Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Rozwiązany: avast! 5.0.5 i COMODO Firewall

Polecane posty

Witam jestem w posiadaniu programu antywirusowego avast! 5 i chcę zainstalować Comodo Firewall ponieważ słyszałem że Comodo stale monitoruje komputer, a avast! mniej się do tego nadaje bo jest lepszy w wykrywaniu wirusów podczas skanowania. Dla tego mam pytanie czy te dwa programy nie zamulą komputera ? Czy wybrać innego partnera dla avasta :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamuli. BTW sam Avast potrafi czasem zmulić nieźle kompa, więc możesz być tym nieszczęśnikiem, ale jeśli już nic się nie stanie, to będzie działać dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskownica to wirtualne środowisko odizolowane od reszty komputera, w którym uruchamiane są nieznane/niebezpieczne programy. Możesz w niej otwierać potencjalnie niebezpieczne programy nie ryzykując infekcji, czy uszkodzenia systemu operacyjnego.

Żeby wyłączyć te denerwujące okienka, które co chwila wyskakują, wejdź w ustawienia Piaskownicy (Defence+ -> Piaskownica -> Ustawiania Piaskownicy) i w drugiej zakładce odznacz pierwszą pozycję.

Jeśli jesteś świadomym użytkownikiem i nie będziesz odpalał jakiegoś dziwnego syfu z netu, możesz ją wyłączyć całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...