Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafael1792

Problemy z komputerem.

Polecane posty

Ostatnio mój kilkuletni komputer zaczął wariować. Motychczas nie miałem z nim podobnych problemów. Mianowicie co jakiś czas zawiesza się lub resetuje bez powodu, często pojawia się także niebieski ekran o awaryjnym zrzucie pamięci. Najczęściej po takim zdarzeniu, przy ponownym uruchomieniu BIOS wywala błąd pamięci RAM. Jednak wystarczy poczekać jakiś czas i wszystko wraca do normy (do następnego resetu). Próbowałem resetować BIOS, wyjmować pamięć, jednak to nic nie pomaga. Temperatury są w porządku. Wydaje mi się, że to może być problem wieku około 3-4 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładny konfig kompa wraz z marką i mocą zasilacza. Wejdź w narzędzia administracyjne i dalej podgląd zdarzeń i podaj kod podczas wyskakiwania niebieskiego ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.To nie problem wieku.Mój dziadek miał komputer który był odpalany codziennie od 10 lat i wszystko mu działało teraz go na szczęście zmienił, ale to inna kwestia.Do rzeczy.Może tylko zasilacz Ci padł lekko mówiąc albo masz wirusa..spr. pamięci wsadź jedną wsadź drugą, pokombinuj.Możliwe że to RAM coś nie tak.Moje stare kości po 3 latach (Kingston) straciły taktowanie i je wymieniłem bo też miałem BS.luq widział te kości i ich taktowanie (nie 533 tylko 411MHz :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...