Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cda123

Nieda sie usunąć gry !

Polecane posty

Czekaj, chodzi ci o to że chcesz usunąć San Andreas z dodaj usuń programy, bo trochę nieskładna ta wypowiedź? Jest na to prosty sposób

Pobierz-Uruchom CClaner nastepnie wejdz w narzędzia-odinstaluj programy-zaznacz San Andreas i kliknij usuń wpis! I gotowe

btw. Masz oryginalne San Andreas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pewien sposób, który wymyślił użytkownik Serafin260288 :

Klikasz Start -> Uruchom -> regedit -> klikasz "edycja" i "znajdź".

Wpisz np "medieval" i szukaj. Następnie usuwaj wszystko co Ci znajdzie. Przeszukuj i usuwaj do skutku. To już moja ostatnia porada, bo jeżeli to nie pomoże to pozostaje już tylko format.

Tym sposobem mi pomógł usunąć Medievala , z którym też miałem błąd z setup.exe i zadziałało. Dzięki Serafin

Proszę darować sobie porady formatowania jako remedium na większość problemów. Takie postępowanie może być "nagrodzone".-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (...) bo jeżeli to nie pomoże to pozostaje już tylko format. 

:rozpacz:  Genialna porada ...

Instrukcja od mircosoftu

Poszukaj na google programow od usuwania nieprawidlowych wpisow w Dodaj / Usun Programy (np Tune-Up Utilites, XP-Tweaker; oba to triale 30-dniowe, ale do twojego problemu w zupelnosci starcza - one maja wbudowane narzedzia do ich usuwania). A format sobie daruj ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zainstalowanego programu, ale obsługa jest banalnie prosta. Klikasz w odp. kartę i tam szukasz przycisku pozwalającego na usunięcie samego wpisu w "dodaj/usuń". Program jest po polsku, toteż dasz sobie radę na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reader - jak byś mógł to byś napisał co poklei mam zrobić, bo niezbyt się orjętóje w tym programie.

Bez tego ani rusz :D :D Widac, ze wakacje macie za dlugie ;p 

Przeciez dalem ci linka prosto z Microsoftu, gdzie opisane jest co i jak. Marnujesz swoj czas czekajac na odpowiedz majac ja przed nosem... Plus dalem ci nazwy dwoch programow, ktore tez sa w stanie rozwiazac twoj problem... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam1415 - sorry, bo na raz przyszło mi tyle wiadomości i nie zauważyłem. Już usunąłem z tego rejestru GTA SA ale wciąż nie da się zainstalować (screen niżej) może to jest wina tego że grę mam na dysku. Jest na dysku ponieważ płytka jest porysowana i bujałem się że nastemptnym razem się nie skopiuje więc może wypale to na płytkę no się zainstaluje.

post-152944-1282495860_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...