuje Nie patrz w ogóle na gotowce, bo dostaniesz tylko gorszy sprzęt w wyższej cenie, a wcale nie będą mieć lepiej spasowanych komponentów czy też nie będą mniej problematyczne od składaków.
 6. Wszystko się rozbija o to jaki to konkretnie model SSD, ile był używany, czy SMART jest w porządku, ile kosztuje i czy jest na gwarancji.
 7. Ja mam RX-470 od MSI i jej praktycznie nie słychać*, pewnie przy RX-480 jest podobnie. * nie słychać dopóki appka MSI nie stwierdzi, że jest zbyt cicho i rozkręci wentylatory na 100% - chyba jakiś bug po wyłączeniu trybu półpasywnego
 8. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 9. Ja dwójkę ściągnąłem ale szybko zrezygnowałem, nie podeszła mi. Może to kwestia zbytniego przyzwyczajenia do Skyrima
 10. Nie ma potrzeby reinstalacji systemu. Sterowniki usuwasz jeszcze na włożonej starej karcie, np. używając programu DDU.
 11. http://kody.komputronik.pl/ - tu odbierasz kod do wykorzystania na stronie AMD https://www.amdrewards.com/amdrewards/ - tu odbierasz kod na Hitmana - wymagane przesłanie skanu/zdjęcia dowodu zakupu (paragon)
 12. To na pewno nie żaden fake tylko jakis cichy wielbiciel z wykopu <3