Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Summirek

Rozwiązany: Problem z rolką myszki.

Polecane posty

Witam. Mam kolejny problem :)

A więc: rozmontowałem myszkę, bo myślałem, że coś jest popsute. Przy zdejmowaniu nakładki wyszarpnęła mi się ona i coś z myszki wyleciało...Wszystkie części znalazłem powkładałem i myszka działa, rolka też, tylko że jeździ gładko. Wcześniej przy jej ruszaniu pstrykała i zapobiegało to ruszaniu rolką przy najmniejszym ruchu.

post-95956-1282427414_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą sprężynke musisz nałożyć na rolkę, od tej strony na której pokazane jest na zdjeciu. Tymi nóżkami do dołu, powinny opierać się na tych dwóch prowadnicach. Po tej operacji kółko powinno być leciutko podniesione, oraz powinieneś słyszeć odgłos przewijania.

edit :

dsc01365r.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mały schemat jak mniej więcej powinno to wyglądać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą sprężynke musisz nałożyć na rolkę, od tej strony na której pokazane jest na zdjeciu. Tymi nóżkami do dołu, powinny opierać się na tych dwóch prowadnicach. Po tej operacji kółko powinno być leciutko podniesione, oraz powinieneś słyszeć odgłos przewijania.

edit :

dsc01365r.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mały schemat jak mniej więcej powinno to wyglądać

Akurat z tą sprężynką to wiedziałem tylko na zdjęciu nie miałem założonej. Ale problem rozwiązany. Była inna sprężynka, ktorą miałem pod rolką i myślałem, że dzięki temu mi się rolka naciska, a trzeba było ją włożyć w odpowiednią dziurkę i do rolki drugi koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...