SystemShockPl

Forumowicze
 • Zawartość

  697
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O SystemShockPl

 • Tytuł
  Elf

Ostatnie wizyty

1475 wyświetleń profilu
 1. Polska dystrybucja czerpała ze wzorców z Usa i Uk i to Ips, Optimus i cała reszta. Masz złotą kolekcję za 99 z dodatkiem.
 2. Normalnie przednia część okładki od SC1 była otwierana jak książka. Reedycje już nie. Jak Twoja tak się nie otwiera to masz reedycję.
 3. Okazja ostatnia była ponad 5 lat temu , gdy po raz pierwszy poszła aukcja za 300 zł.... Gra jest po angielsku, ale chodzi Ci o duży box z Cdp. Sa jego dwa rodzaje mniejszy czyli premiera i większy jakby dodruk. Nie pasujący wielkością do Diablo 1. Podobnie było z serią SC , reedycje nie miały otwartego przodu (podstawka ) i miały większe boxy.
 4. Starcrafty dodatki są grosze warte , bo natłukli tego niesamowicie dużo. Stracisz tylko, a artbooki fajne są. W zasadzie to coś zostawiasz?
 5. Herezje kolego głosicie. Raczej po prostu jesteście amatorem-sprzedawcą. Wszystkie kolekcjonerki łącznie z polskimi zepchnąłem na ebay. Wyjątek stanowiły dwie z kilkunastu, które przemilczę. Co to dla kupującego jest wydać 15 euro na kuriera . jak kupuje grę za ponad 100 euro. Pojęcia nie mam, wiem , że na Amazonie była wyprzedaż. Obecnie nie ma. O tym też jak obecnie wśród młodego pokolenia jest to mało znana marka to pisał nie będę. Przecież wiesz w co się teraz gra.
 6. Za 50 zł mniej czyli za powiedzmy 1150 jak będzie schodziło po 1200
 7. Twierdzisz , że osoba, która słyszała o tej ek, założyła konto na ubi, opłaciła to online, nie znajdzie info za ile to może pchnąć? Jest różnica między zakupem towaru w swoim kraju , a zakupem online za granicą.
 8. Ja dorzucę swoje - ta litografia z podziękowaniami to banał. W dodatku słabo wykonany , soundtrack leży i kwiczy - ocb? W kopercie? Na wierzchu nie najgorzej wykonanego pudła dostajemy tekturkę, a na niej grę wraz z kopertą. Dalej opakowanie na całość, no jak mam to postawić na półce nie otwierając? Szare duże paskudne pudło?? Double ocb i minus dla ubi. To co najlepsze to podstawka numerowana z drewna i trzy kołki, hełmy owszem masywne i nie brzydkie. Można było jednak zamiast w całości z metalu użyć różnych materiałów i kolorów by wyglądały bardziej realistyczne, albo dać inną replikę 1:1 w każdej platformie. Ogólnie patrząc na całośc to na plus, przy tym syfie co wydają. Jest naprawdę nie najgorzej. Nie kosztuje 300 dolców i człowiek się tego nie wstydzi , że kupił i postawi na półce. Brak artbooka , zamiast season pass to już wiadomo Dla tych co myślą czy to sprzedać dalej , info ode mnie. Nie otwierajcie gry , bo pudełka z nią nie zastąpicie. Jest to exclusive z ubi, pudełko wielojęzykowe, przygotowane do tej wersji. Bo na rynek poszczególnych krajów wchodzą edycje gold w języku danego kraju. Nie grałem w to bo nawet zalogować się w becie nie szło, ale z doświadczenia, patrząc na Rune, Severance, Die by the sword tego typu multi kariery nie zrobi. Za 2-3 mce gra może być za pół ceny jak Heroes 7, a serwery stać puste. Ludzie wolą pukać w Call i Medal. Może choć w co wątpię, ubi dorobi fajną kampanię w singlu. Że co zrobiłem? Myliłem się kiedy proszę Pana?? http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=for+honor+collectors&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=0&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D2&_salic=3&LH_SubLocation=1&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50 jak się będę mylił co do tego typu rzeczy to poproszę o dowody Na allegro owszem były, ale mało. No kto w ogóle to wystawia na allegro? Ten serwis to złodziejskie corpo i niech ląduje w piachu. Od kiedy swój sklepik otworzyli to poszli z prowizjami w górę. Na filmach przycinają , aż 10% !!! Auto wystawić tam to 25 zł i to dwa razy krótszy termin niż w innych serwisach. Mnóstwo kolekcjonerów sprzedających rzeczy poszło w inne serwisy.
 9. No nie, ale preorder 200 dolca jest już. Też mnie gra nie obchodzi, ale poprzednią nie kupiłem za 269 i jakoś mi się odechciało FF. Nie wchodzili w figurki i było idealnie. Jakby za 100 nie mogli bez niej tego sprzedawać. Tego ziomka mogliby spychać za 100 i każdy były happy.
 10. Kupuję na premierę jak mam ciśnienie , odsprzedaję. Po 2-3 latach kupuję folię za 30-40 zł. Nie ma z tym żadnej zabawy, mnóstwo tego w necie jest. Zawsze mam listę co chcę mieć w kolekcji. Po dziś dzień kupisz tanio gry na ps2 i 3 w folii czy na x360. Jak kampania w For honor?
 11. Nie , nie o to mi chodziło. Jeśli chodzi o używki to lepiej skupować za grosze, jak konsola powoli zaczyna zdychać. Płacisz 1/6 kwoty. Na premierę kupuję przechodzę i odsprzedaż, by jak najmniejsze straty były. Chodzi o to , że mnóstwo forsy przecieka przez palce, no chyba , że spisz na worku zielonych to nie mam więcej pytań.
 12. Ja też to zamówiłem z tych resztek, nic mi nie dotarło dziś, więc na poniedziałek będzie. Yoszek Ty tam kisisz używki czy zafoliowane na półce?
 13. Z jakiej innej mam pisać? Gracz kupi te hełmy by je sobie na uszy i nos założyć? Season pass powinien być możliwy do kupienia dla leniwców na premierę ze zwykła edycją za 1zł taniej w komplecie. Powinna się nazywać deluxe czy coś edycja dla gracza. Zamknęło by to temat. Bo zakup season pass jest naprawdę "priorytetową" sprawą i tak odblokowują dodatki powoli , że do tego czasu wszystko tanieje. Zanim np do Mordoru wyszedł ostatni dodatek ja za season pass kupiłem za 1/3 ceny. Nic nie przemawia więc za tym by on był na premierę dodawany w kolekcjonerce. Gry od ubisoftu tym bardziej, sorry ale ta marka straciła na znaczeniu. O kiepskich opiniach For honor się naczytałem. Zobaczymy
 14. Herezje tu głosicie i należy to zgłosić to głównego inkwizytora. Artbook vs season passs 1. Cena idąca z każdym rokiem w górę/cena idąca w dół 2. Na dobrze wykonany artbook nawet crapiatej gry zawsze są chętni / na season pass do crapa już nie 3. Fotki , szkice rzadko się nudzą / gra może okazać się nudna i nie zagrasz w dodatki za które zapłaciłeś 4. Do książki zawsze wrócisz , bo stoi na półce / wracanie do gry z wyłączonymi serwerami jest nie możliwe. 5. Książkę możesz pożyczyć otrzymać w zamian inną, odpsrzedać jak się znudzi / season pass za chore pieniądze jest na zawsze z tobą 6. Przygotowanie książki zajmuje czasu dużo / season pass po co się męczyć niech zwiększą sprzedaż 7. Artbook nie ma goty i nie kupisz go później / gra AAA (czyt wydmuszka marketingowa) zawsze ma goty i kosztuje mniej niż premierowa wersja oraz dostajesz wszystko nawet różowe slipki dla rycerza jeśli takowe były jako płatne dlc
 15. Właśnie znów się pojawiła na ps4. No i dlatego nazwałem to multi guanem. Sensu multi to ja nie widzę w czymś takim. Pomijam moje odkrycie roku dawno temu , że od kiedy w ogóle nie tykam multi to mam czas na różne fajne rzeczy w życiu. Mogliby zrobić expansion pack w starym stylu czyli nowa kampania w innej krainie z nowymi umiejętnościami. Ale po co, mapki do multi nowe i tak gotowe, season pass jest. "Krowy" będą gotowe do dojenia to będziemy wrzucać po jednym paku, udając , że robimy kolejne i będzie fajnie. Chyba , że się mylę co do ubisoftu i zamiast mapek multi i wyciętej zawartości z singla dostaniemy co innego. Wtedy chylę czoła przed ich łaskawością.